czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Hejka proszę napiszcie mi czy trudno się tam dostać i od ilu punktów przyjmują ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

a nie co ty
wsiadasz w 6 kilka pszystankuf i jestes



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

nawet ci powiem ze z gorki bedzie jak jadziesz od centrum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Łatwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

latwo tam jest faska wpadaj do budowlanki budowlanka jest najlepsza;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

chyba sobie jaja robicie z tymi pytaniami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
:)

Dobra jak tak to ja tam idę do szkoły dzięki za odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

do Budowlanki jest mało chętnych, wiec dostaniesz sie tu bez żadnych problemów.. nie ma co sie martwic na zapas... :)

Padał deszcz, a ja
stałam i płakałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

tam ćpają i gwałcą, zapraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Tam to bez żadnego problemu sie dostaniesz. z 40 pkt Starczy albo i mniej;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

tylko musisz mieć dużo kasy bo nauczycielka od polaka czasami żąda kwiatów za 200 zł i mają czas na zebranie kasy i kupienie z 3 godz, i nawet jak nie jesteś debilem to i tak z ciebie jego zrobi słowami ale tak po za tym wszystko jest ok

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

dostaniesz sie bez problemu, jak ktoś tu wspomniał o łapówkach.... bez tego się nie obejdzie heh kto się tam uczy to wie :) kwiaty,czekoladki ITDDDD poratują jak masz 1

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

korupcja musi być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

djjona pewnie też mieliście zadawane rozkazy jak psy że macie kupić czekoladki albo kwiaty, albo matury nie zdawać próbnej bo was uje......e tak że nie zdacie wszyscy. o tej próbnej maturze że tak nauczycielka powiedziała do swoich uczni i nikt z nich nie poszedł jej zdawać , to już chyba cała Łomża wie a rodzice się boją cokolwiek zrobić bo wiadomo ostatni rok nauki.

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

kto pamięta kiedy to było jak cała klasa z budowlanki nie poszła na studniówkę ?

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Autor: iczyn-ka (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 18-02-10 09:20

tylko musisz mieć dużo kasy bo nauczycielka od polaka czasami żąda kwiatów za 200 zł i mają czas na zebranie kasy i kupienie z 3 godz, i nawet jak nie jesteś debilem to i tak z ciebie jego zrobi słowami ale tak po za tym wszystko jest ok

Chcesz iść do nieba... A w piekle tylu znajomych





święta racja ;] ostatnio taka akcja miała miejsce w budowlance :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

iczyn-ka tak tak jest dokładnie, nieraz sie kwiaty kupowało, co do tej matury to niewiem byla gadka że np. PANI mowi stawiam wszystkim 2/3 ale z mojego przedmiotu macie nie pisac matury żebym lipy nie miała.... heh

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Hmmm byłem uczniem tej szkoły wlaściwie technikum przez lat 4 i niejarze która to nauczycielka z tymi kwiatami ale sie domyslam forumowicze czy to kobiecisko ma nazwisko na Literkę T?:P

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

tak funky002, kobiecisko ma nazwisko na literkę "T" :D
za Twoich czasów to pewnie był postrach szkoły, z resztą krążyło o niej wiele legend :P
ale teraz żąda kwiatów i czekoladek :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Oj miałem ja z nią styczność na ustnej maturze;p hehehe stres co nie miara fkatycznie krzązyły legendy i to jakie , ale powiem szczerze że na maturze ustnej miałem Maxa wiec nie narzekam;p a szkoły juz niewidziałem długo ;p heheh zastanawiam sie co z moimi kochanymi buehehehe belframi ;P

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

ej nie mówcie o tej nauczycielce... fakt trzeba jej kupować kwiaty , pokazuje fakenty na lekcji... rzuca przekleństwami ale proszę was bo ona nas rozstrzela!:(funky002 napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Fakeny** sorki za błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

wystarczy 20 pkt. i jzdać i idziesz do budowlanki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Nie sztuka sie tam dostać tylko przetrwać przynajmniej 1 półrocze :D

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

profit.. też prawda :) dużo osób odpada po 1 półroczu i ucieka do wety itd...

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

.

