niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Witam, po temacie o warsztatach czas na sklepy motoryzacyjne:), Najbardziej mi się rozchodzi o Mar-Car ten na makowej. Dosyć spory sklep, tanie części ale obsługa klienta mizerna, a powinno być tak jak w przysłowiu "klient nasz Pan" a oni klienta mają za nic, traktują klientów jak gorszą klasę społeczną, stoją za ladą i patrzą na ludzi wzrokiem mordercy, nienawidzą klientów którzy chodzą , oglądają i kupują, traktując ich jak wrzód na dupie, którego należy się jak najszybciej pozbyć.
Nie wspomnę już o tym jak klient zapyta lub poprosi o pomoc, to już urasta dla nich do rangi kosmicznego problemu, można by przypuszczać że są tam za karę. Zastanawiam skąd się to bierze, wiem że bywają upierdliwy klienci, ale przecież nie każdy taki jest, więc nie każdego należy tak traktować. Niekulturalna obsluga bardzo zniechęca do robienia u nich zakopów i zrezygnowalem z ich sklepu.
Myślę że Ci bohaterowie tego postu przeczytają i coś wywnioskują z tego i może się bardziej postarają o to żebyśmy znowu chcieli do nich przyjść i byli w sklepach "Panami"
Napiszcie drodzy forumowicze czy też mieliście w tym albo innym sklepie motoryzacyjnym takie niemiłe sytuacje i jakie sklepy w Łomży polecacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Na makowej nie maja kultury do klienta, OD dawna wiadomy temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Obsługa na Makowej masakra, jak się o rabat zapytasz to wywalają baranie oczy, że coś takiego istnieje. Osobiście omijam ten sklepik, zakupy najczęściej robię na Mickiewicza u Michalaka, spoko gość jak czegoś nie wiem to sam podejdzie do samochodu zobaczy o co mi chodzi i doradzi, polecenia jest jeszcze sklep moim zdaniem na Starym Dworcu Autobusowym miałem problem kiedyś o 12 w nocy z pompką paliwa, a rano musiałem jechać nie było problemu :), polecenia jest jeszcze sklep przy US na Polowej spoko gość co trzeba doradzi i cen nie ma z kosmosu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Nie wiem o co niektórym chodzi.Ja kupowałem tam 2 razy i porównywałem ceny w innych sklepach motoryzacyjnych i tam było najtaniej. Części jeśli niedostepne od reki to dostepne nastepnego dnia.Sami zadzwonili na komórke do mnie.Super sklep polecam. Stop chorym cenom w innych sklpach patrz: za Stacją Paliw Pryma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Panie Helmut czy jak tam panu Szmit?
Pan ma przygody jak gąska balbinka ,Jak nie sklep to warsztat Panu nie pasuje,myśle ze musi Pan zmienic nastawienie do ludzi,bo jak narazie to widze,ze zycie Pana nie rozpieszcza. Proponuję Panu panie Helmut nakryć sie kocem i przespać sie ze swoimi problemami. Atakuje Pan ludzi ,bo sam Pan jest atakowanym nieudacznikiem. Dzis Pana wyróznię jest Pan BEZNADZIEJNY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

boze bron przed takimi pizdkowatymi klientami

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

najlepszy warsztat gdzie sa, czeste kolejki i brak bliskich RDV

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

pomylilam sie , to mi sie zdarza *.*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

O co chodzi z tym RDV i z czym się pomyliłaś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

to patrz sie- ze, mowa jest o sklepie a nie o warsztacie

RDV nie sa, zbyt bliskie, tzn cze,ste , lub rzadkie:); wyczekiwane lub oczekiwane, jak u doktora-profesora ze specjalnoscia,
ale mowa jest o sklepie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

