czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CV

Hej,piszę właśnie CV i na WORDZIE tekst nie chce mi się zmieścić na jednej stronie a czcionkę zmiejszyłam już tyle ile się da nie zaniosę przecież tego maczkiem napisanego.Czy to zależy od jakiś ustawień na kompie bądź na WORDZIE żeby udało mi się cały tekst zmieścić (a mam tych pozycji sporo). Odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

jezeli masz sporo -Ciesz sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

amigo22 chociaż pozycji w CV masz sporo to nie zapomnij o dodaniu: doskonała znajomość WORDA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

zmniejsz odstepy między wierszami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

Możesz jeszcze zmienić marginesy, rodzaj czcionki lub rozpisz na 2 strony. U mnie inaczej się nie mieści CV według nowych standardów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

Nie ma przecież żadnej odgórnej zasady, że cv ma się mieścić tylko na jednej stronie. Wiadomo, jeśli na drugą stronę przerzuci ze 2 czy 3 linijki to można kombinować, ale jeśli normalnie cv zajmuje np. 1,5 strony lub więcej, to bardzo dobrze i nie ma co się wygłupiać. Najważniejsze, żeby było czytelne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

cv może składać się z dwóch stron

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

i tak tego nikt nie bedzie czytal to pisz nawet na 5 stron haha :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

nie słuchaj manfreda, pewnie nie potrafi nawet napisać dobrego CV . Pamiętaj, że to pierwszy kontakt potencjalnego pracodawcy z twoją osobą więc musi go zainteresować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

podanie powinno byc' napisanne recznie -w odroznieniu do CV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

Mo,,że sp..uj pis.ć skró.mi.To za,,mie mn,,j mie..sca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CV

Szczebiotka... czy zauwazylas zeby ktos tu pytal o podanie? Jakas ty jestes tepawa...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org