środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nokia navigator

Witam.Przymierzam sie do zmiany telefonu komorkowego.Zainteresowany jestem kupnem navigatora 6110.W necie opinie czesto sa sprzeczne ze soba.W zwiazku z tym prosilbym o opinie uzytkownikow tego telefonu,odnosnie gpsu,map,itp. .a czym sie on rozni od 6210n? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nokia navigator

Mam 6110 navigator. Garmin działa dobrze, aczkolwiek czasami potrafi nieźle zamulić, nie raz skręciłem nie w ta ulicę co trzeba. 6110 to raczej awaryjny telefon. Ja już mam 3 sztukę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nokia navigator

Co prawda nie jestem użytkownikiem 6110 tylko 6210,ale pytasz o GPS mapy itp. Faktycznie Nokia ma w swojej ofercie nawigację,ale darmowa wersja działa zależnie od promocji lub oferty na srtonie Nokii. Czyli ok. 1 miesiąca, po tym terminie można wgrywać od nowa na jakiś czas zależnie od promocji.
Jeżeli chodzi o dokładność GPS to nie jest tak żle,co prawda są czasami zaniki sygnału GPS,ale da się przeżyć,co dokładności mam to bym polemizował, już podczas testu przekonałem się że nawigacja to dużo powiedziane,jadąc piłsudkiego kazała mi skręcić w miejscu gdzie był tylko wyjazd z osiedla. Taki mały szczegół,a biedy może narobić jak ktoś za bardzo ufa maszynom.
Jeżeli chodzi o moją opinię to raczej nawigacja z net, a jest tego pełno i działają nieźle np. Garmin.
Jeżeli chodzi szczegółowe różnice to polecam firmową stronę nokia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nokia navigator

A jakies konkretne roznice miedzy nimi?czy navi jest czytelna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nokia navigator

Miałem ten tel.Nawigacja na 4+,a jeśli chodzi o sam tel. to mi odpowiadał doskonale pod każdym względem,później zmieniłem na nokię n95 i muszę przyznać,że jednak wolę 6110Navi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org