A ja tak szczerze przeniosłem się do sklepu na Mickiewicza tylko i wyłącznie dlatego że mam tam bliżej(co prawda nie jestem tam częstym bywalcem nie ma aż takiej potrzeby)Jednakże nie zdarzyło mi się by na Makowej czy też Mickiewicza okazano mi brak zainteresowania.Czy tu czy też w 2 sklepie zawsze w razie czego sprzedawca wyszedł ze mną i sprawdził,czy też doradził.Nie mam zastrzeżeń do obydwóch sklepów a rabat wszędzie dostałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja robilem tam dwa razy zakupy, ale jak najbardziej podzielam szmita. A co do ceny to niektore sa drozsze, niektore faktycznie tansze, rewelacji nie ma.
Ja zaopatruje sie w jc auto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Witam zdaniem moim i moich znajomych w tej chwili najlepszy jest sklep AUTOLAND na rogu Woj.Polskiego i Sikorskiego dobre zaopatrzenie w dobrych cenach i obsługa ok. Na Makowej i na Mickiewicza zdarzyło mi się kupić cześci z naklejką AutoLand i wszystko jasne z kąd mają części na drugi dzień,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Powiem tak . Robiłem zakupy w większości sklepów w Łomzy i taki sklep jak autoland i jc auto to jeden wielki PEWEX,chyba nie ma drożych,,dorzućmy do tego fote,no i mechanika który sam nam kupi części i mamy pusty portfel na koncie niechciany debet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Podzielam wypowiedz ,,alana123,, - AUTOLAND , bardzo rzeczowa i fachowa obsługa, dla Pań bardzo mili - polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Wiedziałem że sie odezwiesz panie stefan7508 z makowej, za jakiś czas wpadnę do was i zobaczę czy się zmieniło nastawienie do klienta, hahaha napewno się zmieni bo inaczej tą budę będziecie musieli zamknąć z braku klientów, Klient nasz Pan, zapamiętaj to!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Potwierdzam , nieprzyjemni , szczególnie ten mniejszy. Staram się unikać tam zakupów. Ale sposób obsługi to ich wybór , ze skutkiem wiadomym. Nawet w internecie są aroganccy , brak dyplomacji i znajomości psychologii handlu. Literatury na ten temat jest mnóstwo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Zeby nie oceniac negatywnie a jest co w Łomży, to mogę tylko polecić sklep motoryzacyjny na wojska polskiego obok kościoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

ja nie polecam autolandu z tego względu, że ostatnio jak kupowałem plecionkę do tłumika to chcieli 40zł, a za identyczną z naklejką autolandu w sklepie niedaleko kościoła "ambroziaka" zapłaciłem 30zł, u pośrednika taniej:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Dzień dobry. Ludzie co wy piszecie,a w szczególnosci pan Szmit? który jest ofiarą tego postu.Myśle ze sam pan jest niekulturalnym człowiekiem który nie moze poradzic sobie ze swoimi problemami.
Ale wróćmy do sedna sprawy. Otóz moim zdanie mocno pomylił sie pan co do sklepu na ul, Makowej koło przychodni.Ja robie tam zakupy i jestem bardzo zadowolona,polecam wszystkim,a w szczególności paniom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

