piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Paszport

Ile kosztuje wyrobienie paszportu ? Czy są jakieś ulgi dotyczące uczniów? Ile zdjęć trzeba zrobić. Długo trzeba czekać? Może ktoś z was nie dawno wyrabiał paszport.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

Ja złożyłem wniosek kilka dni temu...
140zł zapłaciłem + 2 zdjęcia.
Jeśli się uczysz to będziesz miał bodajże 50% zniżki.
A ile się czeka?Różnie... Mówili,żeby sprawdzać na stronie internetowej status wyrabiania dokumentu,jednak do miesiąca na bank będzie :)
Zapewne gdzieś do pracy się wybierasz ? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

Dokładnie wszystko tak jak napisał przedmówca. BIG_NJ gdzie wyjeżdzasz? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

czasem wystarczy 10 dni i juz mozna odbierac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

jak znajde to sie wybiore przeciez nie bede wyrabiał paszportu przed samym wyjazdem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

Ja też wyjechałbym jakby coś sensnego się trafiło... Patrzyłem na necie,ale w Białymstoku nie ma chyba żadnych agencji pośrednictwa ;/
Najwięcej w Opolu ,a to kawał drogi.
Jak coś znajdziesz to daj znać,bo chętnie też bym wyjechał,a we 2 z tej samej miejscowości to zawsze raźniej :) Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

Ja czekałam 7dni pisałam podanie o szybsze wydanie paszportu bo tydzień przed wyjazdem złamał mi sie dowód osobisty a tu bilety kupione...ale tak normalnie ok 30dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Paszport

a z ciekawości można zapytać jaki był powód w tym podaniu???bo z tego co slyszalem to bardzo istotne....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org