czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawo Jazdy.. Gdzie?

gdzie zrobic prawko?? jaka szkółkę polecacie??
cena tez jest istotna...
macie jakies propozycje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ja u Kaminiaka robie,szkoła może być.Za kurs zapłaciłem 1000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

godles ty z ekonoma ?:d;p hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Zjedz kebaba i pomyśl .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

bartes... ;p cicho siedz.. tylko podaj jakis przyklad..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

haha;d;p i pewnie na logistyce?:d;p uczylismy sie w jednej klasie:D pomysl kim moge byc:d;p haha tylko nie pisz tu na forum;p hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

no na logistyce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

jest jakas nowa szkola w Łomży, w ktorej ucza same kobiety.
podobno przez pierwsze 10 lekcji sa w stanie nauczyc sie, ktora to lewa, a ktora prawa, gdy cofasz. ;]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

* "nauczyc cie" - mialo byc...

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

[/URL]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ryszard. Dentysta sie klania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Najlepsza firma to Świderski i syn

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

a gdzie to? jaka ulica... itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

pewnie w białym na kopernika ;]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

ja tez robiłem u kaminiaka kilka kategorii i powiem szczerze ze naljepiej jak sam chcesz sie nauczyc to sie nauczysz i nie licz na kogos ,podstawe teorii tak ale praktyke zalezy od ciebie na ile jestes kumaty w tych sprawach,zacznij od podstaw z czego jest zbudowany silnik i na jakiej zasadzie dizała,choc watpie ze to pojemisz od tak, a pojezdzic po miescie moim zdaniem własnie lepiej z jakas dupeczka <dobry pomysł miały dziewczyny>niz z jakims bucem co ci swoje mądrosci prawi.ale w sumie u kaminiaka tez jest ta jego siostra i chyba dwie inne ,jedna jak ciepło to w kiecce lata a fajna jest :P heheh
takze decyzja nalezy do ciebie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

ortodonta.. ucze sie na profilu mechanika wiec o samochodach troche wiem.. jza kierownica radze sobie swietnie, nie ze jakas tam brawura... chodzi mi tylko o doszlifowanie tego i podejscie do egzaminu aby zdac za pierwszym razem.. i zeby tanio bylo tez :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

raczej sie nie nastawiaj ze zdasz za pierwszym chyba ze sie przyfarci a jak chodzi o doszlifowanie to i tak sam musisz doszlifowac a na egzaminie i tak i tak musisz jechac jak niedzielny kierowca , przepuszczac pieszych pamietac o stopie na strzałkach no i zeby nie wymusic pierwszenstwa....a moje zdanie jest jak ci mówie ,zebym miał sie uczyc jescze raz na B to poszedłbym tam gdzie bym jezdził z jakas fajna dziewczyna a nie jakims kasztanem.wiesz za kolanko ja chwycisz moze ona biegi pozmienia :P hehh bez urazy dziewczyny to był głupi zart

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

A ja polecam Artura B. Nr tel. 662 216 533. Cena za kurs to chyba kwestia dogadania. Ja placilam 900 zl. Uczy super :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

cena nie gra roli ..... liczy sie atmosfera ,no chyba ze lubisz słuchac pijackich opowiesci albo fantazji instruktora na temat jego podbojów miłosnych hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

A ja polecam Konrada Haponika. Ma swoją siedzibę w II LO. Uczy dobrze, na luzie i bierze 900zł, ale jak dobrze pogadasz i polecisz kilku kumplom to spokojnie jeszcze zejdzie z ceny:) Kasę płacisz w 3 ratach- 200zł w trakcie teorii, 300zł w połowie godzin i 400 przed egzaminem i jeździsz najnowszym punto EVO-jedynym w łomży:) Mi się troche śpieszyło to tak z nim ugadałem że jazdy trwały dosłownie dwa tygodnie i na egzamin:)
Z tego co słyszałem (i widziałem) to przychodzą do niego ludzie, którzy nie zdali za n-tym razem i po kilku godzinach z Haponem mają już prawko w kieszeni:)
A to jak coś do niego nr: 600161681

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ośrodek Delta Tomasz Przestrzelski. Polecam solidny i profesjonalny.

człowiek lasu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

a ja polecam szkołę P. Kazika Polkowskiego OSK Kazik 605072426. Naprawdę super nauka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Polecam Ryśka Kamińskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

