poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
golf 3 brak ciepłego powietrza

Witam od jakiegos czasu moj golf nie chce grzac ciepłego powietrza ciagle leci zimne tylko od czasu do czasu troche cieplego powietrza poleci i znowu jest zimne a do tego nie chce mi sie przezucac z bezyny na gaz. ma ktos jakis pomysł co to moze byc??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Jedź do mechanika. Prawdopodobnie termostat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Sprawdź stan płynu chłodniczego, prawdopodobnie jest za mało płynu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Jedna z bardzo częstych przyczyn to brak płynu chłodniczego ;). Także sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

albo zapchana nagrzewnica.a jaka masz temperature na wskazniku płynu chlodniczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

mi tesz pokazuje ze jes na gazie a jezdze na benzynie i leci zimne powietsze ... niewiem co jest



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

a i mi to pali jak samolot.. 10 km i 10 litry benz niema



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Zapowietrzony układ chłodzenia lub niski poziom płynu. Jeśli płyn nie do chodzi do reduktora gazu to nie odpalisz na gazie lub odpalisz ale będzie szarpać autem.Proponuję odpowietrzyć układ i sprawdzić poziom płynu w zbiorniczku wyrównawczym.Jeśli chodzi o centralne to może też być wina nagrzewnicy.Ogólnie przyczyn może być wiele. Jeśli nie przyniesie efektu to zostaje ci wybrać się do fachowca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

a ile powinno byc tego płynu chlodniczego w zbiorniczku??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Średnio między maximum a minimum bo wiadomo płyn zwiększa przy temp swoją objętość i jak za dużo wlejesz to może korkiem wyrzucić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: golf 3 brak ciepłego powietrza

Po pierwsze sprawdź korek od płynu tam jest uszczelka zobacz czy dobrze siedzi ,możliwe ze to jest termostat ,ale ja stawiam na przedmuchy w uszczelce pod głowicą jeżeli znika ci płyn i tworzy się podciśnienie sprawdź korek równierz od pokrywy jeżeli masz maż na nim to na pewno uszczelka niesluchaj sie ze to normalne bo jak wymienilem w swoim glofie to do dzisiaj nie widze tej mazi a stoi nonstop na powietrzu P.S jak bedziesz wymieniał uszczelkę odłacz akumulator .pozdrawiam

dystroier http://www.youtube.com/watch?v=qrmrLCX_zJ0&feature=related/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org