piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wymiana szyby przedniej

Gdzie dobrze i tanio mozna wymienic szybe przednia w samochodzie? - Łomża i okolice

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Evelin na Al. Legionów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

na krasce bodajrze kiedys sie pytalem do cos okolo 100zl

▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄ █ ▄

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

kraske odradzam kolega wkleil szybe i po jakims czasie sie okazalo ze dywany przednie byly mokre
gdzies mu czegos nie wyczyscili i kapalo

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

na krasce fachowa robota i tanio

khblj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

ja na krasce zrobiłem juz pare somochodow i jest dobrze

khblj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

ja polecam evelin na legionów taniej jak na krasce a szyby i tak mają takie same

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Wymieniałem szybę na Krasce, samochód zalało mi dopiero po dużej ulewie. Żeby zlokalizować dziurę musiałem podnieść dywaniki i lałem wodę po aucie. Znalazłem dziurkę pod nową szybą. Pojechałem do "fachowców" to podrapali się po głowie i powiedzieli, że to nie ich wina a od czasu montażu minęło trochę czasu i... nic nie zrobili. Pojechałem więc do evelin tam za darmo zlikwidowali przeciek.
Czasami wystarczy trochę pomyśleć to nie boli i przede wszystkim dbać o klienta. Zadowolony klient jest najlepszą reklamą dla porządnej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Też polecam Ci Evelina.Taką samą szybę jak na Krasce założyli mi o stówę taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Bardzo dziekuje Wam za odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Też polecam Evelin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

jak do tej pory nic sie dzieje w mojej Vektrze, syn po 2-gim dniu swiat byl zmuszony wymienic w Volvo . ani w moim samochodzie ani syna nie ZAUWAZYLAM usterek opisywanych przez was.noooooooooooo ,ze chyba ,ze chodzi o cene -tu sie zgdzam -dra do ostatniej skory ale nam naprawde zalezalo na czasie.A tak miedzy nami jestem ciekawa , czy POLICJA znajdzie sprawcow? :)))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

ja pier...le jaka składnia. Nikt tu na forum nie czyta w myślach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

w evelin taniej niz na krasce i dodatkowo miła obsługa - ja zaoszczędziłam 70 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wymiana szyby przedniej

Zastanawiałam się czemu w moim samochodzie kapie woda gdy pada deszcz, czytając powyższe posty, przypomniałam sobie, że trzy lata temu też zmieniałam przednią szybę na Krasce, być może to jest przyczyną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org