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

A co do wypowiedzi powyżej na temat pani T jestem w szoku tylko dla tego iż w ty wszystkim jest jakieś 3% prawdy. Ta kobieta zawsze starała się i stara do tej pory tylko i wyłącznie o dobro uczni i nigdy nic nie robiła w tym kierunku żeby czerpać z tego jakieś korzyśći Wszystko dla motywacji do nauki. to jakaś totalna bzdura aż brak slow. Wydaje mi się ze pani która rozwinęła ten temat jest jedna z matek uczennicy która na pewno nie osiąga dobrych wyników z j. polskiego i jest to jeden ze sposobów odegrania się, a wystarczy trochę chęci do nauki a na pewno było by dobrze zamiast wypisywać takie głupoty na forum i oczerniać niewinnych nauczycieli. pozdrawiam

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

zgadzam się w STU procentach z osobą wyżej. Profit BRAWO!

Pani T nauczyła mnie więcej w JEDEN ROK niż inni nauczyciele języka polskiego przez całe życie. Jest ona komunikatywna, potrafi nawiązać DOBRY kontakt ze swoimi uczniami, umie się dogadać i iść na kompromis.

pozwolę sobie coś zacytować :
"nigdy nic nie robiła w tym kierunku żeby czerpać z tego jakieś korzyści Wszystko dla motywacji do nauki." CAŁA PRAWDA!!! motywuje jak mało kto, ma swoje metody i są one SKUTECZNE, a to jest najważniejsze.
"wyszkoli" największego GŁĄBA tak, że zda maturę na co najmniej 50%.
osoby wyżej pier*olą farmazony ze złości? zawiści? ahh tak, mam rację, te osoby TYLKO PIER*OLĄ. a te ich pier*olenie mija się SZEROKIM łukiem z prawdą.

Podsumowując, ludzie, którzy są w porządku wobec Pani T mają jej pełny szacunek i ona wobec nich jest również wporządku.



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

hi hi juz wiem o która panią T chodzi :) jej kwiaty to w ramach przeprosin przeważnie sie daje :)

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

w ramach przeprosin to przeważnie daje się kwiaty wszystkim nauczycielom, więc żadna nowość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

3% to za dużo :) Wrocilam ze szkoly uhahana po pachy..mm.. Michalki są pyszne i nie zal mi na nie grosza a po figurze tej pani widac, ze na pewno sama ich nie je hahaha . !!!!! Ta kobieta jest niesamowita.. Jej umiejetnosci,checi przekazywania wiedzy sa powalajace !!!!! Az zal czytac.. Wszystko,bo az szkoda słow.

Dobranoc :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Żałosne. Jedna z najlepszych o ile nie najlepsza nauczycielka w tej szkole. Jak ktoś wyżej napisał ma swoje metody, które działają. A czy kiedykolwiek kwiaty czy tez te cukierki, które kupiliście zabrała do domu? Nie! Zawsze częstowała cała klasę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Tak dawno konczylam ta szkole ze nie pamietam zadnej Pani T

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

madzius bo ta pani jest mloda :) wiec nie dziwie sie, ze nie pamietasz, bo byc moze jeszcze wtedy tam nie uczyla :) chociaz nie wiem, nie wnikam.

racja arnold55, nigdy nie zabrala do domu cukierków czy kwiatów. poczęstowała się jednym cukierkiem a resztę oddawała klasie. kwiaty zawsze zostawały w szkole :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

zgadzam sie z opiniami wyzej;) w tej szkole sa inni nauczycie ktorzy tak zalatwiaja sprawy ;D a co do tej matury to bylo inaczej jak ktos nie wie to niech tak nie pisze;) Pani z jezyka polskiego jest najlepsza nauczycielka w calej szkole potrafi nauczyc oraz pomoc innym :) tak wiec co do tej pani co pisala te bzdury to niech lepiej zapyta sie nauczycielki i innych nauczycieli jak uczy sie jej dziecko a dowie sie wiecej niz wie napewno;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

