piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep Patrol

Gdzie jest dokładnie sklep patrol, prosiłbym podać dokładną lokalizację, a nie tylko ulicę. Z góry dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

Na ulicy Dwornej znajduje się ten sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

Przeczytaj o co prosiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

idź ślepaku na ulice Dworną i się rozejrzyj..koło Biedronki radzę popatrzeć

ku**a skąd tacy ludzie się biorą??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=22.075789999999998&ys=53.17958&xk=22.07621&yk=53.17946&v=true&utf=1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

Patrzyłem przy biedronce i nie zauważyłem, gdzie mam iść?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

Nizej pod biedronka jest taki ciag sklepow z tego co pamietam to sa tam jakies herbaty, bodajze kantor ale nie jestem pewien i wlasnie w tym ciagu znajduje sie sklep patrol, zycze powodzenia w lokalizacji ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

patrol ********* jakość , zajebiste ceny , zajebiste szerokie rapierskie ciuchy lol, no i jeszcze zajebisty szef, idz od biedronki w dół po tej samej stronie zaraz na początku ciągu sklepów, stoi jak wół

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

a będzie pisało PATROL ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

bedzie pisało jigga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

No to ciekawe jak miałem znaleźć ten sklep...

Dzięki za info.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

a jeszcze chyba jest na al. legionów 44?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

a gdzie jest al. legionów? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

Będzie wielki szyld z napisem : "Yo Nigga!" Człowieku ile Ty masz lat?;|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

nie idz do tego sklepu tam sa ceny z kosmosu to po pierwsze facet jest strasznie podniecony gdy ma klienta chce wcisnac wszystko co sie da za cene wyjebana w kosmos. ten facet naprawde jest nieznosny na dzien dobry juz ci bedzie kolo dupy latal abys cos tylko kupil. az ***** glupio nic nie kupic. Ale polecam sklep na farnej tzw. Fenix. Może nie ma zawsze zajebistych ciuchow ale ceny sa normalne a i ubrania sa fajne wiadome wszystko zalezy od gustu. A jesli nie to polecam skateshopy w ostrolece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

do lajer... jesli nie masz pieniedzy to tam nie chodz a idz sobie na ryneczek..;/ jesli mowisz ze tam jest drogo to pojedz sobie do Wwa i idz do hempshopu... i ciekawe co powiesz tam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

To nie jest sklep dla tych co reprezentują biedę zwłaszcza tą intelektualną, a nie sorry, to właśnie ubrania dla takich ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

ziomek chociaz nie jestes moim ziomkiem powiem ci tyle gowno cie obchodzi czy hajs mi brzeczy w kiermanie czy nie. mam prawo do wypowiedzenia swojej opini i mam to gdzies i nie obrazaj ludzi ktorzy tej kasy nie maja bo ci rodzice ładuja kieramany i bujasz sie w ciuszkach massa po szkole za hajs twoich kochanych starych. sa ludzie co maja flote i chodza na rynek bo szanuja pieniadz kumasz? rodzice maja tyle pieniazkow to niech przeplacaja dalej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

aaa i ubrania nie świadczą o intelekcie ludzkim i w tym momencie mnie obrazasz ludzi ktorzy lubia szerokie spodnie i bluze a maja lepsze wyksztalcenie niż ty zapewne. to samo moge powiedziec że twój nick "rzal3" świadczy o twoim intelekcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

lajer... przepraszam cie jesli cie urazilem... ale mowie ci prawde skoro mowisz ze tam jest drogo pojedz do warszawy do hempshopu... i potem napisz mi co tam zaobserwowales... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

a co powiesz nato bluza jigga w patro 230 zl w ostrolece bluza identyczna 180zl, warto tak przeplacac? zreszto kazdy chyba to wie ze tam jest drozej. Koszulki Prosto sa drozsze niz w WWA w Kamuflage.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep Patrol

a gdzie w Ostrołęce jest ten sklep, jakieś centrum sklepowe, galerie czy coś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org