niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jak oceniacie pracę naszego nowego Ośrodka? Z tego co słyszę to "nie idzie im dobrze" delikatnie mówiąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

delikatnie rzwecz biorąc wszystko przed nimi drugi basen centrum Kultury
tym wszystkim ta instytucja sobie porządzi czas pokaże jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

MOSiR to nieporozumienie.

Live for nothing or die for something...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Kolejna macka nieudolnego prezydenta...stworzył niewydolny, źle zarządzany (przez mieniącego się "przyjacielem ŁKS-u") twór. Twór nikomu niepotrzebny, zawłaszczający budynek, parkingi i przekwaterowujący biura klubu do klitki na poddasze. Kolejne ciepłe posadki ratusza opłacające niekompetentnych, bezczelnych pseudo urzędników, nie dbających o powierzone mienie. Mali ludzie z "władzą"- łatwo takich poznać..., panowie na włościach odnoszący się pogardliwie i bez kultury osobistej do piłkarzy i innych osób, którzy od lat społecznie wykonują swoją pracę dla wspólnego dobra.Treść tabliczek na drzwiach wejściowych do "gabinetów"- mówi o nich wiele... Stwarzający ciągłe problemy: patrz: basen w 10, traktują boiska jak muzeum niedostępne dla innych, nieodśnieżane ( a przecież taki był zamysł, by używać je przez cały rok!). Ciekaw jestem kiedy zamierzają przygotowywać murawę stadionu? zostały 2 tyg. Zapewne po raz kolejny trzeba będzie zmobilizować zawsze oddanych kibiców. Jak długo jeszcze będziemy znosić takich ludzi? Przypominam, niedługo wybory samorządowe: wybieramy prezydenta i nowych radnych. Ostrzegam przed kolejną porcją propagandy, przecinania wstąg i obietnic... rozliczmy ustępujących z tego co zrobili dla Miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Banda chu*a reszta dziada. Szkoda mi palców nawet żeby napisać o nich na poziomie. Nie są tego warci.

Piszę poprawnie po polsku

Tylko Łomża ŁKS!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

lomzerman widac ze wiesz co w ,,trawie pisczy''. popieram 100 procent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Narew juz puscila.....heheheheehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

ktoś powinien też się przyjrzeć sposobowi zatrudniania tam ludzi, jeden z pracowników do dyrektora mówi "wujku". Ponoć wygrał konkurs. Żenada.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Z tego co mi wiadomo (a jestem dobrze poinformowany) to nawet jeśli ktoś miał kwalifikacje a nie znał kogo trzeba nie dostał pracy mimo prowadzonego tam swego czasu dużego naboru.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

6-go marca sobota godz. 12 wjazd na parking przy basenie na dwie antaby zamknięty. Dlaczego? Na budowę podjazdów, dojść itd był przydzielony specjalny czas. Po wybudowaniu już basenu czekano na uzupełnienie infrastruktury - czyżby juz się zepsuła?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Pan dyrektor długo nie pobędzie, w listopadzie wybory i czas na zmianę gospodarza w ratuszu. Znów powróci na łono bezrobocia.....Z resztą taki z niego dyrektor, jak i nauczyciel jakim był swego czasu w Sp 1 od....uśmiejecie się od techniki. Pracy techniki i budowy karmików, te udawały mu się, choć tylko te.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Dyrektor MOSiR się skompromitował zasiadając we władzach ŁKS-u na stanowisku prezesa klubu, być może z premedytacją i wyrachowaniem nie dopilnował aby ten fakt był odnotowany w powszechnie obowiązującym rejestrze dla stowarzyszeń czyli KRS-em. Podpisywał umowy bez pokrycia m.in z niby trenerem Milewskim, który robi wszystko, żeby utopić i zdyskredytować ŁKS przed tym śmiesznym niby pzpn. Za panoszącą się bandą niby urzędników , którzy przechadzają się z wyższością po korytarzach i zasiadających w pomieszczeniach od dawna przynależnych do władz i administracji Klubu piłkarskiego z wieloletnią tradycją-odpowiada ten, który tę organizację tworzył. Niżej przesyłam statut MOSiR w Łomży, którego obowiązki i realizacja postanowień, dla których była powołana nijak ma się do innych ośrodków tego typu m.in w choćby w niedalekiej Ostrołęce. Piszę to z niepokojem, bo docierają do mnie informacje o tym, że pan S."nie życzy sobie" organizowania na stadionie meczu międzypaństwowego U15 pomiędzy reprezentacją Polski i Białorusią (sic), to jest skandal i podpada pod działanie na szkodę jednostki organizacyjnej Miasta Łomży działającą w formie jednostki budżetowej i wbrew statutowi a w szczególności par 3.1 pkt 2 ust 4. Każdy inny ośrodek w Polsce zrobiłby wiele, by móc organizować tego typu międzynarodowe imprezy. Link do statutu MOSiR w Łomży: http://um.lomza.pl/bip/zalaczniki/art/090729102123.pdf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

