wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Czy ktoś orientuje się, czy w Łomży i gdzie jest dobry STYLISTA fryzur ?
Nie mam na myśli tych ala "stylistów", tylko kogoś rzetelnego , kto wie co robi.
Pozdrawiam!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

w łomzy nie ma są tylko alfa

Bimbo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

jasió śmietana, za kase zrobi wszystko

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

salon na Szosie Zambrowskie, Bio Style(naprzeciw pogotowia) tam jest naprawde dobra stylistka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Znam większość salonów, ale o tym BIO STYLE, wiem tyle że otwarto go niedawno.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

styl węża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Macie moze nr tel do salonu BIO STYLE?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

0-700 787 001 ależ proszę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

nr do BioStyle: 086 2162101 ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

a jak jakość usług w tym salonie? i ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Ktoś sobie jaja robi z tym Bio Style, kryptoreklama.
Bio- czyli bez użycia jakiejkolwiek chemii, naturalnie czyli .... w tej branży to raczej nie możliwe, chyba że przy użyciu nawozu naturalnego.

Wkurzajace jest gdy nie wypowiadają się klienci, łatwo sprawdzić kto i z jakiego IP, jak w przypadku FCP_92 - ucz się maskować, daleka droga przed Tobą

Andy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

a ja polecam ten salon ...bo usługi są tam rewelacyjne ... i niech się nie wypowiada na forum ktoś kto tam nigdy nie był i pewnie nie będzie ...koniec w tym temacie..pozdrawiam DZIEWCZYNY Z Bio-style...blondynka hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Andy123 masz racje! juz kiedys to poruszyłem. Forum nie jest od tego zeby robic sobie reklame. a sama nazwa BIO czyli bez chemii to nieiwem na czym oni pracuja.... Salon 2 miechy czynny a tu juz niema lepszego w lomzy i na jaki temat o fryzjerstwie nie wejdziesz to BIO STYLE najlepszy!!! ciekawe jak to sie ma w rzeczywistości.. czyzby właścicielka była tak zdesperowana,ze na sile klientów chce pozyskac? porażka

Xxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Ja polecam salon na Dmowskiego koło solarium u Anny i Krzysztofa fajna atmosfera fryzurki dopracowane do ostatniego cala i doradza jak i czym układać włosy.

marysialomp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Jest jakiś - widziałem go wczoraj na Vivie w jakimś karaoke show Shibuya czy jakoś tak.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STYLISTA FRYZUR W ŁOMŻY !?

Coś się w Łomży zmieniło?
Szukam fryzjera/ki potrafiącego zrobić całkowitą metamorfozę (koloryzacja, cięcie). Odważnego, z pomysłem, z wiedzą i wyobraźnią.

Wiem, salonów jest pełno. Jednak większość oferuje zwykłe oklepanie. Pomijam już salony, gdzie co druga klientka wychodzi z taką samą fryzurą, marchewką (lub żółtkiem) na głowie bądź też fryzurą niedopasowaną na twarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org