poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dentysta- wyrwanie żeba

Muszę wyrwac ząb, sprawa jest ciężka- została jedna ściana i korzeń. Dentysta musi byc silny i sprawny, żeby nie złamac tego, co zostało z zęba. Nie piszcie, że każdy dentysta wyrywa zęby, bo niektóre dentystki twierdziły, że się nie podejmą.

Polecajcie, najlepiej na podstawie własnych doświadczeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Ja polecam Głuszkowskiego przyjmuje na polowej. Przyjmuje i na NFZ i prywatnie. Prywatnie jest lepsza obsługa wiadomo, ale ja wyrywałam na NFZ i znieczulenie było ok opatrunek także. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

a gdyby tak odłamać tą ostatnią sciankę? i przyszlifować? ;p hehe

ja polecam na hipokratesa na samym koncu tam gdzie weterynarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Dr Tryniszewska w szpitalu, na kase chorych. Doświadczona osoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Głuszkowski jest specjalistą w swej dziedzinie, no i jest też chirurgiem. Silny jest bo mi mało szczęki nie wyrwał hehe. Miałam podobny problem, złamała mi się na pół 6 dolna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

polecam również dr Głuszkowskiego. Większość dentystów go poleca do wyrwania "trudnego" zęba, lub części, która została.Z tego co wiem to on chyba jedynym chirurgiem stomatologicznym (o innych nie słyszałam)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

tak to jest jak sie zebow nie myje

Życie to nie je bajka, nie podrapie cie po jajkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Budzanowska na wyszyńskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Polecam dr.Głuszkowskiego, natomiast zdecydowanie odradzam na hipokratesa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

myje myje tylko jak dentysta nie potrafi zęba wyleczyć jak należy i z malej plamki rozwierci ci cały to potem tak jest że się zęby łamą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Polecam dr Głuszkowskiego, fakt Pani Tryniszewska jest dobra, ale ze skomplikowanym wyrywaniem też odsyła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Nie ma co kombinować, Głuszkowski(ojciec) jest w wyrywaniu zębów najlepszy. Fakt, on się nie patyczkuję ale przynajmniej szybko.
Napewno nie polecam dr. Budzanowskiej, żonie zrobiła z zęba pobojowisko a i tak nie wyrwała.

Na lewo most, na prawo most a dołem Narew płynie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Na jednej wizycie wyrwał mi dr GLuszkowski 4 zęby, przeżyłam i polecam nie było tzk strasznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

A ja mam inne pytanie. Jak dentyści wyrywają zęba.. a właściwie korzeń, który został, gdy ząb się zupełnie połamał? muszę iść wyrwać, ale panicznie się boję, bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak dentysta ma tego dokonać :P

A co do wyrywania. Ja wyrywałam na Słowackiego. Ogólnie pani poszło całkiem sprawnie.. ale policzyła sobie za to nieźle.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

rozcina dziąsło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Też słyszałam o Głuszkowskim, podobno ma rękę do takich rzeczy. Powodzenia :)

Siedzę na brzegu świata, macham nogami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

jak trudna sprawa to Głuszkowski + dobre znieczulenie i po bólu, zgadza sie jest chirurgiem szczękowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Nie polecam Głuszkowskiego, rwałem u tego pana, fakt że mam zęby ciężkie do rwania, i w moim przypadku się nie popisał. Spędziłem na fotelu ponad pół godziny, a goiło się 2 miesiące.
podobne osiągnięci ma ta pani ze szpitala.
sprawdził się w rwaniu już nieżyjący Kryński, zaś z obecnie praktykujących Pióro choć na kasę nie robi chyba.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Polecam Panią Leończak na Hipokratesa. Jak leczy zęby to bardzo bardzo solidnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

dr. Gluszkowski jest chirurgiem szczekowym i zna sie na rzeczy 8-semki wyrywa chyba tylko on i co najwazniejsze nie patyczkuje sie kolzance wyrwal 2 osemki na raz w bardzo krotkim czasie, z tego co slyszalam to synka za bardzo nie polecaja...ale do ojca warto isc.
A same korzenie nie wyrwie sie inaczej jak poprzez naciecie dziasla i potem zszycie go tak samo wycina sie osemki jeszcze nie wyzniete do konca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Jestem przerażona :D dziękuję za informacje :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

żeba mówisz? dobrze że nie żebra hehehe :D




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

zęba :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

wiem wiem, taki żarcik :)




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

jak na rwanie polecam faceta Pewna ręka Głuszkowski Kobiety do leczenia ząbków są dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Potwierdzam !!! - sama przyjemność . Inni się chyba bali a Ona zrobiła to bez bólu nie wiem kiedy. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Oczywiście w szpitalu P. Dr. Triniszewska. zapomniałem dodać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Pióro na Hipokratesa

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Jeśli ząb ułamany jest przy samym dziąśle to dr Głuszkowski niczego nie nacina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Jeśli ząb ułamany przy samym dziąśle i nie ma zmian okołowierzchołkowych to zamiast usuwać ząb wystarczy włożyć wkład do zęba i odbudować koronę. Można to zrobić na jednej wizycie.

