niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
taniosc z chin i łodzi

nie uwazacie ze w naszej łomzy w kazdym saklepie jest to samo ? wszyscy zaopatruja sie w łodzi moim zdaniem jest za duzo tandety .brakuje sklepu z fajnymi koszulkami oryginalnymi innymi niz wszystkie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

chcesz sie utwierdzić w rzekonaiu że dobrze zrobisz jak otworzysz sklep z exclusywną odzieżą za prymą? Jesli o to ci chodzi to powiem krótki żywot ci wróże w tym miejscu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

sklep odzieżowy za prymą??? haha też życzę powodzenia.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
www.sportsdirect.com

Myślę, żeby otworzyć sklep z ciuchami z anglii, ceny niskie, często są tu promocje po 1 funcie, a można sprzedawać z 300% marżą

http://www.sportsdirect.com/
Czy jest ktoś chętny do współpracy? Może ma ktoś fajny lokal, lub podobny pomysł to połączymy siły.
Jak myslicie w Łomży sprzedawałby się taki towar? Co najlepiej zakupić jakie firmy nosi młodzież łomżyńska?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

jaki sklep za primą? co ty wygadujesz za głupoty pisze tylko ze ciuchy w jakich chodza łomzyniaki to rynek z chin za 50 zł za spodnie i po zakupy lepsze trzeba jezdzic do białego lub dalej ale co ty z ta prima wyskoczyłes to ja nie wiem masz chyba jakis problem z tym miejscem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

do bialego albo do wawy .. jezdzi sie ze wzgledu na fajne promocje ... mozna za nie duze pieniadze kupic markow ciuchy ... a nie lomzynskie ceny ... a promocje jak ta w galerii obok stokrotki hehe to porazka ..

zachodzisz tydzien wczesniej buty kosztuja 250 zl
w dzien promocji nowa cena i z 380 przeceniione na 270 zl hahah porazka

w warszawie w czasie promocji albo po sezonowej przeceny taki towar kupilby za pol ceny normalnej ;-))

a u nas najlepsze jest to ze dany model potrafi stac na polce i 4 lata az sie sprzeda .. bo nikt nie wie na czym to polega i szuka jeleni...

dlatego chinska tandeta sie sprzedaje szybko ....

ja wole jechac do wawy zrobic zakupy ...

ba za te same pieniadze kupisz duzo wiecej rzeczy i z nowych kolekcji a nie u nas w miescie z przed paru lat ....

ale kiedy to u nas w miescie zrozumieja ... postawic towar i niech stoji kiedys sie pewnie sprzeda .....

i to dlatego pol lomzy kupuje chinska tandete ...

a reszta robi zakupy przez neta albo jedzie do wiekszego miasta ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Zanim nazwiecie coś tandetą to zapoznajcie się z rynkiem :)
Jakbyście nie wiedzieli to 3/4 waszych "oryginałów" produkowanych jest w chinach, za te same pieniądze, albo nawet niższe, bo w większej ilości i dla dużych koncernów, tyle, że potem leci to do Niemiec, Francji czy innych miejsc gdzie jedynie przybijają wam metkę. A wy płacicie za metkę, transporty i marże dla wszystkich. Właśnie na tym polega ten rynek oryginałów.
Nie wiem po co płacić za koszulkę 100zł kiedy za to samo bez metki zapłacę 25 :P A i tak ponosi się tyle samo.
Co do nowych kolekcji i promocji, to prawda, że jednak lepiej jest jechać do innego miasta, bo Łomża to zadupie ubraniowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

gdzie ty takie metki widzisz? bo ja we wszystkich markowych ciuchach czy butach to tylko made in china widze i innej mozliwości nie ma skoro są tam produkowane przez duże koncerny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Donald źle zrozumiałeś... potem przyklejana jest metka producenta np nike, xxx itd, za którą trzeba płacić :) A made in china, turkey czy inne, zostają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

to co ze produkowane w chinach ..

orginalny ciuch ponosi sie dluzej .. a po za tym jego wyglad .. po 2 zalozeniach nie wyglada jak scierka ....

