sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Owisak wymroził dzieci!?!?

"A jak jest Owsiak, on się nigdy nie rozliczał, co on z resztą pieniędzy robi, jak jeden sprzęt tam jakiś kupi. A resztę pieniędzy - no to powinien się rozliczać, bo to jest korupcja, tak samo jak teraz, co ta komisja śledcza jest. To by się też przydało jemu to zrobić. (...) Namawia się młodzież ze szkół, oni wymarzną, a po drugie - nadużycie tej młodzieży po prostu. Także ten pan by się mógł w piersi uderzyć i nie robić tego" - mówiła pani Zofia.

Więc co sądzić o akcji Noworoczny Dar Serca z 13 Grudnia????????????
Tego zapewne w RM nie powiedzą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

(RM, niedziela 3.01.10 godz. 00.27)

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Wy wszyscy tylko w nienawiści żyjecie nawzajem , nie chce się już takich rzeczy czytać z obu stron

luz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Czlowieku,, jezeli młodzież by nie chciala nie wychodzila by z puszkami na ulice! Masz siano we lbie!
wiekszasc tej mlodziezy napewno skubnela troche grosza z puszki,, nie boj sie.. nie sa tacy glupi...
ale jezeli nie umiesz sie poswiecic dla potrzebujacego, to nawet takie stanie z puszka bedzie szczytnym celem.. a kasa ktora zostanie moze pojdzie na badania jakies ofiary losu.. dofinansowanie rodzinne.. Kiedys mozesz tez tego potrzebowac wtedy nie bedziesz taki madry tylko przed owsiakiem na kolanach bedziesz kleczal zeby wzieli cie na liste chorych i potrzebojacych

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Właśnie, nie którzy to garną się żeby z puszkami chodzić dla czego ? wiadomo jak przed mówca napisał zawsze coś skubną z puszki :) ale są ci co już kilka lat chodzą i angażują się w tym po-prostu żeby coś zrobić dla innych ,a to że owsik robi co robi to już jego interes,jak by nie on to by w Łomżyńskim szpitalu kilka sprzętu nie było a jest :) ministerstwo nie potrafi rządzić tylko kraść więc jedna osoba coś robi dobrego dla służby zdrowia :) ,a jak nie chcesz to nie wrzucaj kasy do puszek ani itd.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Widzę niezrozumienie tematu;) Ja jak najbardziej jestem za WOSP. Przedstawiłem tylko pełną hipokryzji postawę pewnej grupy społecznej.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Leszek, kto to jest owisak - motyl, nietoperz, kwiat?
KGB - nie którzy pisze się razem, dla czego też, po-prostu też. A w ogóle twoja wypowiedź jest bez sensu. Może zazdość, że ciebie nie wzięli na "puszkarza". Skubnąć się z puszki nie da, czyba, że jakiś palant wyrwie ją z rąk zbierającego (ej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Zalosni degeneraci przekonani ze wszyscy skubia kiedy tylko sie da.
Rownie zalosny super mnich za chciwosc urwania czesci kasy- "skubniecia" dla siebie skoro daja.
Jak juz napisalem wczesniej, wspaniale ze sie tak zachowuje torunska rozglosnia, niektorzy z proboszczy. Otwieracie oczy mlodziezy, ludziom na wlasna chciwosc rzeczy materialnych- ponoc to grzech.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

To nie Owsiak - to zima dzieci wymrozila. Prace dobroczynna wymaga poswiecen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Owsiak rozlicza sie z pieniedzy poza tym zapoczatkowal piekna rzecz: Wielka Orkiestre. W naszym szpitalu jest sporo sprzetu kupiona za kase z tej fundacji. Poza tym jest chyba jednak doceniany bo kazdego roku tego jednego dnia w styczniu Orkiestra zbiera spora kase. Pomyslcie sie ilu ludzi zostalo uratowanych dzieki tej wielkiej akcji. Ile sprzetu ratujacego zycie zostalo kupionego. Ja jestem jak najbardziej za tym zeby ta Orkiestra grala jak najdluzej:)
Jezeli ktos Owsiaka i jego fundacji nie popiera o niech nie wrzuca kasy do puszek. Niech wrzuci na tace. Przeciez nikt nikomu nie narzuca gdzie ma swoje pieniadze dac. Chcesz wpomoc dzieci wrzucasz do puszki. Chcesz wspomoc kosciol wrzucasz na tace. Proste.
Tylko ze Orkiestra gra tylko 1 dzien w roku:)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

felix - Twoja wypowiedz jest bez sensu i nic nie wnosząca do tematu , nie udzielaj się jak nie wiesz.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

co raz wiecej sie bierze debili takich jak leszek czy felix.leszek cytujesz gazety z palca wyssane.felix ciebie jak rozumiem wychowała rodzina czerwona.pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych do WOSP