http://www.3dwhite.pl/?click=e7deeebc335e0e3cb758cc6f534d44f7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

W takich małych miastach jak Łomża doskonale wiemy że nawet do poważniejszych stanowisk przyjmuje się osoby niekompetentne,mające niewiele pojęcia o wykonywaniu danej pracy,nauka próbami i błędami w niekorzystnych momentach.Nie ma co się dziwić bo osoby takie przyjmowane są po znajomości,fakt że ciężko z pracą,ogólnie nie wesoło,ludzie kombinują jak mogą,ale trzeba wziąć pod uwagę to, że ludzie są różni,nie każdy się do wszystkiego nadaję,są też tacy którzy kończą kierunki techniczne,studia,ale poza papierkiem umiejętności i wiedza pozostawiają wiele do życzenia,są osoby które wogóle mają lewe ręce i nadają się jedynie do najprostszych rzeczy,a są też tacy którzy czego by się nie tknęli to i tak dla nich nie będzie wielkim problemem,nie każdy jest pracowity,nie każdy też ma chęć do pracy,nie każdy jest odpowiedzialny i sumienny.Także nie dziwmy się że tak jest,tak będzie nadal,chyba że zatrudnienia "po znajomości" ograniczą się do minimum,a osoby które wiedzą że nie nadają się do danego stanowiska bo wujcio załatwił niech się nie pchają.Nie łudźmy się,do tego napewno nie dojdzie,jednie co można zrobić to pogodzić się z tym i czekać na lepsze,no i brać się do roboty,wygryźć tych którzy tylko dumają jak zarobić a się nie narobić,nie dbając o wygodę innych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Kolejna kompromitacja MOSiR w Łomży, nie dość, że Orlik w zimie nie jest odśnieżany ( założeniem było całoroczne użytkowanie tego obiektu) to od momentu dodatnich temperatur i funkcjonowania lodowiska nadal 3 z 4 jupierów nadal skierowanych jest w tym kierunku . Pogoda ułatwiła i usprawiedliwiła zarządcę Orlika a raczej ich nieróbstwo bo po prostu śnieg stopniał... Osoba obsługująca obiekt służący powszechnemu sportowi i rekraacji siedzi w swoim kantorku i nie wysili się, żeby zawiesić siatki na bramce. Na stadionie też mosir (chyba będzie lepiej nazywać ten twór) nie skalał się przygotowania murawy, którą tak "pięlegnuje" że nie poddał jej zwałowaniu po roztopach....kolejna kompromitacja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Dajmy im szansę, w końcu każdy na choćby jedną zasługuje...
Ma powstać Miejska Liga Piłki Nożnej ORLIK, MOSiR zadeklarował swe pełne poparcie i pomoc w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia , którego pomysłodawcami są sami mieszkańcy dla właśnie mieszkańców tego miasta, którzy chcą w cywilizowany sposób pograć. Czas pokarze czy ta instytucja będzie lepiej funkcjonowała niż chociażby TKKF.

historia, najlepszym jest nauczycielem, lecz najgorszych ma uczniów - Mahatma Gandhi


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

lancelot mosir każdemu deklaruje swoje poparcie bo nic sam nie potrafi zorganizować wszędzie chce się doczepić że niby coś sam wymyślił. Jeżeli chodzi o danie szansy to już przy basenie wyczerpali limit szans. Przez 2 miesiące nie uruchomić sauny naprawić rury czy wprowadzić karnety.....banda niekompetentnych osób zatrudnionych nie wiadomo po co począwszy od dyrektora.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Ja osobiście nie widzę by taki twór w Łomży istniał... Chociaż coś mi się o uszy obiło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

a co sądzicie na temat ratowników ich pracy na basenie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

up

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

ratownicy -spoko młodzi uczynni i sympatyczni robią co im szef każe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Ratownicy.. Młodzi, przystojni aż miło popatrzeć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Co sądzę na temat pracy MOSiRu w Łomży?

