piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chinczyk

jest w Łomży jakas knajpa gdzie mozna zjesc dobre chińskie żarcie .. ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

na giełczyńskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

knajpy nie ma. Była jakaś buda z chińszczyzną ale jadło kiepskie robione na przepalonym tłuszczu, wystrój jeszcze gorszy. Jak znajdziesz daj znać, też bym się wybrał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

jestem po za miastem ... jutro wracam ... dawno mnie tam nie bylo a mam taka ochote na cos chinskiego ... jak w koszalinie (tam niedaleko dworca) a w lomzy to nie wiem gdzie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

Na al. Legionów obok sklepu ze starymi gazetami 'Basia" buduje się knajpka z chińskim żarciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

do jutra sie wyrobia ? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

Coś mi się wydaje, że więcej knajp postawią kiedy wybudują Via Baltica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

Przy okazji : może ktoś wie , gdzie mogę kupić oryginalne kurpiowskie piwo jałowcowe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

w skansenie w Nowogrodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

Na giełczyńskiej jest ale co jedynie tam jest dobry ryż samżony z kurczakiem...a reszta to porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

Ciekawa jestem kiedy wybudują tą knajpkę na Legionów z chińszczyzną?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chinczyk

bylem dzis kolo 16 na gielczynskiej zamkniete .. zadnej kartki .. godzin otwarcia ..kompletnie nic... masakra ... wieje tu wiocha ...

no mozna i tak otworzyc 50-tego kebaba ... ale zeby zjesc cos .... to tu sie nie da ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org