uwazam ze marcar to najlepszy sklep w łomzy .a wszystkie negatywne opinie na jego temat to bzdury, fachowa obsługa przyzwoite ceny i prawie wszystko jest na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Wszystko co piszecie ma na pewno jakieś podstawy i nie można temu zaprzeczyć...
Ze swojego doświadczenia wiem, że obsługa w sklepach bywa różna, jednak jeżeli chodzi o sklepy motoryzacyjne to niestety trzeba przyznać, że nie macie zbytnio racji.
Jeżeli chodzi o sklep na makowej to faktycznie można tam znaleźć wszytko, a jeżeli nie to panowie markowie dobiorą coś w zamienniku albo sprowadzą z serwisu. Tylko proszę wszystkich o wykazanie się wyrozumiałością... Jeżeli przyjmuje się dziennie 100 klientów i 50 z nich udaje ludzi wszystko wiedzących no to niestety trzeba się liczyć z tym, że zostaną raczej chłodno przyjęci... Sam wielokrotnie byłem świadkiem, gdy ktoś przychodził i mówił, że chce to i to a w rzeczywistości nie miał zielonego pojęcia co jest mu naprawdę potrzebne! A więc żeby kogoś osądzać najpierw samemu trzeba spuścić z tonu... Jeżeli chodzi o ceny to się nie wypowiadam bo sam biorę tam części do swojego warsztatu i mam spore zniżki a więc nie będę obiektywny w tej sprawie.
Jeżeli chodzi o JC (lub dawne Andaro) to faktycznie chłopcy nie są tani (pomimo tego, że też mam tam rabat to odczuwam marżę), ale do japończyków nie można znaleźć lepszego sklepu w łomży i to jest fakt a nie przypuszczenie...
Na mickiewicza faktycznie też jest niezły sklep ale tak naprawdę nigdy nie mogłem się do niego przekonać z racji tego, że sporadycznie tam bywam. Ceny są w granicach przyzwoitości.
Jest jeszcze jeden sklep o którym nikt nie wspomniał a jeżeli ktoś ma starsze auto to powinien tam zajrzeć i to jest sklep na małachowskiego w Domu kultury. U p. Janka Chmielewskiego znajdziecie wiele dość tanich rzeczy.
Jedyne dwa punkty, którym nie ufam bo sam kilkukrotnie spotkałem się z niewiedzą fachową - fota i auto land. Panowie nawet nie znają się na suwmiarkach a więc nawet nie wypowiadam się o cenach części bo co z tego że mogą być tanie jak nie ma się pewności co zakupisz...
Jest jeszcze kilka mniejszych sklepów takich jak np. ten na woj. polskiego obok wesołej ale sam rzadko robię tam zakupy a jeżeli już to raczej części łatwo osiągalne i nie mam zdania na ich temat, ceny są porównywalne do innych sklepów.
Jak znam życie ktoś zarzuci mi stronniczość, ale ja przynajmniej mam świadomość tego, że chwalę lub oczerniam, to co znam, za co płacę i to co udało mi się przez 15 lat działania w branży motoryzacyjnej zaobserwować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

do sklepów motoryzacyjnych zatrudnijcie mechaników a nie piekarzy a co do sklepu na makowej to nie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ciekawe który mechanik będzie ci stał w sklepie motoryzacyjnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Również nie polecam na makowej. Zrezygnowałem z ich usług z wyżej opisanych powodów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

:)))) byli bardzo milii kompetentni gdy nie byli na swoim~!!!!!! pamietam ich z Wiejskiej z tzw.starego hotelu, naprawde az sie chcialo isc do sklepu

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja również zrezygnowałem z zakupów na Makowej. Kiedyś byłem tam stałym klientem, ale zrezygnowałem bo:

1. Chamska obsluga, nawet stali klienci to dla nich chyba natreci. Broń panie boże o cos zapytać, a już o rabat to wogole. Najlepiej wejsc, zaplacic i wyjsc. A wlasciciel to juz chyba ma dosyc tego interesu, albo ma za duzo "kasy". Dziwie sie takiemu postepowaniu, bo w koncu w tych czasach "nasz klient nasz pan". Teraz robie zakupy wszędzie tylko nie tam, dla zasady i dla honoru. Wolę czasem nawet dopłacić byle się na makowej w Marcar nie pokazywać.

2. Kilka razy sie naciąłem, czyli zapłacilem duzo wiecej niz w innych sklepach. Niby tam ceny sa przyzwoite ale trzeba kazda sprawdzac bo mozna sie nieźle naciac.

Także podsumowując jest tyle innych fajnych sklepów motoryzacyjnych w Łomży, wiec po co się narażać by być potraktowanymi jak śmieć. Głosujmy naszymi pieniędzmi, wtedy może coś się zmieni.
Życzę zmiany nastawienia do klienta i powodzenia w interesach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Byłem tam nie dawno i dużo się zmieniło , chyba coś zrozumieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