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Nie gazety z palca wyssane tylko radio maryja, misiu kolorowy:) Widocznie jeszcze Twoja klasa w gimnazjum nie przerabiała zagadnienia: czytanie ze zrozumieniem. Nie martw się. Prawdopodobnie jeszcze poznasz to wielce pożyteczne zagadnienie:)

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Mój syn brał udział w zbieraniu pieniędzy na WOŚP i jestem z tego dumny.
Osobiście woziłem jego i kolegę własnym samochodem, żeby mogli obskoczyć więcej miejsc. Jeśli ktoś twierdzi że Ci młodzi ludzie podkradają pieniądze to są IDIOTAMI.
Młodzież szkolna nie ma pieniędzy więc w ten sposób chcą pomóc innym, i zapewniam że robią to dobrowolnie i nie oczekują od nikogo zapłaty, gratulacji ani podziękowań.

Gdyby więcej było podobnych akcji pomocy innym może nasza młodzież byłaby inna, mniej wulgarna i bardziej Ludzka .

A co do Owsiaka to od 18lat prowadzi WOŚP i jakoś przez te lata nikt nie może mu nic udowodnić !!!!!!!!!!!!!!!!!! Może nie ma czego????

Niech dobroduszny kościół zorganizuje taką akcje, zamiast opluwać człowieka.
Caritas też zbiera pieniądze i boli ich to, że nie na taką skalę, więc opluwają!.
Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że Caritas pobiera 30% od tego co uzbiera na swoje cele(bez jakiejkolwiek kontroli i nadzoru)

Ja twardo stoję za Owsiakiem i jego WOŚP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

W łomzy w tym roku zebrano 36 tyś koszty imprezy ponad 50 tyś . gdyby sponsorzy dali te 50 tyś na szpitale byłyby o 14 tyś do przodu a tak poszło w p...du

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

robson.. wiele histori slyszalem o podpierdzielaniu z puszek kasy.. wiec ci mlodzi ludzie byc moze nie mieli tego w planach.. ale cos podkusilo to ktorys mogl domyslic sie wyciagac kase.. filozofi w tym nie ma jak jak odwrocic i potrzasac puszke.
Ale nie wszyscy sa tacy zli! :)
wkoncu pieniadze tafiaja do potrzebujacych :) i cale szczescie orkiestra gra

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Dali na szpital... ale dla kogo i na co? Dla dyrektora, na wyplaty???
Takie puste gadania...

W tym jest caly sens WOSP - nie daja pieniedzy ludziom - tylko daja sprzet.
Oni przez caly rok diagnozuja sytuacje i sprawdzaja jaki problem jest aktualnie najbardziej wymagajacy wsparcia.
Setki rozmow ze specjalistami, lekarzami, pacjentami... itd itp.
I jak juz wiedza co maja kupic to dopiero robia przetarg.
Przy ich skali zakupow sa w stanie wynegocjowac ceny, jakie pojedynczy szpital w zyciu by nie dostal.
Pomijajac ze przez wiele miesiecy kasa lezy na procencie w banku i tez zarabia.

To jest zajebiscie proste i szokujaco skuteczne. A efekty ich pracy widac prawie w kazdym szpitalu.

A ze orkiestra czesc pieniedzy bierze na swoje utrzymanie.. no k** a za co ma funcjonowac???
Nie wydaje mi sie zeby Owsiak jezdzil lepszym samochodem niz ten zlodziej z Torunia ...

Niech rozglosnia z Torunia zrobi komisje sledcza na temat pomocy dla stoczni ktora w przedziwny sposob zniknela i do dzisiaj nie ma po niej sladu......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

w polsce to juz tak jest robisz dobrze czy zle to itak robia z ciebie zlodzieja.jedni idjoci pisza gazety drudzy je czytaja.

khblj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

pabloz - koszty przerastają zysk... hm... nie znam danych i nie mnie się wypowiadać. Z drugiej jednak strony gdyby nie WOSP to sponsorzy bez imprezy kasy by nie dali więc koło się zamyka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Nie mogę zrozumieć dlaczego na WOSP najbardziej psioczą Ci, którzy zarzekaja się że nigdy do "puszki" nie wrzucili i nie wrzucą.
Jak ja wrzucam jakąś kwotę to wiem że 10% idzie na fundację itd, i wcale mi to nie przeszkadza. Trudno zebym poszedł do szpitala i im 9 zł dał. To chyba by sobie waciki kupili. A tak jest zrzutka paru tysięcy takich jak ja i ma to odzwierciedlenie w sprzęcie który jest w szpitalu. Również łomżynskim.
Moje dziecko urodziło się zbyt wcześnie i (jesli ktoś nie wie) sporo urządzeń które pomagały w osiągnięciu stanu, który pozwalałby na samodzielne funkcjonowanie synka było zakupionych dzięki WOSP.

