czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mazda 323F z roku 1995

Co sądzicie o takim sprzęcie ???
Może ktoś ma z silnikiem 1.5 bo zastanawiam się nad kupnem i interesuje mnie spalanie,blachy,czeste usterki i ogólnie dobrze by było jak by ktoś napisał co to auto boli .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

Mialem taka mazde... czesci nadwozia drogie, ciezko dostepne (jak rozbilem swoja to z ledwa bieda znalazlem uzywane-ito tez bardzo drogie - maska 1000 zl) ogolnie samochod ciekawy... silnik praktycznie bezawaryjny... o ile sie o niego dba... jedyny mankament to to ze lubi olej. ogolnie samochod spoko....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

spalanie od 8 litrów w górę
mankamentem tego auta są porysowane boczne szyby i nic nie da się z tym zrobić oraz rozerwany boczek fotela od kierowcy.
Jako, że to japoniec to nie ma za wielu usterek z tym, że jeśli już się trafi to części są bardzo drogie i robota jest droga, bo auto jest bardzo zabudowane w środku.

Auto ladnie leci, siedzisz w pozycji lezącej.

Z ciekawostek auto ma zamontowany system uniemożliwiający podnoszenie się kół podczas ostrego skręcania.

Osobiście żałuję, że sprzedałem he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

porysowanie bocznych szyb mozna wykluczyc czestym "mycie" ewentualnie wydmuchaniem sprezonym powietrzem uszczelki w drzwiach....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

www.mazdaspeed.pl

na tym forum masz wszystko o tym aucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

poczytaj sobie na forum które podał kolega wyżej. ogólnie to nie polecam silnika 1.5, szczególnie przed liftingiem. jest to nieudana konstrukcja mazdy gdzie po liftingu trochę ją poprawiono, a chodzi o zapiekanie się pierścieni olejowych, a co za tym idzie zwiększonym poborem oleju. zresztą poczytaj sobie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

MD-CARS to gdzie takom maske f promoii dostales ? :D:D:D ja do sfojej korsy za 200 złote kópilem .

http://allegro.pl/item924386832_mazda_323_f_97_00_maska.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

ale pewnie wziął maske idealną do reszty tzn taki sam kolor itp :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

Ja mam taki samochód, z silnikiem 1,5 i rocznik 95. No co do oleju to trochę łyka, w końcu ma 15 lat, szyby porysowane ale urok bezramkowych drzwi, ceny nie są takie wysokie części, tylko najlepiej samemu kupować na allegro, przynajmniej ja tak robie. Ogólnie naprawy dotyczą zawieszenia, silnik i osprzęt jest bezawaryjny. Samochód dobrze trzyma wartość, polecam ale nie namawiam bo sam wkrótce wystawaim na sprzedaż :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

Kolega ma tylko rocznik 98. Co do silnika 1.5 to jest bardzo żwawy i spokojnie starcza do tej budy. Ogólnie części da się dostać tanio na allegro, a co do awaryjności to jest bardzo mała, jedyne co wkurza mojego kumpla to za niskie zawieszenie- świetnie wygląda, ale ciągle ogląda przód czy nie zaczepił o krawężnik:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

dzis bylem na nowogrodzkiej w komisie ogladac mazde,co ciekawe w necie ja znalazlem za 7900 a w komisie stoi 8500 hehe
jednak wydaje mi sie ze jest stuknieta przodem i to niesfornie zrobiona ,ogolnie cos mnie odpycha od auta z komisu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

No przy tym wieku ciężko znaleść nie ,,bity,, samochód, rozejrzyj się już za mazdą która ma zamontowany gaz, komis odradzam z powodu wysokiej ceny. będzie wyższa minimum 1500 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

no wiesz ale z gazem to i przebieg wiekszy i po dupie autko dostalo :P
a to prawda ze te silniki sa takie paliwozerne ? kolega ma 2.0 i mowi ze 16 lpg mu spala ,troszke sporo ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

To kolega powinien szybko jechać i gaz ustawić he he, silnik 3.0 to może tyle spali. Moje 1.5 pali średnio 9 litrów gazu, mam sekwencje założoną na senatorskiej, koszt 2400 zł. Ps 15 letnie auto będzie miało duży przebieg, moje ma około 400 tys, chociaż na liczniku tylko 251 tys, ale licznik był cofnięty. Mnie nie stać na jazdę na benzynie i wolałem zainwestować w gaz, zwróciło mi się to już trzykrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

gaz mu ustawiali i tyle pali :D ale on ma ponoc 2.0 silnik :P

a kogo dzis stac na jazde na benzynie ? no stac do kosciola i do sklepu ale zeby tak non stop zapierdzielac to nie da rady :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

ja sikam do baq



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

fajny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

z zasady nie kupuję 16-letnich aut. wolę inne 16-tki :).
linia auta musi być nowoczesna, a to oznacza max. 8-10 letnie auto. starsze, nawet jeżeli na chodzie, to trupy ...


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mazda 323F z roku 1995

kto ma japońca jeździ do końca ;D
Mam ten samochodzik i jestem zadowolona ;P rocznik 98 ;p jednak muszę go sprzedać bo wyprowadziłam się do Lomzy na studia i mazdeczka stoi w garażu bezużyteczna ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org