środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tatuaż

Witam kto ma jakies dobre namiary na tato w Łomży tylko gg 6574109

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

tato jest w pokoju obok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

i ja bym się chętnie dowiedział gdzie w lomży można zrobic profesjonalny kolorowy tatuaż

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

rzal3 nie odzywaj sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

W łomży nie ma chyba już studum kiedyś prawdopodobnie było na długiej albo krutkiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

masz tu numer do goscia ktory robi tatuaze orginalna maszynka 798979399

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Juz wcześniej były takie posty... poszukaj w archiwom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

hej hej, podaje namiary na bardzo dobre i tanie Studio Tatuażu w Ostroęce. Polecam, bo sama korzystalam z jego uslug. Tatuażysta zna się bardzo dobrze na rzeczy, jest profesjonalistą z samego pomyslu potrafi wykonać cuda. Doradza tak, żeby tatuaż mial zaj...ście wyglądać a nie szpecić. Ceny są niskie jak na profesjonalne studio.
Kontakt: Łukasz Łysy Żebrowski 502-761-958
Ostroleka, ul. 11 listopada 80
www.lysytattoo.pl

Nie słuchaj nikogo - sam lepiej sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

eeeeee totalna głupota

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

na pewno nie idz do tego pseudo profesjonalisty z długiej, powiem o nim , dno , szambo , gruz , lump , arschloch , epener, kloszard , a tatuaże możne robi świniom w chlewie , wszarz, obszczywegieł ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Lukanumber1 co ty wiesz o domowych artystach ja robilem u kolesia ktory dziaral profesjonalnie ok 8 lat i jestem zadowolony tusze dobrej jakosci jak narazie po 4 latach wyglada efektownie zadnego zaniku czy zamazania warunki sterylne takze mialem zapewnione skusilem sie jak obejrzalem jego dziela na ciele innych osob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

ja znam ale w Kolnie :P w razie czego pisac na maila i moge podać jakiś namiar :)
sama mam swietny tatuaż na łopatce:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

a co masz na łopatce ?? łopate ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Jestem tatuażystą ze Śląska i obecnie przebywam w Łomży. Zapewniam sterylne warunki, maszynki mogę skręcać przy kliencie wraz ze świeżo odpakowanymi igłami. Za dodatkową ceną mogę dołączyć maść znieczulającą.

Oferuję tatuaże kolorowe a także w szarościach. Tatuuję wszystkie wzory (własne lub wybrane przez klienta)

Przykładowe prace:

http://zapodaj.net/180f0d50213a.jpg.html
http://zapodaj.net/475a78745d48.jpg.html
http://zapodaj.net/5817ea4be944.jpg.html


Kontakt do mnie (Fazi): 0 516 316 051



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

ale sztumy , śmiech, twoje prace są słabe, godzac sie na tatuaż nie zgodziłbym sie na Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Jesli chodzi o wykonanie tatuaża w Łomży ,to jest tylko jeden fachowiec.Robi to profesjonalnie i pod tatuażem zawsze zamieszcza swój komentarz.Oczywiście znawcy dobrego tatuaża wiedzą ,że artysta ten nazywa się Jaś Śmietana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Witam!
Mam tatuaże prawie na całym ciele,w łoMży zrobiłem dwa na długiej,masakra wstyd było na plaże wyjść.uratował mi życie łysy z ostrołeki zrobił piękne kowery robię teraz tylko u niego
www.lysytatoo.pl jego strona można zobaczyć jego prace,uczył się u jednego z leprzych tatuażystów w polsce Maji.Sterylny gabinet pełen profesjonalizm,naprawdę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

księciunio widzę jakąś niespójność w Twojej wypowiedzi, piszesz że wstyd było wyjść na plażę z tatuażami które zrobił Ci gość z długiej, w takim razie po co robiłeś sobie drugi tatuaż u niego skoro już ten pierwszy był obciachowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Beny robił mi jednego dnia dwa,łapiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tatuaż

Nie jakoś ciężko mi to załapać, czyli jedną ręką robił Ci jeden a drugą drugi w tym samym czasie? Bo jeśli najpierw zrobił jeden a drugi potem to już po pierwszym powinieneś podziękować. Coś mącisz chłopcze,

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org