I będę wrzucał do puszki, choć malkontentów nie bedę przekonywał.

OT
do:felix
to już nie pisze się "dlaczego" i "niektórzy" ? "po prostu" to się zgodzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

"W łomzy w tym roku zebrano 36 tyś koszty imprezy ponad 50 tyś . gdyby sponsorzy dali te 50 tyś na szpitale byłyby o 14 tyś do przodu a tak poszło w p...du"

pierwsza liczba troche zaniżona, druga hmm :D duzoooo wygórowana :D
hehehe z budżetem 50 koła to ula la :D helikoptery by latały :D


powodzenia dalej w snuciu fantazji :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

ta, helikoptery. chyba zdalnie sterowane...
50 tys. to niewiele jak na organizację takiego "mitingu".

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

daje się radę z dużooooooooo mniejszym budżetem, a z 50 tysiącami to ja już nie chce nawet myśleć co można by było zrobić :)

ogólnie to ciagle liczymy na dobicie do 50 tys zebranych pieniędzy
Więc zapraszam do licytacji:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=651120


Zapraszam też na nasz profil na NK:

http://nasza-klasa.pl/profile/30942437

Pozdrawiam

Adam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Pani Zofia z Radia Maryja ma mało informacji o fundacji Jurka Owsiaka skoro tak się wypowiada. Fundacja przeszła pozytywną kontrolę NIK. Na całym świecie są pełni podziwu, że można zebrać tak duże kwoty przez jeden dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Wy chyba nie macie co w domu robic? Sam byłem wolontariuszem po raz 2gi i jakoś nawet na chwilę nie wpadło mi do głowy aby brać jakiekolwiek pieniądze dla siebie. Jestem w przekonaniu, że czasami trzeba się poświęć dla dobra innych, a nie myśleć tylko o sobie. Tak, było zimno, odmarzały dłonie, ciężko chodziło się po śniegu, ale może kiedyś kiedy będę żonaty, sprzęt zakupiony przez WOŚP pomoże mojemu dziecku. I tego się trzymam. Piszcie sobie co chcecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Polać mu dobrze gada !

Dziś dodajemy kolejne nowe aukcje na allegro ! Za kilka godzin powinny być więc zapraszamy !

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Autor: samsing5 (82.139.163.---)
Data: 14-01-10 20:23

Wy chyba nie macie co w domu robic? Sam byłem wolontariuszem po raz 2gi i jakoś nawet na chwilę nie wpadło mi do głowy aby brać jakiekolwiek pieniądze dla siebie




No zobacz, a panu Owsiakowi jakoś to wpadło do głowy... Całe 10% bierze dla siebie i do tego jeszcze od TVNu.... :P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

z tym sprzetem od owsiaka to jest tak samo jak kupic mercedesa i nie miec pieniedzy na jego utrzymanie.

Co z tego, że on kupuje sprzęt jak szpitale muszą się zadłużać, aby go utrzymać. Problem niedofinansowania SŻ się powiększa.

Myślę, że lepszym rozwiązaniem było by sponsorowanie leczenia niż zakup sprzętu, który pomimo tego ,że ratuje często życie to powiększa zadłużenie szpitali.

W polskich szpitalach spotykamy się raczej z tym, że nie ma pieniędzy na leczenie pacjentów, rzadziej z tym, że nie ma sprzętu do ich leczenia.

Problem leży gdzie indziej a owsiak wcale nie jest jego rozwiązaniem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Czy sprzęt trzeba utrzymywac czy nie ważne że jest i pomoga !

Dziś dostałem taka wiadmość:

"DZĘKUJĘ BARDZO ZA ZAPROSZENIE.JEST MI BARDZO MIŁO ŻE ZAPROSILIŚCIE MNIE DO GRONA SWOIH ZNAJOMYH.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA WASZE WIELKIE SERCA.CIESZĘ SIĘ ŻE W TYM ROKU POMOCĄ OBJĘTE BĘDA DZIECI ONKOLOGICZNE.WIEM JAKIE SĄ POTRZEBY NA TYCH ODDZIAŁACH, BO SAMA MAM CÓRKĘ Z CHOROBĄ SZPIKU KOSTNEGO.JESZCZE RAŻ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Owisak wymroził dzieci!?!?

Ogromnie ważny jest zakup sprzętu, mój 17 letni brat zmarł na raka, ponieważ przez kilka lat lekarze nie mogli zdiagnozować choroby i przerzucali go z oddziału na oddział, aż w końcu nie było juz co ratować.
Najważniejsza jest wczesna i trafna diagnoza i po to jest sprzęt, który kupuje fundacja. Mnie akurat nie interesuje, że 10 % idzie na obsługę. To normalne, że trzeba opłacić telefony, lokale, organizację przetargów i inne koszty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org