środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karczma pod topolami

Witam
Ktoś z forumowiczów może był tam ostatnio? Byłem w tym lokalu ostatni raz chyba z 5-6 lat temu i chciałbym wiedzieć czy dalej można tam znaleźć smaczne jedzenie, w konkretnych porcjach za przystępne pieniądze :)

Znalazłem opinie z wesel, studniówek i tym podobnych imprez zachwalających to miejsce. Ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć opinii zwykłego śmiertelnika który zajechał tam na kolację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

zarcie ok,wodka zimna,kelnerki ladne

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

i masz konkretną odpowiedź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Fakt - konkretnie ;)

Jak wygląda teraz kwestia cennika? Kolacja dla 2 osób będzie znośna dla kieszeni czy raczej jak zobaczę ceny to zgubię szczękę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

ceny normalne, bez szalenstw.wiadomo ze to nie kebab ale szoku nie ma.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Szczękę to se przylep do podniebienia choćby gumą do żucia, a jak cię na nią nie stać to raczej się tam nie wybieraj z drugą osobą. Zaproś ją pod Biedronkę o czwartej nad ranem. Podobno tam niezła wyżerka za frajer tylko ciut przeterminowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Fakt, zapomniałem że poziom niektórych na tym forum odstrasza od zakładania jakiegokolwiek tematu... Wyżyło się już dziecko?

Kaliguli, dzięki wielkie za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Hmm , byłem tam jakiś czas temu ,jedzenie smaczne , tyle że obiad dla trzech osób z deserem kosztował grubo ponad stówkę , na dłuższą metę mało opłacalne , zaś raz na jakiś czas jak najbardziej wskazane :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

To co było 6 lat temu to zapomnij,żarcie nie złe, ale ceny zmienione cholendarnie. Ci ludzie co wtedy tam eżdzili to już praktyczie nikt tam nie bywa.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Chcesz DOBRZE zjeść? Kiermusy. Bez procentów stówa za parę.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

I wyszło tak, że wczoraj z dziewczyną pojechaliśmy i zobaczyliśmy co i jak. Cisza i spokój, miły wystrój, jedzenie dobre. Cen spodziewałem się szczerze mówiąc gorszych :) Na zwykły obiad faktycznie trochę drogawo, ale wyskoczyć raz na jakiś czas - czemu nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

No tak ale kiedyś moźna było wyskakiwać 3x w tygodniu. Poczekamy na nowego chińczyka może będzie to coś trafionego.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

żadna rewelacja.popsuło sie tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Fakt, w stosunku do dawnych cen zrobilo sie drogo, teraz mozna wyskoczyc raz na jakis czas, ale stolowanie sie tam czesciej raczej odpada, oczywiscie zalezy kogo na co stac...
Jak dla mnie zarcie bardzo smaczne, wystroj przyjemny, cisza. Jedno co mnie troche zdziwilo (a moze to moja nieuwaga?), to zdawalo mi sie, ze w cenniku nie bylo informacji, ze ceny sa podane za 100g, ale np. kotlet wazy 300 ;) Kobieta moglaby spokojnie zamowic polowke, bo takiej ilosci raczej nie pochlonie, ale w karcie nie ma podanej, chocby w przyblizeniu, wielkosci porcji.
Stowka, to taki zwykly obiadek dla dwoch osob, bez szalenstw, wiec jakos bardzo tanio to nie jest, ale chociaz smacznie. W koncu nie bedzie to kosztowalo 10zl jak fast food, gdzie do smaku leje sie najtanszy ketchup i inna chemie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Dran z tym co piszesz to fakt i ludzie się mylą póżniej są zdziwieni. Taniej wychodzą dania firmowe, gotowe zestawy tam cena jest stała.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

Proponuje zrobic dni otwarte kuchni pod topolami:)
Moge sie załozyć, ze po zwiedzaniu nikt tam juz nie zajrzy.

najwieksze wrażenie robiła na mnie tam surówka:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karczma pod topolami

kiedyś ze znajomymi często tam jeździliśmy, średnio 2 razy w tygodniu. fajne miejsce, dobre jedzonko, przystępne ceny, miła obsługa. później niestety ceny podniosły się, obsługa no ... może ja miałam takie szczęście ostatnim razem. przy składaniu zamówienia kelner ciągle przepraszał, że danego dania akurat nie ma, przy trzecim wyborze już się lekko wkurzyłam. kelner zniknął po czym wrócił i znowu stwierdził, że niestety nie ma. jedzenie owszem smaczne natomiast brak informacji, iż cena jest za 100 gr, co skutkuje lekkim szokiem przy płaceniu rachunku. raz na jakiś czas można się tam przejechać, ale ja jakoś straciłam chęci na wizyty w tym lokalu po ostatniej kolacji, którą tam zjadłam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org