sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklepy z używaną odzieża!

Mam taką prośbę (głownie do kobiet ;)). Gdzie mogę znaleźć dobre lumpeksy w Łomży? Przez dobre rozumiem, że można znaleźć fajne, ładne ciuchy... Pomóżcie, proszę... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

NA DWORCU AUTOBUSOWYM P RZY APTECE ,NA WYSZYNSKIEGO PO PIEKARNI,W BUDYNKU POLO MARKETU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

gdzies kolo prymy ale niewiem dokładnie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Do czego to doszło, kilka lat po w Łomży i mażą ludzie o szmaciarni, a tak niedawno dumnie stali pod peweksem.
Aż żal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

powiadasz, że mażą ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Witam Dobry ciucholand jest na niemcewicza w tym pasażu obok banku np.kauflanda.Dobre gatunkowo ciuszki w przyzwoitej cenie polecam Sanklaudia".Jest tam bardzo miła pani co zawsze doradzi a ponadto punkt Avonu.Ostatanio kupiłam tam tunike za 30zł.New Looka;-)luks pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

takie jasne, kremowe pojemniki porozstawiane w różnych częściach miasta. próbowałem, gorąco polecam.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Przy prymie moze byc. W Maskaradzie w polo markecie. Na przeciwko Perspektywy teraz sa fajne ciuszki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

W markecie polo sklep Maskarada w soboty dostawy mają,fakt że nie jest zbyt tanio,ale można coś fajnego znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

hebe a co to za marka new look ??? wejdź na stronę tej firmy on-line większość cen od 6-30 funtów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

wszędzie na początku są fajne rzeczy, a później same szmaty i ceny wyższe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

za 30 złotych to ja w sklepie kupie a nie w szmateksie. za stacją pryma jest niezły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Z boku blaszaka ( przy CTO ) jest taki jeden gdzie ubrania są np po 70, 80zł... Za taką cenę to ja se mogę w sklepie nową rzecz kupić a nie szmatę chodzoną niewiadomo przez kogo...;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Nie chodzi czy nowe czy urzywane tylko o gatunek, nie oszukujmy sie wiekszość ubrań w sklepikach jest rynkowa tylko drozsze bo muszą płacic za lokal. W szmateksach można kupic fajny nie typowy ciuszek i może on kosztowac tyle co nowy, choc czesto można znaleść nawe ciuszki. Ja polecam sklepik na ul. Staffa przy białostockim, polecam też sklep na przeciw starego szpitala, pozdrawiam i miłego grzebania:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Prostuje'' używane''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

a ja polecam każdy sklep z odzieżą po przejściach bo w każdym jest coś innego i nawet w jakimś sklepie na zadupiu i na pierwszy rzut oka mało interesujący można znaleźć wypaśne szmatki:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

fajnie ze piszecie , wszystkie adresy pogubilam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

byłam niedawno z ciekawości w kontaktach i u gwoździeja w marzeniu - tandeta jakich mało. czasmi coś fajnego można ponoć wyszukać na dlugiej ale mi sie nigdy nic nie trafiło. najbardziej mi przypadł do gustu ten w POLO MARKECIE. koleżanka tylko tam kupuje i faktycznie perełki się zdarzają.
osobiście wolę odłożyć troche kasy i jechać do warszawy czy białego na wyprzedaże. wtedy nową bluzkę można kupić w cenie łomżyńskich lumpków. A w sumie w lipcu jest już wyprzedaż lata więc można spokojnie się obkupić. ale fakt bez kilku stówek odłożonych to nie ma co się wybierać. jak jedziemy to nam z reguły tysiąc spada ale to juz z kurtkami butami i dodatkami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Dla mnie dwa numery 1 to : MASKARADA (w Polo Markecie) i Lejdis koło Biedronki za kościołem :)

_______________
Tut mir Leid..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Ja mam ubrania na sprzedaż

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

w 4+ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

maskarady w polo to juz dawno nie ma,przeniesiona do 4+,podobno nad meble bodzio na legionów fajne rzeczy są.pozdrawiam

