czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

buahaahaahaahaa

Ktoś ma fantazję - kto da na to pieniądze?
Ścieżka rowerowa? Tubylcy nie wiedzą co to jest! W skejtparku po tej niby "ścieżce rowerowej" chodzą paniusie z wózkami! Nawetw w takim Zambrowie mają kawałek ścieżki rowerowej, nie mówiąc już Ostrołęce! Kto i po co przyjedzie na "bulwary"?
Czas się obudzić, Łomża była, jest i będzie za_pupiem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

> Kto i po co przyjedzie na "bulwary"?
Chociażby ja... i zapewniam cię, że nie będę odosobniony. Mam nadzieję, że po wykonaniu "bulwarów" będzie to jedno z najładniejszych i najbardziej reprezentacyjnych miejsc w Łomży.

> Ścieżka rowerowa? Tubylcy nie wiedzą co to jest!
I dlatego najwyższy czas zacząć je budować... Właśnie - wszędzie są a u nas nikt o nich jeszcze nie pomyślał...

A idąc twoim tokiem myślenia to lepiej w ogóle nic nie robić, tylko od razu zaorać Łomżę. Jeżeli to miasto to takie wielkie za_pupie, to po co tu jeszcze mieszkasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Bardzo chętnie wybiorę się rowerkiem, lub pieszo na spacer.
Ten bulwar powinien być dawno zbudowany, to będzie prawdziwa atrakcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Swietna inicjatywa z tym bulwarem. Pozostaje miec tylko nadzieje ze pomysl nie umrze w fazie projektow na papierze, a jednak ktos go zrealizuje. Pozostaje 3-mac kciuki za unijn pieniadze :)

--
no roots

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Prezydent Brzeziński obiecał że miasto przeznaczy na ten cel 2 mln, a reszta ma pochodzić z funduszy unijnych i inwestorów. Problem w tym, że za pieniądze unijne jest do realizacji remont stadionu, albo budowa obwodnicy Łomży, a teraz dochodzą jeszcze bulwary nad Narwią. Co trzeba w pierwszej kolejności realizować? Co jest miastu potrzebniejsze? Potrzebne jest wszystko.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Moim zdanie bulwary to świetny pomysł. Szczególnie podobają mi się ścieżki rowerowe, pole biwakowe, most dla pieszych i przystań. Niestety, żeby Łomża wyglądała ładnie i porządnie trzeba zrobić i bulwary, i stadion, i obwodnicę, i coś ze Starym Rynkiem, i jeszcze wiele innych rzeczy. Skąd na to pieniążki? Unia to niestety nie worek bez dna. Ale lepiej robić coś niż nie robić nic.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

może na tym forum zrobimy ankiete, co jest miastu bardziej potrzebniejsze?

a) stadion
b) bulwary
c) obwodnica

Moim zdaniem najbardziej potrzebny jest stadion z prawdziwego zdarzenia, nie chodzi tutaj o jakiś gigant, ale o wizytówkę dla miasta. Jak wiadomo frekfencja na naszym stadionie nie jest zbyt wysoka, bo sięga najwyżej 2000, no ale taki 3,5 tysięczny stadionik by sie przydał. Bulwary to też bardzo dobra inwestycja, bo dzięki temu nasze piękne miasto stanie się jeszcze ładniejsze i może przyciągnie wreszcie jakieś więkrze grupy turystów. Nowy stadion i nadrzeczne bulwary stanowiły by extra reklame naszej Łomży.
Obwodnica naszemu miastu jest chyba najmniej potrzebna. Jedynym plusem jest to że odciąży ruch w centrum miasta, ale czy będzie korzystne to dla miejskich przedsiembiorstw? Niekture firmy, stacje benzynowe, bary itd przestaną istnieć jeśli przez Łomże nie będą przejeżdżały samochody...

A więc stawiam na 1. stadion, 2. bulwary

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Ja jestem jak najbardziej za :) Miejce może być naprawdę piękne.
Wiecie, gdzie widzę jeden jedyny problem? Wielu owych bulwarów nie będzie szanować. Po prostu zacznie się to, co dzieje się non stop w każdej innej części Łomży. Wydeptane trawniki, wywalone kosze... i to... i owo... i tamto... i siamto... :(

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

PS. A może szanowne Echo Investment w ramach offsetu wspomogłoby budowę bulwarów? Ot tak, zamiast tamtego kina :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

No wlaśnie kto przyjdzie na bulwary ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

W/g mnie radni powinni wybrać na lokalizację hipermarketu plac przy zbiegu ulicy Sikorskiego i Rybaki, to przy okazji budowy hipermarketu inwestor mogłby co nie co zainwestować w przyległe bulwary. Pomoc w budowie bulwarów była by warunkiem wydania pozwolenia.

Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Autor: ptysiu91 (---.lomza.rtb161c.4lan.pl)
Data: 27-02-05 13:01

No wlaśnie kto przyjdzie na bulwary ?

PTYSIU_BAWEŁNA

np ja bym sie tam chętnie przespacerował, trzeba doceniać to co sie ma...

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

z tego co widziałem na ---- http://4lomza.pl/index.php?wiad=3344 ----- tym linku to nadrzeczne bulwary będą sie prezentowaly bardzo dobrze, ale kiedy to będzie? może ktoś wie za ile lat i w jakich etapach będą powstawały te atrakcje?

Łomża- OSTATNI BASTION PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Ważne, że jest konkretny pomysł na zagospodarowanie. Starsi forumowicze pamietają, jak tu zainicjowalismy taki program i dyskutowaliśmy o nim. Tym razem Magistrat podjał nasza inicjatywę sprawę. Jestem nadal optymistą. Pieniedzy, wbrew pozorom, jest na takie działania mnóstwo, co nie znaczy, że od zaraz. Mam także nadzieje, że spora cześć zagospodarowania odbędzie się ze srodków konkretnych inwestorów prywatnych, wspartych np. z programów rewitalizacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

To radujące wieści. Spełniono sugestie forumowiczów i mamy w holu urzędu
prezentację projektów. Jeszcze tylko oby udało się zorganizować pieniązki i sprawa nadal będzie posuwała się do przodu. Wydaje mi się, że jeszcze upłynie trochę czasu przy uszczegóławianiu projektu, przy zdobywaniu dofinansowania. Nie wiem ile na tym może zejść czasu, oby jak najmniej. Życzę powodzenia przy przebijaniu tego wniosku o dofinansowanie wśród wielu innych bardzo dobrych konkurencyjnych wniosków.

Może uda się pogodzić: rewitalizację starówki, stadion obwodnicę i bulwary.

Oczami wyobraźni już jadę ścieżką rowerową i oglądam z widowni z ławeczkami naprzeciw Kamiennych Schodów regaty kajakowe z udziałem Łomżyńskiego Towarzystwa Wioślarskiego.

czesław

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Jeżeli uda to się zrealizować te projekty nawet za kilka lat, to nasze miasto zmieni oblicze nie do poznania. Jeżeli przyjadą odwiedzić po kilku, czy kilkunastu latach odwiedzić swoje miasto łomżyńscy polonusi, to pomyślą,, że odwiedzili nie to miasto.


Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

I co w tym temacie? Uda się przy tych wyborach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

na miejscu pana Jerzego B. profilaktycznie bym je znowu obiecal.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Ten pomysł będzie ożywał tylko wtedy,kiedy będą zbliżały się wybory.Banda złodziei z ratusza chce zostać na stołkach. TAKI CH#J w tym roku lecicie na pyski!!!!! A bulwary powinny być zrobione już 10 lat temu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

tak, włodarze.
my, wyborcy, wtrącimy was w tym roku do biedronek.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

żenada, jak z gęby robi się d.....
Bulwary ozywają tylko z okazji wyborów. Ludzie naiwnie wierzą, że może tym razem coś się uda. Historia jest jak widać bezlitosna - wystarczy poczytać posty sprzed kilku lat:) Koń by się uśmiał....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Tak !
Popieram trackone, jeśli nie wybudują bulwarów, to wtrącimy ich do biedronki a resztę kary będą odbywali w kauflandzie :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Bulwary na pewno uatrakcyjnią Łomżę, a przede wszystkim zbliżą Łomżę do Narwi. Wiadomo, że ciężko jest pozyskać pieniądze, ale jeśli Ełk dał radę znaleźć kasę na Promenadę nad jeziorem to Łomża też powinna ;)

Jeśli powstaną, to na pewno będą się cieszyć dobrą frekwencją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadnarwiańskie bulwary w Łomży

Łomża powinna? Jakoś od tylu lat nam nie wychodzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org