niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BADANIA NA PRAWKO

Co powiedzieć osobie , której zatrzymano prawko za wódę - gdzie, jak i za ile może w Łmży zrobić badania lekarskie i psychologiczne ? Poradżcie mi !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BADANIA NA PRAWKO

Omijaj z daleka badania w B-toku bo tam bedziesz jezdził 4 lub 5 dni tak wolno załatwiaja,słyszałem ze w jeden dzień w Płocku czy Połtusku, a w ŁOMZY tego nie robią musi byc w Medycynie Pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BADANIA NA PRAWKO

A w eskulapie nie robią? Tam jest medycyna pracy i wiem, że dla zawodowych kierowców badania psychologiczne wykonują. Ale najlepiej zadzwonić i zapytać.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BADANIA NA PRAWKO

W Łomży zrobisz tylko psychologiczne, tak jak wyżej ktoś napisał omijaj wielkim kołem Białystok, zdzwoń i umawiaj się na Olsztyn lub Płock - uprzedzam tu i tu kolejki, ale załatwisz wszystko w jeden dzień. Opłata w Łomży coś koło 120zł., w Olsztynie lub w Płocku (poradnie wojewódzkie) ponad 200zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BADANIA NA PRAWKO

Cezar1 uzyskanie pozytywnych badań psychologicznych po zatrzymaniu za jazdę pod wpływem alkoholu wiąże się z odbyciem przynajmniej konsultacji w Ośrodku Terapii Uzalężnień. Powiem Ci co ja myślę na ten temat, skoro ktoś wsiada do samochodu pod wpływem alkoholu to na bank coś zaczyna się dziać z jego kontrolą picia. Warto się zastanowić czy nie odbyć więcej spotkań w Ośrodku nie kończąca na pojedyńczej konsultacji.
powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BADANIA NA PRAWKO

W Łomży zrobisz psychologiczne w eskulapie lub w bonie na żabiej bodajże i lepiej wybrać ten drugi punkt mimo że cena taka sama 120zł. Co do lekarskich to tak jak wyżej pisali przdmówcy omijaj białystok. Nie wiem jak w innych miastach ale w białym spedzisz kilka dni . psychiatra, zależy wsumie od chumoru chyba, ale jak miałeś powyżej promila to skieruje na kurs AA kilkudniowy do ich oddziału bo mają z tego kase..... Ponoć jest jakiś ośrodek AA w białym gdzie zrobisz taki kurs w 4 godziny... Ogolnie porażka ale cóż ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org