sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Urodziny w Barbadosie

Czy wie ktoś ile kosztuje zrobienie urodzin w Barbadosie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

lepiej juz chyba w dawnym alibi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

a jest coś zamiast alibi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Może lepiej wybierz klub "54" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

kolego odradzalbym ci to heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

jesli chcesz miec urodziny w spelunie wybierz Barbados lub Alibi osobiscie nie polecam.W 54 nie wynajmuja lokalu na wylacznosc z tego co sie orietuje kolezanka kiedys chciala zrobic 18tke nie ma szans nie oplaca sie im! zapytaj sie w 7 Kier,albo w Pub 9,Harttrick,moze Centrum Bilardowe???Warto posprawdzac pare lokalow w Lomzy......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Ile kosztuje? To zależy na ile osób i co tam ma być zamówione piwo i kaszanka na gorąco ? czy kilka porządnych dań. Podobne imprezy robią też na Marii w pizerii



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Było kiedyś sporo wątków na ten temat to poszperaj w archiwum.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Fajnie jednak jest począć i urodzić naturalnie. Żadne tam klony, in vitro, żadne cesarki. Zatem udajcie się do lokalnego szpitala. Jeżeli partnerka jest ubezpieczona to impra będzie darmowa. Pamiętaj tylko o kursach w szkole rodzenia ........, to teraz takie modne :)))


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

racja... barbados to wielkie dno! ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

ma Ryśka widzę że dawno nie byłaś w żadnym takim "klubie". Alibi jest teraz dość przyzwoite. Ale barbados, 7 kier? heheh Nie będę się wypowiadał na ten temat.

Ostatnio byłem w Martyni(dawny vip potem studio) i bardzo mi się tam podobało więc też polecam. Ewentualnie jeszcze rzymianka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Jesli chodzi o Alibi kolego sympatyczny to zawsze tam bylo skarzone miejsce nie wazne co tam sie otworzy i kto bedzie sefem tam.spytaj sie kogo kolwiek w miescie jakie ma skojarzenia co do tego miejsca bez roznicy jaka bedzie mialo nazwe.tak samo z Barbadosem.a 7 kier wymienilam jako miejsce gdzie robia wynajem wcale nie powiedzialam ze to swietne miejsce!!jesli komus zalezy zrobic tanio impreze ur to tam duzo nie biora!wszystko.Czas pokarze czy Klub w bylym Alibi sie utrzyma-obstawiam ze nie jak kazdy klub ktory tam byl!!Fakty!Jedynie Piwnica trwala tam najdluzej.Ale zycze powodzenia nowym dzierzawcom tego lokalu.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

Z tego co wiem to wynajęcie barbadosa w 1 dzień oscyluje w granicach 900 zł, przynajmniej takie informacje dostałem jakieś 2 miesiące temu, ale ogólnie rzymianka jest dobrym miejscem.

Azuremyst EU - Nvision

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Urodziny w Barbadosie

peter aaaaaaaaahahaha dobrze gadasz!

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org