poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa cyfrówki

Gdzie mogę naprawić aparat cyfrówkę. Proszę o podpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

to zalezy co sie popsulo ;p ..? jak tylko lens to moze moge pomoc ;p

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

zależy też jaka firma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Na nowej baterii robię 1, 2 zdjęcia , chyba jest jakieś zwarcie, bo bateria zaraz się rozładowuje. A aparat to canon.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

hmm a masz go na taką baterie litowo-jonową co się ja podłącza do prądu i się musi naładować czy masz go na takie zwykłe baterie paluszki? jeśli na paluszki to muszą być to baterie alkaiczne a nie jakieś zwykłe bo wtedy właśnie tak jaja mogą wychodzić ze zdjęciami jak u ciebie że 2 foty i kaput hehe a jeśli masz go na tą baterie co to się ją ładuje przez podłączenie do prądu to może po zakupie nie rozładowałaś jej do końca i nie naładowałaś ponownie do pełna ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

mam na baterie alkaiczne, do tej pory było ok. , aparat ma ze 3 lata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

spróbuj na akumulatorkach. to napewno wina baterii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

w sumie to miałem podobny problem z Canonem Power Shot A420(na dzień dzisiejszy to jak dawne aparaty na klisze hehe) ale ci powiem że jak używałem duracella baterii to było wsio spoko acz kolwiek to zależy np od tego czy często używasz flesza co znacznie baterie osłabia. Lepiej jeśli masz mozliwość robić zdjęcia w dobrze oświetlonych pomieszczeniach gdzie nie musisz używać flesza to wtedy i baterie dłużej wytrzymają albo tak jak ktoś juz wspomniał zainwestuj te 30 zł w baterie które możesz ładować po wyczerpaniu i wyjdzie ci później taniej w utrzymaniu ten aparat bo nie będziesz musiała latać co chwila wydawać kasę na nowe baterie tylko podłączysz je do gniazdka i jedziesz:D to inwestycja a nie wydatek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Zwracam się z podobnym pytaniem: Gdzie w Łomży można oddać aparat cyf. do naprawy? W przypadku mojego chodzi o niedziałający flesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

słyszałam że Mateuszczyk naprawia takie rzeczy tylko nie wiem czy jeszcze teraz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Wiem że chłopaczek co pracuje w sklepie motoryzacyjnym na Mickiewicza naprawia aparaty i nawet dobrze to robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Serwis canona jest w Warszawie. Tutaj raczej nikogo profesjonalnego nie znajdziesz.

[color=red]Piszę poprawnie po polsku[/color].

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

jeżeli to jest Aparat kompaktowy...cyfrowy, nie ma sensu go naprawiać :) a jak jest na gwarancji, to walczyć z gwarancją :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Jak to z gwarancjami bywa - flesz popsuł się miesiąc po tym kiedy się skończyła. Nie jest to taki zwykły kompakt, kosztował sporo i poza fleszem wszystko działa jak trzeba. Dzięki za odpowiedzi ;)

A co z FotoPartnerem na Małachowskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Serwis na Radzieckiej kiedyś robił cyfrówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

i co naprawili ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Potwierdzam na Radzickiej robili, ale tego serwisu już nie ma i gość pracuje w UNitechniku na Starym Rynku i naprawia cyfrówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Zapraszam do Suwałk naprawiam aparaty w uczciwych cenach - można przesłać pocztą - protonserwis.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa cyfrówki

Na Przykoszarowej niedawno naprawiałem kamerę Panasonic i dobrze zrobili (w takich pawilonach z wejściem od strony bloków, po przeciwnej stronie szkoły mechaniaka)/.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org