neonie bo tak już jest na tym świecie. ludzie pier*olą to, co im ślina na język przyniesie. nie znają ludzi a oceniają. Pani T to równa "baba" (pozwolę sobie określić tym słowem gatunek płci żeńskiej), do tańca i do różańca :P hehe. nie no przesadzam oczywiście (z tym różańcem). jak dla mnie to ********* kobieta jako OSOBA i jako NAUCZYCIELKA. nic dodać nic ując. bardzo dobra psycholożka, przemawia do ludzi jak mało kto.
wiadomo, jak każdy nauczyciel ma swoje humory, ale do tego każdy przywykł, bo doświadczamy tego od przedszkola. taka już natura człowieka, wszyscy miewają lepsze i gorsze dni.
ja, jako ABSOLWENT budowlanki mogę śmiało stwierdzić, że nie żałuję, iż uczyłem się w tej szkole, bo dzięki Pani T wyrosłem na ludzi ;D i zdałem pisemną maturę z języka polskiego na 94% :)

co do budowlanki to jest jeszcze kilku "fazowych" nauczycieli, ale nie będę już wymieniał po nazwisku kto i co. kto się tam uczy ten wie, z kim można się dogadać a z kim nie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

haha no nie, żeby zagwiazdkować słowo ZAJEB*STA to ja już nie wiem.... szczyt CHAMSTWA I BEZCZELNOŚCI ;D
przecież do hu*a słowo "ZAJEBIS*A" to nawet nie przekleństwo ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Lukanumber1 wiemy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

W sumie to ocena nauczyciela zależy od oceny ucznia
Ten co ma 1 lub 2 zawsze bedzie mówił źle / w wiekszości / a ten co ma 4 -5 nawet jakby myślał źle to też nie powie tego wprost .

Co do stawiania 2/3 w zamian za niezadawanie matury - za moich czasów czyli rok temu ten system przynajmniej w moim wypadku nie miał racji bytu . Polonistka która mnie uczyła ( Pani C. ) uczniowie i absolwenci wiedzą o kogo chodzi była i zapewne jest polonistą z powołania . Ile bym dał aby wrócić chociaż na jedną lekcję , albo pyknąć jedną albo dwie kartkóweczki ztreści jejaaaa he takie rzeczy docenia sie jak już nie ma do nich powrotu.

Zgadzam się też z jednym z przedmówców w Budowlance nauczyciele dzielą sie na takich co potrafią zrobić wszystko dla ucznia bez względu na to czy są wychowawcą , polonistą , matematykiem czy kimkolwiek innym.

Moje wspomnienia z budowlanki to panie anglistki , pani polonistka i pani matematyczka . ;] we wszystkich trzech wypadkach zaczynałem szkołe z oceną 2 a zakończyłem 4-5 . Nie przez to że stawiali jak im sie podoba ale przez to że uczyli tak dobrze jak nikt inny ;]

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Tak po pierwsze to skrót nr nie pisze się z kropką i tego na pewno uczy Pani T. od polskiego z budowlanki o której pisaliście.
Fakt, do budowlanki dostać się nie jest trudno bo szkoła ta zyskała troche złą opinię, ale nauczyciele są na bardzo dobrym poziomie. Panie od polskiego, a szczególnie Pani T.
Jest to z pewnością jednej z najlepszych nauczycieli oby nie najlepszych polonistów. Uczyłam się w różnych szkołach, ale takiej polonistki jeszcze nie udało mi sie spotkać. Inne Panie nie patrza na to, czy ktoś zrozumiał czy nie, a ta Pani pyta każdego indywidualnie dlatego też nie da się tego nie umieć. Tylko tacy ludzie, którzy poszli do budowlanki z myślą, że nie będą się uczyć i że będzie łatwo piszą takie głupoty na Pania T.
Żaden mądry człowiek mający lekcje z Panią T. nie napisał by czegoś tak głupiego jak niektore posty powyżej. Gwarantuję, że ta Pani uczy tak jak nie jeden polonista z I i II LO. A różnica jest taka, że uczy w budowlance, a nie tam i trafia na takich de**** którzy nie umieją docenić jej ogromnej wiedzy i pracy włożonej w nauczanie!
Taką wiedzę, którą przekazuje nam ta Pani jest na najwyzszym poziomie i nie jeden uczeń z budowlanki może się szczycić tym, że ma lekcje właśnie z tą Panią ! Ja jestem z tego dumna i na pewno nie chciałabym mieć lekcji z żadnym nauczycielem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

tak macie racje to zła kobieta jest bo każe wam czytać lektury, zmusza do uczenia się z lekcji na lekcje i na dodatek chce żebyście zdali maturę bardziej od większości z was... sorry nie na wszystkich lekcjach można grac w karty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

mnie uczy Pani C. polonistka. heh to jest super babka ciekawie prowadzi lekcje co więcej... długo się pamięta informacje przez nią przekazane ponieważ w ciekawy sposób np. streszcza lektury i konkretne fragmenty )