Moim zdaniem, boiska główne i boczne, są według prezesa Sasinowskiego (przyjaciela ŁKS'u) do LEŻENIA i OGLĄDANIA (jak gniją) a już na pewno nie do korzystania z nich.
Sory ale ja tego nie ogarniam! Chłopaki trenują na kartoflowisku, mimo iż mamy porządne boiska, to jakiś dyrektorek, który nimi zarządza, nie pozwala na nich grać czy trenować! To się po prostu w głowie nie mieści!!! Gdzie indziej tak jest??? W jakim innym mieście które ma takie boiska, na które miasto wydało kupę kasy, w sezonie piłkarskim jest ZAKAZ ich używania??? Nie piszę tu tylko o "pierwszym" ŁKS"ie, bo przed wczoraj widziałem, że i dzieciaki trenują na kartoflowisku! To są jakieś jaja!!! Czy piłka nożna ma być zakazana w Łomży nawet dla dzieci??? Bo że ludzi anty nastawionych do pierwszej drużyny nie brakuje w naszym mieście(nie wiem czemu?), to wiele osób widzi, ale żeby z warunków jakie obecnie posiada Łomża, nie mogły korzystać dzieciaki, grające z Herbem ŁKS'u na piersi, to już mnie krew zalewa! Czy te boiska, tak jak napisałem wyżej, są tylko do oglądania i leżenia? Wydaje mi się, że czas na reinkarnację tych i tak nie zurzytych muraw, przyjdzie latem, jak nie będzie ligi! Nie wiem jak Wy, ale ja to widzę w ten sposób, że pan S. postawił sobie za zadanie zniszczyć Nasz klub. Pytanie tylko brzmi - DLA CZEGO???
Życzyłbym sobie i innym, żeby wypowiedzieli się ludzie z tym tematem związani. Jak macie za zadanie rozpierdo.lenie ŁKS'u, to zróbcie to szybko i bezboleśnie, bo ludzie śledzący temat, widzą i wiedzą że jesteście jak rak, co to powoli zżera organizm od środka...

A o to i powód mojego posta:

Z prostozlomzy.pl

"...W starciu z Rudnią ŁKS musiał radzić sobie bez kilku piłkarzy, m.in. Łukasza Adamskiego, którzy w ostatnim czasie nabawili się kontuzji.

- To wynik treningów na górnym boisku – tłumaczy Sławomir Kopczewski. – W ubiegłym tygodniu dotarło do nas pismo od MOSiR-u, że z powodu prac pielęgnacyjnych przez 10 dni nie będziemy mogli trenować na płycie głównej i boisku bocznym. Jest to o tyle niezrozumiałe, że po meczu Polska-Białoruś (1 kwietnia) na płytę główną nikt nie wchodził, a boisko boczne oszczędzamy jak tylko możemy i większość ćwiczeń wykonujemy poza linią boczną. Co więcej. Od tego czasu na żadnej z płyt nie były tam prowadzone żadne prace. A decyzja MOSiR-u pozbawiła nas miejsca do treningów, gdyż boisku po drugiej stronie ulicy nie nadaje się do użytku. Jest tam pełno dziur, a na trawie widać koleiny powstałe po przejeździe ciągnika. I to zwycięstwo chcieliśmy wspólnie z piłkarzami zadedykować panu Sasinowskiemu, który chociaż twierdzi, że jest przyjacielem ŁKS-u, to jednak utrudnia nam życie."



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

to nie rak, to wrzód na d...e, pozbędziemy się jego i jego mocodawców w przyszłych wyborach....czego sobie i Wam życzę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Pan S do usunięcia ze stanowiska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

lomzerman - oby nie było za późno...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Naszemu ŁKS-owi zawsze wiatr w oczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

A którzy to Ci przystojni ratownicy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o pracy MOSiRu w Łomży

Ślepa jesteś Helena?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org