poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dr. głuszkowska

witam chcialabym zostac pacjentka gr gluszkowskiej(ginekolog) moze ktos powiedziec mi cos na jej temat to bedzie moj 1 lekarz wiec chcialabym dowiedziec sie czy to dobry wybor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

odradzam zdecydowanie!!! Polecam Pana dr. Zarembe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Opamiętaj się . Za pieniądze można zrobić ,,wszystko''. Jednak jeśli to ma być Twój pierwszy lekarz i akurat kobieta, to polecam p. Załęską, a jeśli mężczyzna to jeszcze bardziej polecam p. Tomasza Sokoła . Czemu wpadłaś akurat na taki pomysł ? Lub kto Ci tak chciał dokuczyć i podsunął Ci tę myśl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

nie polecam. koleżanka poszła do niej po tabletki antykoncepcyjne (pierwszy partner) pani doktor nie przeprowadziła żadnego wywiadu, nawet jej nie zbadała i wypisała receptę. i sytuacja się powtarzała przez 2 lata a dziewczyna ani razu nie miała zrobionej cytologii ani badania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

p.Załęska , mało miła nie polecam i ciągle dzwoni jej tel. i przerywa wizytę brryyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Bardzo nie polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

doktor.Sokół naj naj ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

sporo plotek o niej krąży, niestety samych złych, bylam jej pacjentką, zero profesjonalizmu, dlatego zmienilam, cos chcesz to Ci przepisze bez badan, jej etyka jest mocno wątpliwa, to nie miejsce by Ci o niej opowiadać co bardziej zorientowani wiedzą co to za typ człowieka, krótko więc - odradzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

masz taki wybór lekarzy a wybrałas ją? p.Pękała na wyszyńskiego super lekarz .opamietaj sie kobieto tylko nie Głuszkowska.moja siostra poszła do niej ale to juz 25 lat do tyłu że nogi jej puchna a pani doktór na to -ja nie w ciaży i mi też nogi puchną- a wieczorem ze znajomą pojechała do zambrowa i od razu na cesarke bo zatrucie ciażowe było duże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

opamiętaj się , jej czas jako lekarz juz dawno dawno temu minął nie idz tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Nie polecam dr.Głuszkowskiej. Za to polecam dr.Pijagina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

sokół

pijagin

poppe

załeska

Wszsystkich polecam....

Dr sokół fajny jest:D


Nigdy do głuszkowskiej!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

jeżeli chodzi ci o kobietę ginekolog to mogę ci polecic dr Szantulę.przyjmuje w przychodni przy ogólniaku na rondzie.jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Ja z czystym sumieniem polecam dr.Zarembę jestem jego pacjentką jak wiele kobiet i jestem bardzo zadowolona.Miły,sympatyczny człowiek,wszystko wytłumaczy,robi wszystkie badania jakie trzeba.Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

To juz lepiej zacznij leczyć się sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

prymulka Twoje słowa byłby proroczymi,gdyby moja żona to przeczytała wcześniej tak jak i inne posty przestrzegające przed tą PANIĄ.
Przez prawie 3 lata od założenia postu nic się nie zmieniło i nie wygląda to dalej różowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

To jest aż tak żle?
Byłam raz u tej pani i o raz za dużo-po jednej wizycie stwierdziła że mam raka na dodatek po zwykłym badaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Powinno to wyglądać różowo,chyba ,że ma odparzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

No tak mały trochę mnie rozbawiłeś,no i co do koloru się zgadzam.
Jest ok.Całe szczęście,że w porę zmieniła dr.
Tak naprawdę to ciesz się,ze ze swoim "małym" nie musisz do NIEJ chodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

witam, moja żona byłą dziś u dr Niedźwieckiego na Sikorskiego w przychodni. Mówi, że świetny specjalista, wszystko wyjaśnił, zrobił USG, biocenozę i cytologię na jednej wizycie i to na NFZ. Więc w jej imieniu polecam dr Niedźwieckiego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

pani Głuszk. NIEEEEEE, dr PIJAGIN tylko i wyłącznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

hej ludzie chciałabym wiedzieć dlaczego wszyscy tutaj tak stanowczo odradzacie dr głuszkowską, ja do niej chodzę i nie rozumiem w czym macie problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Już nie mamy problemu bo do niej nie chodzimy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Najgorsza lekarka jaka znam,tylko nie ona,....nie chcesz miec problemow to omijaj ja szerokim łukiem,super lekarze to ci wyzej wymienieni załeska,zaręba itd.

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dr. głuszkowska

Popieram wypowiedz po wyżej ..
Nie polecam ...
Polecam Dr załeską oraz Dr Sokoła

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org