A ja nie polecam Chaponika. Niezłą mu koleś reklame robisz. Albo ci zapłacił, abo to ty jesteś chaponik. Piszesz że uczy dobrze, na luzie. Jak dla mnie to chaponik cały czas jest spięty - napiety :)))). Może na początku mówi że rawko bedzie kosztować 900, ale potem w czasie kursu namawia ludzi na dodatkowe gdziny i w sumie wychodzi ok. 1200zl.Wiem bo sam mu tyle zapłaciłem. Tak mnie wysterował. A egzaminu i tak nie zdałem. Poszedłem do Kaminiaka i po kilku lekcjach zdałem egzamin bez problemu.
Chaponikowi mówimy zdecydowane NIE !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

polecam Ernesta uczy w ośrodku DAniel na wojska polskieho naprawde super!!! bezstresowo wszystko wytlumaczy pokaze zdalam u niego za 1 razem i jestemzadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

zgadzam się z "keep", tez jeździałam z Ernestem i lepszego instruktora nie znam. Zdałam za 1 razem i aż żałuje ze tak szybko bo super mi się jeździło:)
Polecam wszystkim Ernesta, bo naprawdę warto:)


a Zbychu jesteś pewien tego co napisałeś?? bo wiem, ze Swiderski już nie uczy bo go zamknęli za łapówki, a osoby które były w trakcie kursu straciły pieniądze i musza od początku zaczynać kurs w innym ośrodku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Polecam Kamińskiego ;) .

http://www.naszalomza.forumex.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

o borze. kaszdy ci wytlumaczy o co gdzie hodzi i da do dyspozycjki samohut...
ja zdalem za pierszym bo to bylo dla mnie tylko kfestia pocficzenia zahowan w ruhu mijejskim a jak sjestes tempakiem to nie zdasz nigdy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Polecam Ferenca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

jasiu karte woźnicy wyrabiałeś? Ale przyznam się że kunia trudno utrzymać w ruchu miejskim! zwłaszcze jak czerwone sie zaświeci!

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

panbaca

ja zapłaciłem u Haponika dokładnie 800zł, za 32 godziny to niewiem jakim cudem wyszło ci 1200, chyba że naprawde kiepsko ci szło... jeśli nie zdałeś i wmawiaj sobie że u kaminiaka się nauczyłeś jeśli zrobiłeś ok 50 godzin zamiast 30, gdzie Hapon nauczył cię podstaw. Ja jeżdziłem zawsze na luzie bez stresu i ciągle coś z nim rozkminiałem to samo mówią ludzie, których znam i u niego robili nie mieli zastrzeżeń do jazd. Dla mnie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

osk kazik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

A ja polecam OSK ZIKO. Super instruktor, spokojny, wszystko wytlumaczy.A zdawalnosc rewelacyjna, bylam jedna z wielu ktorzy zdali za pierwszym razem, tak wiec polecam, bo naprawde warto:)
Nr tel. 608504523

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Osobiscie polecam Gruszfelda jezdzilam z Andrzejem superr facett mily i bardzo dobzre uczy zdalam za 1 razemm . polecam:)) cena 1000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Kris_phone_xp co ty wypisujesz o Haponiku i chwalisz ze miesci sie w II LO to jest nepotyzm w II LO jak dyrektor moze na cos takiego pozwolic to ze nauczyciel wybiera sobie z dziennika i zmusza do pojscia na kurs do swojej prywatnej szkoly , chyba ze dzieli sie z kasa z dyrektorem moze sie kuratorium tym zainteresuje, dla mnie to jest gbur , zarozumialec,
wspolczuje kolezance ze chodzi do feudalnej szkoly, mnie ta przyjemnosc ominela .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

polecam Agnieszkę u Kamińskiego fajna dziewczyna bardzo dobrze tłumaczy zdałem za pierwszym razem tak jak kilku moich znajomych którzy z nią jeździło, jeden kumpel się wyłamał i poszedł do innego ośrodka bo tam było taniej i po kilku niezdanych egzaminach przyszedł na dodatkowe lekcje właśnie do Kamińskiego gdzie jak stwierdził nauczył się więcej niż przez 30 godzin w poprzednim ośrodku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Gorąco polecam OSK ZIKO ,ponieważ za przystępna cenę ,ja osobiście płaciłem 900zł i dostałem wszystkie książki do nauki przepisów w tym .Jestem bardzo zadowolony bo na całą grupe zdających tylko ja jeden zdałem .Znajomi którzy mi polecili ten ośrodek także nie mieli problemu ze zdaniem .Dlatego jak ktoś chce zrobić prawko szybko i umieć jeździć to polecam pana Zdzisława
POLECAM!!! OSK ZIKO