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

kama teraz w szmateksie lepszy ciuch i taniej dostaniesz niż w tych śmiesznych galeriach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

w szmateksach przezde wszystkim jest dużo oryginalnych i stylowych fatałachów

głownie dla babek

d szmateksów na zachodzie chodzą nawet gwiazdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Zaszłam nie dawno do szmateksu tego na rondzie.... W trzech koszach leżą góry skarpet - nie poparowanych...! dobrać chociażby jedną parę graniczy z cudem ( swoją drogą sprzedawczynie mogłyby posegregować te skarpety ) a ubrania...jakieś pocięte nożyczkami...bezsens....co to za sklep..?? Więcej tam nie zajrzę...:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Tia mówisz że nie ważne czy nowe czy używane ja natomiast twierdzę że jest kolosalna różnica pomiędzy ciuchem używanym za 30 zł i nowym za 40 zł np. w outlecie oczywiście bez defektu. Drugą istotną rzeczą jest właśnie marka, nie angielska jaka z reguły pojawia się w używakach marki np. NEXT tylko ZARA, MANGO, BERSHKA lub jeszcze lepsza gatunkowo MISS MISS, STREES bo to jest na czasie i tego ludzie szukają niestety u nas w Łomży jeszcze takich outletowych sklepów z wieloma markami niestety nie ma i raczej nie będzie a szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Hej odzież używana za jedyne 2 zł za sztukę. Handel obwoźny skontaktujmy. Mogę również wysłać zdj. na priv. Więcej szczegółów pod nr tel. 798682447

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Hej, temat jest sprzed sześciu lat, może odświeżycie treści. Gdzie teraz są takie sklepy, wiem, że w CTO, Kameleon, ale parę fajnych już nie ma. Więc ponawiam pytanie, gdzie są teraz używaki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

dziewczyny pamiętajcie że takie rzeczy należy dobrze uprać bo możemy przynieś do domu niechciane robaczki i potem zalegną nam sie w szafie mole. Ja znalazłam w sieci taki środek http://www.molomit.pl/produkt/dysk-na-mole-2-szt co o tym myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

dziewczyny pamiętajcie że takie rzeczy należy dobrze uprać bo możemy przynieś do domu niechciane robaczki i potem zalegną nam sie w szafie mole. Ja znalazłam w sieci taki środek http://www.molomit.pl/produkt/dysk-na-mole-2-szt co o tym myślicie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Ja natomiast nie przepadam już za sklepami z używaną odzieżą. Kilka lat temu jeszcze mozna było tam coś sensownego dorwać ale zauwazyłiście,ze ostatnio ubrania są tam bardzo przebrane? Mam wrażenie,że sprzedawcy sami sobie te ubrania odrzucają....

Wolę zamawiać w sklepach internetowych gdzie ceny są korzystniejsze i wybór jest spory. Fajne koszulki z napisami są tutaj: http://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-napisami-c164.html - kilka razy juz kupiłem tam ubrania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Możesz też w internecie poszukac takich sklepów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

Wiele rzeczy kupiłam w ciucholandzie i żadnego syfu nie przywlokłam. Podobno rzeczy przed trafieniem do sklepów są odkażane (nie do końca w to wierzę, ale tak słyszałam).
Fakt, dużo rzeczy na wieszakach, ale trudno coś ciekawego znaleźć. Dlatego rzadko chodzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy z używaną odzieża!

niektóre second handy przesadzają z cenami, bo to jednak odzież używana, a ceny jak za nowe, w każdym razie trafiaja się tez takie \"normalne\" ja mam kilka swoich miejsc gdzie często coś fajnego trafię. Też jak kupię coś za dużego albo z dziurą to to dla mnie nie jest problem, bo sobie na maszynie do przerabiam i jest jak nowe ;) zainwestowanie w maszynę to dobra rzecz, pomyslcie o tym ;) to koszt rzędu jakiś 400zl ja mam taką http://www.galerialucznik.pl/pl/p/LIDIA-2016-Wysylka-i-prezent-zestaw-do-szycia-gratis/71 bardzo fajna, dobrze się na niej pracuje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org