A ja tam nie wrócę bo nie zamierzam doświadczać "sztucznej życzliwości" i "sztucznego zainteresowania". Zraziłem się chyba na zawsze. Mam już swoje nowe ulubione sklepy.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Chyba wam te auta coś mocno się psują żeby aż tak się zastanawiać nad sklepami motoryzacyjnymi będąc częstym w nich bywalcem,niemal jak spożywczak :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Niektorzy mają więcej niż jedno auto, a do aut kupuję różne rzeczy eksploatacyjne m.in. środki czyszczące, zapachy, akcesoria itepe itede a nie tylko części, które się zepsuły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Chromax zwany dalej Szmit biedny raczkujacy mechaniczek:) Pokrzywdzony przez zycie:( brakiem upustów i kulturalnej obsługi na która nie zasłużył:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

a ty daniel1410 to od razu widać, ze pracujesz w tym sklepie więc swoje chwalisz a wszystkich "walisz"
ja po prostu zamieściłem swoja opinię, ty natomiast od razu atakujesz.
nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz a atakujesz. żałosne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

powiem wam tak problem polega na tym ze oni wszyscy sie malo znaja na czesciach a te podrobki jakie sprzedaja to istna tragedia jezeli chodzi o jakosc ja od kiedy mam mondeo to jestem po kazda duperele jezdzic do Ostrołeki do serwisu Forda no moze i jest troche drozej ale jakosc nie do porownania .
Jestem zmuszony do tego bo do forda nie nistnieja zamienniki niskiej jakosci , no ale nie zmieniam tego samego kilka razy tylko raz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja polecam Auto Partner na sybirakow. Chlopaki ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

A JA TAM SRAM NA DOROBKIEWICZÓW - ROBIE ZAKUPY W AUTO LANDZIE Z OLSZTYNA -KOLESIE OK JAK ROBIE WIERKSZE ZAKUPY I POPROSZE GRZECZNIE O RABAT TO DOSTAJE .....
WIEKSZE ZAKUPY TO POWYZEJ 200ZŁ NO BO KUPUJAC WYCIERACZKI ZA 10 ZŁ NIEKTÓRZY CHCA RABAT 5 ZŁ ALE TO TZW GÓWNOJADY INNY TEMAT....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Hehe faktycznie ten mniejszy z makowej strasznie opryskliwy i niemiły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja osobiście polecam Brat czy Brad Auto na Ks.Anny
obsługa miła i profesjonalna i ceny w porównaniu z intercars duuuzo nizsze

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Faktycznie, jeśli chodzi o sklep na makowej to troche zniechęciłam się obsługą. Kupując coś za niemałe pieniądze oczekuje fachowej i miłej obsługi.
Obecnie kupuje części w sklepie na ul. Mickiewicza. Miła i fachowa obsługa, nie mam do tej pory nic do zarzucenia. Panowie pomocni, zawsze doradzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja obecnie polecam sklep ABC Auto pana Gałczyńskiego na ulicy Piłsudskiego naprzeciwko Foty. Sympatyczny człowiek, ceny najniższe i można negocjować. Sporo taniej niż u konkurencji. Sprawdźcie sami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ja osobiscie moge polecic auto partner ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Autoland jak nabardziej ok jeśli chodzi o jakość obsługi, rabaty także ok, jednak nie zawsze słucham ich sugestii co do tańszych, podobno tak samo dobrych zamienników, taa.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Po pierwsze Szmit jestes zwykłym konfidentem, zachowałeś sie jak flet wobec mojego kolegi. Po drugie polecam wszystkim Auto Części na Zawadzkiej 59. Jak mi potrzeba jakies czesci do samochodu to ide tylko tam. Nie dosc ze ceny za części są niskie w większości przebijają Allegro. Sa do wszystkich marek samochodów to i obsluga bardzo miła! Naprawdę za kazdym razem jak tam ide to sie nie przejmuje takim śmiesznymi błachostkami jak Ty ruro Szmitowa. Za to co zrobiłeś życie wyp (...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

a jak w hurtowni gordon? warto tam zawitac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

mocne słowa jak na sierotę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

Ten sie smieje kto sie smieje ostatn. Ciekawe czy bedziesz taki zabawny jak nasze drogi sie skrzyzuja. To Wszystko co mialem do powiedzenia na ten temat nie dojebie. Reszte wytlumacze Ci jak Ci spotykam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne w Łomży - opinie

:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org