marcello

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Polecam OSK Ziko-uczyłam się wszystkiego od podstaw, nigdy nie siedziałam za kółkiem, a wystarczyło ok 2,5 miesiąca kursu żeby zdać za pierwszym razem. Super atmosfera, świetny instruktor, żadnego stresu, a i cena nie jest wygórowana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Angelika1 - a skąd Ty masz takie informacji, nikt nikogo do niczego nie zmusza, i odpie*** się od II LO, lepszej szkoły w Łomży nie ma jeżeli chodzi o klimat,no może jeszcze Ekonom,a nie odbiegając od tematu, polecam "Centrum" Pana Chrostowskiego - pełen profesjonalizm,zdałem oczywiście za 1 razem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Odpowiem Ci z nazwiska i imienia , niech tylko minie czas matur, zebys nie mogl szykanowac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Patrze niektórzy tu maja informacje wyssane z palca. Akurat znam Haponika i z tego co wiem to zdawalność jego kursantów wynosi około 95% (może to właśnie kolega/koleżanka "panbaca" to te 5% :) ) Pytałem sie wielu ludzi o szkoły nauki jazdy oraz instruktorów i w gronie tych dobrych znalazł sie Haponik. Co do ceny to kurs u niego kosztuje około 900-1000zł . Co do jego postury to może kolega "panbaca" mu zazdrości, a jak jest taki odważny na forum to niech powie mu to w twarz.


Do "Angelika1"
Twoje informacje, że Haponik wybiera sobie z listy ludzi i karze chodzić do swojej szkoły są wyolbrzymione. Nie uczysz sie w tej szkole wiec nie wiesz jak jest naprawde, a to że kolega czy koleżanka Ci tak powiedziała to polegaj na nich nadal, a daleko zajdziesz:) Haponik jedynie zacheca do swojego..jak każdy kto ma jakiś interes

Każdy jest na tyle dorosły, że sam podejmuje decyzje(jezeli oczywiście ma coś oleju w głowie)

Tak na koniec powiem tylko, że Haponik jako jeden z niewielu, a nie wiem czy nawet jako jedyny(nie jestem pewien) ma instruktora i EGZAMINATORA wiec sam ten fakt powinien świadczyc o tym, że dobrze uczy:)

Aha..i jak ktoś mi powie, że robie mu reklame to ma racje:) Reklama jest dźwignia handlu..

Pozdrawiam:)

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Tak na koniec powiem tylko, że Haponik jako jeden z niewielu, a nie wiem czy nawet jako jedyny(nie jestem pewien) ma instruktora i EGZAMINATORA wiec sam ten fakt powinien świadczyc o tym, że dobrze uczy:)


freesh co Ty za glupoty gadasz?jak jestes instruktorem to nie mozesz byc jednoczesnie egzaminatorem !!!


zastanow sie co ludziom wciskasz,ta twoja autoreklama...pff

Ponczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

drzewko_szczescia a Ty juz przestan chwalic B... bo żaden z niego instruktor tylko ciec na policji !!!

Ponczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Do "OCynamonkaO"

Ma instruktora i Egzaminatora, a czy napisalem, ze egzaminuje w Wordzie? Tu jest różnica...

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

ja również robiłem kurs u Haponika i jestem bardzo zadowolony, oczywiście zdałem za pierwszym razem, uczy bardzo dobrze, wszystko na bieżąco tłumaczy, cierpliwy, nie jakiś tam gbur, uprzejmy, pozytywnie nastawiony do ucznia, chce przekazać wiedzę i umiejętności, a nie tylko zedrzeć kasę,
za kurs zapłaciłem tyle ile ustaliliśmy wcześniej i nie namawiał do brania dodatkowych godzin, polecam go każdemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Do freesh :

Prosze Cie freesh nie nabijaj morałów do glowy !