nie markowe buty rozpadaja sie srednio po pol roku ... oryginalne nosi sie po pare lat ... a pozniej sluza dalej do przydomowych prac ... ja wole dac wiecej i ponosic cos dluzej

kazdy ma mozliwosc wyboru....

chinska tandeta to raczej miano tego co kosztuje przyslowiowe 5zl i w niedlugim czasie sie rozleci .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

co do koszul :)

nawet nie wiem czy można kupić koszulę za 25 zł he
za 100 zł kupuje się tani chinski szajs.
za 400 zł mamy normalny towar, który da się nosić :)

jesli nie widzisz różnicy między ceną a jakością, no cóż wole chinski oryginał niż chińską podróbę :)

sklep z odzieżą z UK już w Łomży jest.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

_M_L_ tylko niestety, ale dla większości ludzi jeśli ktoś nie kupi czegoś w oryginalnym sklepie, albo w szperze jest po prostu gorszy.

Nie zgodzę się tylko z tym, że nieoryginalne buty czy koszulki zaraz tak się niszczą, niestety, ale na wielu przykładach przekonałem się, że towar towarowi nierówny. Podstawą jest raczej znalezienie sobie dostawcy, bądź produktów sprawdzonych niżeli płacenie za znaczki na ubraniach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

PleasurmexC18 czytaj ze zrozumieniem, chyba masz problem... A co do oryginalnej koszuli za 400zł, to przystopuj z wyobraźnią, bo za 200zł dostaniesz koszule w vistuli itd, której, jako "znawca", nic nie będziesz mógł zarzucić haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

ja nikogo nie oceniam ... oceniam jedynie ciuchy ..

z wlasnego doswiadczenia wiem ze lepsze sa oryginalne...
i wole zaplacic drozej i miec cos co nadaje sie do noszenia przez dluzszy czas a po praniu nie wyglada jak psu z mordy ...

masz do tego pelne prawo tak jak i ja nosic i ubierac sie w co sie podoba ...

ja wole isc kupic 1koszulke ktos pojdzie i za ta cene kupi 5 kilo i dlatego beda istanialy 2 sklepy

i wilk syty i owca cala ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Ja też nie oceniam, ale niestety jest pełno ludzi, którzy oceniają i to jest przykre...
A co do tzw. szperów, to akurat sprawa świetna, bo o markowe ciuchy nie trudno, a do tego ceny bardzo zachęcające. Sam nie kupuję, bo raczej o męskie rzeczy tam ciężko, ale wiele kobiet po prostu chwali takie sklepy i mówią, że często trafiają się świetne okazje.

I tylko tak dla sprostowania mojej poprzedniej wypowiedzi... W każdej chwili mogę wyjąć i pokazać tzw stadionowe koszulki sprzed 2lat, które nie wypłowiały i nie są znoszone do dziś, a dla porównania półroczne oryginalne. Podobnie z butami, po prostu parę razy się przejechałem i to może dlatego. Więc produkt produktowi nierówny w obu podziałach (oryginał/bezfirmowy)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Tak, naprawdę to większość sklepów bierze ciuchy z Łodzi, Pabianic, itp. I nakleja swoje metki... Wystarczy przejść się po kilku sklepach i te same ciuchy są w różnych cenach - niekiedy różnica sięga nawet 50 zł...

A i te wszystkie "promocje" u nas w Łomży to niezła ściema i tak jak wspomniał/a _M_L_ to fakt teraz jest dużo wyprzedaży, ale w większych miastach...

P.A. - masz trochę racji, bo ja w spodniach nie widzę np. żadnej różnicy, ale w bluzkach to już zależy jaki materiał, ale buty no to oryginalne jakoś są bardziej wytrzymalsze i nie przemakają (mam na myśli adidasy) i noszę 2 lata, a nie pół roku, a nawet krócej - czasem warto zapłacić drożej!!