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

a mnie taka polonistka której nigdy nie ma na lekcji, a jak juz jest to ma swoje sprawy na głowie. No i tak sobie siedzimy.. całe lekcje zamulając..hee;)

odradzam szkołę.. niski poziom nauczania, i zero przygotowania do matury, żadnej dyscypliny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

nigdzie nie idź jak się głupio pytasz "czy trudno się tam dostać i od ilu punktów przyjmują ???"
a co nie wiesz na co cię stać?

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

funkyoo2... tu nie chodzi o polonistki*(2"3) one są nie przekupne heh i mają racje :} chodzi o przedmioty mniej ważne

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

a Pani W was nie uczy?



to byla żyleta

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

"Autor: djjona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 18-02-10 11:47
dostaniesz sie bez problemu, jak ktoś tu wspomniał o łapówkach.... bez tego się nie obejdzie heh kto się tam uczy to wie :) kwiaty,czekoladki ITDDDD poratują jak masz 1

tu nie chodzi o polonistki*(2"3) one są nie przekupne heh i mają racje :} chodzi o przedmioty mniej ważne..."

@ djjona
- coś sciemniasz - rura ci zmiekla co?
Najpierw biora teraz nie biora – cos plączesz!
Albo cie postraszyli?

Chyba najgorsza jest blondyna z polaka …
Albo lekcji nie prowadzi albo jak jest to sie "zawiesza" ;)
Albo ryja drze … ty debilu, wy ośle łąki. To u niej normalka.
Mowie wam tragedia jak na nia traficie to bez korkow nie darady
Wiecej nie pisze bo jeszcze sie wnerwi i kogos uwali :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Dostac - nie trudno - tylko PO CO?

Ta szkola to jedna wielka kicha ...
c ciekawych rzeczy, tu sie nic nie dzieje!!!
Na 3 lata byla jedna dyskoteka.
Samorzad to fikcja.
A z "Zyrafa" i "Skandynawia" nie da sie dogadac.

Ktos tam chwali matematyczke ...
chyba nie pania R. ?,
nauczyc nie nauczy ale sie nie drze (jak niektore)
i Kur...i tez nie rzuca.

P.S. Mam nadzieje, ze "Blondi" sie nie wkur.. ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

Gadają, że tak łatwo się dostać i słaby poziom nauczania, hm... to dlaczego po pierwszym roku odpada 1/3 uczniów? Dla mnie ta szkoła jest bardzo dobra, a w szczególności polonistki potrafią nauczyć, mają dobry program nauki, potrafią wytłumaczyć, nie zdasz jeśli nie pozaliczasz wszystkich sprawdzianów, co do jednego... może i drastyczne, ale czy ktoś powie, że źle uczy? Wiadomo, że nie z każdym przedmiotem jest tak wspaniale jak z polskim, ale moim zdaniem to dobrze, narzekaliście przecież po co się uczymy głupot z fizy czy innych przedmiotów. W tej szkole uczą konkretów i przede wszystkim dobrego przygotowania do matury, czyli polskiego, matmy i języków obcych. Większość z tych co mówi o tej szkole to nawet się tam nie uczyła, odpadała z niej szybko lub słyszała od innych jakieś farmazony. Jeśli myślisz, że w technikum jest łatwiej niż w liceum to się grubo mylisz, to jest ten sam system nauki plus lekcje dodatkowe z twojego kierunku.

Pozdro dla wszystkich z budowlanki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

3razynie- "Na 3 lata byla jedna dyskoteka"- bo jak wiadomo w szkole najwazniejsze sa dyskoteki......
jak chcesz potanczyc to sa do tego specjalne miejsca w miescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy trudno dostać się do Technikum nr.4 (Budowlanka)

spalcie te bude

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org