Kto normalny płaci za kurs bycia egzaminatorem 7000 zł , by potem pracowac jako instruktor nauki jazdy ?

freesh chyba sciemniasz ...(nie chyba tylko na pewno)


z reszta pierwszy raz slysze o tym czlowieku jako instruktorze nauki jazdy !!!

Ponczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

WWW DÓÓÓÓÓPIE !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Do "OCynamonkaO"

Tak na poczatku to mam nadzieje ze nasza rozmowa bedzie na poziomie:))


Nie jestem az tak wtajemniczony, ale jest to prawda, a jakie sa powody tego ze jest instruktorem a nie egzaminatorem to nie wiem...

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Do freesh :

Egzaminatorzy sa bardzo poszukiwani,takze prace by na pewno mial.
Czy to w Lomzy,Bialymstoku czy Ostrolece ...

Akurat moj maz jest instruktorem i dobrze znam te srodowisko , dlatego dziwi nie ,ze ten Pan jest instruktorem, a tym bardziej egzaminatorem...

Ponczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Do "OCynamonkaO"

Nie jestem az tak wtajemniczony jak Ty, ale wiem ze takie sa fakty. Mysle ze spieranie sie nawzajem ze soba czy jest czy nie jest nie ma sensu. W Łomży jest wielu dobrych instruktorów których można polecic.

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Po pierwsze nikt tu nikogo nie wybiera z dziennika, po drugie kuratorem to Ty możesz straszyć babcię na dobranoc, a po trzecie widzę, że masz jakiś problem ze sobą, więc od II LO się odczep ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

*do angelika1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

OSK ZIKO polecam prawo jazdy zrobilem w miesiac pan Kopanczyk jest napewno jednym z najlepszych instruktorow ;)

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Karol Rucki tel. 601238676

Ma siedzibę pod filarami,przy domu kultury.
Płaciłem 1000zł , miła atmosfera,wszystko na luzie.Polecam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

POLECAM ERNESTA !! CHŁOPAK JEST SWIETNY I NIE ZNAM OSOBY KTORA BY GO NIE CHWALIŁA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

NIE CHWALCIE TAK HAPONIKA BO TO PRAWDZIWY GBUR,KURS NA EGZAMINATORA ZDAŁ FUKSEM,LUDZI NAPRAWDĘ ŚCIĄGA NA SIŁĘ,A POŻYEJMY ZOBACZYMY JAKĄ BĘDZIE MIAŁ ZDAWALNOŚĆ.ŻEBY BYŁ NAPRAWDĘ DOBRY TO BY PRACOWAŁ W WORD JAKO EGZAMINATOR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Czemu uwazasz ze Gbur? i skad takie informacje masz ze zdal fuksem... slyszalem ze pracuje w WORD...
prosze o wypowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ja moge Ci tylko powiedziec..... to szczescie szkoły ze sie tam nie uczysz . A kazdy wybiera wegłóg własnego gustu gdzie ma szie uczyc jazdy.TY sadzą po opisie bierzesz za to kase ze taka opinie wystawiasz komus .Zastanów sie nad tym.Podkładanie komuś swini i oczernianie go jest chyba jedyną Twoja mocną stroną
z powazaniem Andrzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

mistrzu333 po pierwsze niewiem czy można mówić o farcie zdania na egzaminatora. Z II LO Łomotowski też zdał za 1 czy 2 razem więc nie było niemożliwym zrobienie tego wyniku przez Haponika. Po drugie WORD ma pełen skład i naprawde ciężko o etat. Po trzecie ten facet jest na tyle rzetelny, że zawsze poleca również firmy konkurencyjne takie jak na przykład Kamiński. Jeśli chodzi o zdawalność narazie ma nieprzeciętnie wysoką ale w takie statyski można się bawić po przeprowadzeniu większej ilośći szkoleń a on dopiero zaczyna. Z tego co słyszałem może 1 gość nie zdał za pierwszym razem a klientów ma wielu. I powiedz mi kolego jak ktokolwiek może "siłą" namawiać kogoś do podjęcia kursu w jego szkole? Zastanów się zanim coś powiesz bo to było żałosne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