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Dr G jak mi wyrwał to nie wiedziałem w którym momencie miał tego zęba w kombinerkach.
Profesjonalnie to zrobił. Znieczulenie tak mocne że 2 dni odchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Witam, czy mógłby ktoś udzielić informacji, ile mniej więcej kosztuje prywatnie wyrwanie takiego "trudnego zęba"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

http://www.joemonster.org/filmy/22006/Wyrywanie_zebow_po_twardzielsku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Centrum Demed na Słowackiego od 120zł bez zakładania szwów do 200 (gdy zatrzymany ząb niewidoczny w jamie ustnej)

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Polecam Pióro na Hipokaratesa

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Odświeżam temat. Chciałabym wiedzieć gdzie dr Głuszkowski przyjmuje na NFZ, bo w Internecie przeczytałam, że na Polowej 15 lok. 76 mieści się NIEPULICZNY Zakład Opieki Zdrowotnej.
Ktoś wyżej napisał, że lepiej iść do ojca a nie syna. Który z nich ma na imię Bogusław, ojciec czy syn? Jaki jest cennik jego usług? Czy ktoś z Was ma do niego nr komórkowy?

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

http://www.pkt.pl/s/lomza/1844841/gluszkowski_b_lek_chirurg_stomatolog_gabinet.html

W linku masz numer telefonu. A do jego syna również odradzam iść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

idz do szpitala super babka wyrwala mi 8 tak ze nic nie czulam bardzo miła i na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Tylko, że na NFZ będę czekała pewnie bardzo długo. Poza tym mi chodzi o usunięcie/spiłowanie zdrowego zęba i wstawienie korony lub licówki, bo 2 zęby rosną poza łukiem i myślę, że aparat nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlatego chcę usunąć oba zęby i coś z tym zrobić. Myślę, że na nfz zdrowych zębów mi nie usuną. A jeśli chodzi o 8 to jak się nazywa ta kobieta, która Ci je wyrywała (do beauty lashes)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

P. Dr. Triniszewska nie wiem ile sie czeka ja jestem w 6 miesiacu ciazy jak dzis do niej poszlam po raz pierwszy w celu umowienia sie a ona to niech pani siada zaraz wyrwiemy tylko potrzebne jest zdjecie rtg (ktorego nie robi sie w ciazy) gorne 8 usuwaja nawet bez zdjecia ale do dolnych najlepiej miec zdjecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Ja też jestem okropną panikarą i się bałam ale rok temu musiałam wyrwać i to dwa. Zdecydowałam się na Bodent na Sybiraków- polecam!!!! szczególnie do tego młodego lekarza z Białegostoku- mega przystojny i super fachowiec- dał mi podwójne znieczulenie i tak wyrwał ze nie wiedziałam kiedy, dokładnie wyczyścił kość- (żaden wcześniej stomatolog o niczym innym takim nie wspomniał), potem założył szwy, bo po wyrwaniu najlepiej jak je założą- po ok 2 tyg wracasz i ci zdejmują- nie powiem trochę kosztowało ale warto było wydać każdą złotówkę by nic nie bolało- naprawdę. młodego Głuszkowskiego nie polecam- moja siostra była u jego syna- pokaleczył jej cała buzię, a stary to mówią ze rzeźnik- on dla tych co się nie boją i ponoć nie zakłada szwów a to się dużo gorzej goi- powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

olivka-2010, ile kosztowało Cię usunięcie tych 2 zębów w Bodencie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

gluszkwski jest dobry raz i go nie ma bez bolu i niespodziewanie to sie nazywa chirurg szczekowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

dr Bogusław Głuszkowski nie jest chirurgiem stomatologicznym, a nie szczękowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

Autor: zippo synek wlasnie sie mylisz jest chirurgiem stomatologicznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dentysta- wyrwanie żeba

ma ktoś numer do Tryniszewskiej?

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org