Wg mnie ocenianie, czy ktoś nosi coś oryginalnego czy nie, no to już lekka przesada, ale fakt zdarzają się tacy ludzie - niestety życie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

ja tam tez na zakupy to tylko do Paryza,chociaz ostatnio nic tam ciekawego niema.w NY tez te sklepy to tandeta ze stadionu, we Wiedniu drozyzna taka.jedyne co moge polecic to sklep z super tania odzieza troche noszona w Wiznie.Wizna lezy pomiedzy Berlinem a Moskwa.jezdze tam po kawior a do Berlina do fryzjera.a poza tym to nic nie ma.pa

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

P.A he pfffffffffffffff he

jak byś śmigał codziennie w koszulach to byś widział różnice.
sam mnie jednak poparłeś, że minimalna jakość koszuli zaczyna się od ponad 100 zł :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

na odziez z UK popytu nie bedzie tego jest pelno na allegro i w Łomzy tez jest sklep
pewnie ze mozna sprzedawac z 300% marzą ale podajac link do sklepu kazdy kto bedzie chcial cos z tych ciuchów zrobi to sam albo poprosi znajomego co siedzi w Anglii zeby mu zakupil

ot ja zamawialem z tego sklepu sobie ciuchy, wszystko ok i nie bede pracowal na twoja 300% marżę he
a i uwazaszasz ze Everlasty i Lonsdale które sa sprzedawane po 1 Funcie są exkluzywnymi ciuchami to szerokosci !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

PleasurmexC18, przeczytaj jeszcze raz wszystko :) Widzisz coś? Nie napisałem nic o żadnych koszulach, a Ty zacząłeś ten temat... już Cię naprowadziłem.
Koszulę kupisz już za 70zł i to nie na "jeden raz". a Ty dałeś wodzę wyobraźni z koszulami za 400zł. Za 200zł masz świetną, markową koszulę i nie trzeba dopłacać drugie tyle za inny znaczek. W pewnym momencie jakość już ma swoją granicę. Różnicę też zauważę, nie bój się, potrzebuję koszul jak i garnituru do pracy praktycznie codziennie, więc wiem ile za co płacę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

P.A. tak jak Ty opisałes że niby koncerny światowe produkują w swojej Chinskiej fabryce ubrania a następnie w europie doszywają firmowe emblematy jest tak pozbawione logiki że aż strach, tak to robia oszusci, w Polsce Ormianie tak się wyspecjalizowali że zamawiają kontener ubran z Chin i szwaczki doszywają paski adidasa czy fajki nike już na miejscu. A koncern legalnie produkuje więc po co zwiększać mieli by sobie koszty takimi głupimi ruchami, skoro i tak made in china musi byc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Eh chodzi tylko i wyłącznie o to, że produkowane to jest w chinach z tego samego materiału, a to wszystko dlatego, że siła robocza itd mniej kosztuje i materiał też, a potem płaci się za znaczek :)
Z resztą i tak już wszystko w tym temacie wyczerpałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

to przyznaj że źle dedukowałeś z tym doszywaniem znaczków i tyle...
A materiał materiałowi nie równy, tak samo jakość wykonania, jeśli chodzi o orginały gdzie są procedury jakości a podjebkami gdzie liczy się początkowy wygląd a reszta nie ma znaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

czytajac powyzsze posty doszedlem do wniosku ze jacy wy jestescie madrzy!!!!jestem pod wrazeniem, tylko obawiam sie ze wasze pomysly maja sie nijak do realnego swiata.ale dzieki za podpowiedz,pedze zmieniac metki.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

no fakt ze nie ma porzadnych ciuchow w lomzy aslbo drogie albo byle co FAKT.
ALe cóż trzeba zyc jakos



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

nie ma pozadnych ciuchow bo nie ma na nie klijentow.trzymac sklep z firmowkami tylko po to zeby ktos mogl sobie przymierzyc i zamowic potem na allegro mija sie troche z celem

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

Drogie i oryginalne nie znaczy dobre.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.sportsdirect.com

Do polski pchają towar 2 jakości nawet i do największych sieciówek i to w cenach takich samych jak na zachodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taniosc z chin i łodzi

faszyn from raszyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org