FoxDie jeżeli uważasz że Haponik jest tak rzetelny musisz go dobrze znać.Ja uważam , że w każdej plotce jest część prawdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Brałem u niego godziny doszkalające i rozmawialiśmy na temat innych szkół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

ja rozniez polecami OSK KAZIK, bardzo fajnie ucza, Pan Kazik ma podejscie, mozliwa jest jazda o kazdej godzinie od rana do wieczora wiec mysle ze to plus jest kilku instruktorow a najlepszym argumentem ejst to ze i ja i duzo moich znajomych zdalo za 1 razem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

POLECAM DANIELA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

polecam osk karol jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

słyszałem , że Haponik u kogoś był instruktorem , czy ktoś mi może powiedzieć u kogo jezdził?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Autor: WISNNIA (---.elomza.pl)
Data: 07-03-10 10:37

Karol Rucki tel. 601238676

Ma siedzibę pod filarami,przy domu kultury.
Płaciłem 1000zł , miła atmosfera,wszystko na luzie.Polecam:)

TAKZE POLECAM JEST SUPER

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100301/REG20/811316762

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Każdy swoje chwali, a prawda jest taka, że wszędzie nauczą jeździć. Inną kwestią jest czy ktoś się nadaje na kierowcę czy mu się tylko wydaje. Jednemu wystarczy 20 godzin nauki ,drugiemu i 50 będzie mało. Zasługa instruktora to50%, reszta - kursanta.
CZEKAM - kiedy niektórzy zaczną podawać nr buta swój albo instruktora:-) ha,ha,ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

no wlasnie.. franek123 masz racje.. ale jednak czasem wina lezy tez i po stronie instruktora. ktory nie koryguje błędów.. l

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Należy zrobić wywiad o instruktorze między znajomymi, a nie słuchać autoreklamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Pan Zbigniew Borkowski szczerze polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Polecam Kamińskiego dobra szkoła !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

A ja polecam pana Chrostowskiego, ośrodek Centrum. Bardzo w porządku instruktor, bezstresowe jazdy. Ja i kilkoro znajomych uczyliśmy się u niego, egzamy zdane za I podejściem. Pozdrawiam pana Marka:)


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ja polecam pana Haponika. Profesjonalne podejście do sprawy,co ważne jako jedyny ma uprawnienia egzaminatora,wie czego uczyć i jak uczyć. Po drugie,cena za kurs jest najniższa w całej Łomży. Polecam,zdawalność ma bardzo wysoką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

a ja polecam OSK Kazik! super ośrodek!!!

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Ja polecam ośrodki w Warszawie , Białymstoku i Olsztynie.

Rozmawiając o nim i jego otoczeniu nie wiadomo kto więcej pali. On czy jego samochód.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Zbigniew Borkowski najlepszy instruktor jakiego mozna sobie wymarzyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

mystery co ty wiesz uprawnienia może i ma ale nic z tego nie wynika,a zdawalność ma taką jak każdy i najtaniej wcale nie ma,najtaniej to jest w pks.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

www.oskdarmetko.zafriko.pl
tel.606381441
ja zdalem za 1szym razem
najlepszy osrodek
i najtaniej w lozmy
daja ci materialy do nauki i ustalaja tak wyklady zeby ci pasowalo
i placisz sobie w ratach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

moja mama u nich jezdzila i zdala za pierwszym razem:)
wspolczuje tej kobiecie co z nia jezdzila.....ja bym dawno padl
ale podobno bardzo mila i wyrozumiala..no wkoncu to kobieta:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

taaaaaaaaa każda szkółka najlepsza, a potem patrzy się jak samochody oznakowane literą L skręcają w prawo od środka jezdni, przyśpieszają wyprzedzane i wloką się 10 na ogroniczeniu do 50 km/h.

'co by było bezpiecniej!'

Polecam Pana Sobieskiego z PKSów. Jak trafi się wam instruktur Pan. S. to będziecie dobrze jezdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

polecam w 100% OSK Górski !! Robiłem u niego wszystkie kategorie i zawsze zdawalem za pierwszym razem :)!!

bravo gt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawo Jazdy.. Gdzie?

Rambo777 -ja rowniez polecam osrodek p.Sobieskiego-instruktor to p.Sadlowski.

z osob ktore sa mi znane i jezdzily z tym panem wszystkie zdaly za pierwszym razem-ja paaare lat do tylu tez!!!

super podejscie,wie co powinien kandydat na kierowce umiec-zeby umiec jezdzic a nie tylko "zimny lokiec i muza na full" !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org