wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Psy zagryzly czlowieka!!!

Co sadzicie o tym zdazeniu czy to nie za mało 2 lata przeciez zginoł czlowiek?

Kto jest winny smierci czlowieka wlasciciel czy psy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

pewnie ze malo....

gosciu sie wykrecil z tego bo zeznawal ze go tej nocy nie bylo w domu i calej rodzinki, a siatka w klatce byla taka ze nawet zwykly krolik by przegryzl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

w jeziorku w znanej dicho tez kiedyś kogoś psy (podobno) zagryzły i jakoś nikt nie poniósł kary, więc nie rozumiem tego wyroku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

jak można nierozumieć wyroku?
ja nie jarze Typ nie upilnował psa .
Psy zagryzły człowieka
i czego tu nie rozumieć
badania dna wykazały prawie 100% pewność wiec ? Nieumyśle spowodowanie śmierci zaistniało tak czy nie? Jesli nie to w takim razie można by uznać że jeśli wyjde jutro z psem on rzuci sie na kogos ja nic nie zrobie , pies kogos zagryzie to ja bede niewinny bo przeciez nie ja zagryzłem tylko pies? tak to pojmujecie no to tylko pogratulowac :)
Gdzie chodzi o życie człowieka tam nie ma myślenia podobno , gdzieś tam itd. Z faktami sie nie dyskutuje . Chyba że ktoś po prostu ma z tą sprawą coś minimalnie wspólnego :)
Pozdrawiam :)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

czarny666, wiesz co to jest 2 lata w zawieszeniu na 3? Chyba nie?! Ten czlowiek nie pojdzie siedziec he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

oczywiscie że nie pójdzie :) niestety :) ale cóż do konca życia swiadomość że przez kogos ktoś zginął i życ z tym nienajlepiej;/

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

funky jego pewnie bardzel zaboli to ze musi zaplacic niz to ze jego pies kogos zagryzl. Jak pomysle ile ten czlowiek musial sie wycierpiec przed smiercia to uwazam ze wlasciciel powinien sobie pare lat posiedziec....

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

A najgorsze jest to że znowóż zagryzły nie tego co potrzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

szkoda czlowieka,paskudna smierc.smieszny wyrok,za alimenty wiecej daja.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

nikomu nie życze takiego koszmaru .....

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Psy zagryzly czlowieka!!!

Wreszcie to zaden amstaff tylko ulubience wilczurki....
no niestety.... zalezy od wychowania psa.. pies mogl poczuc zagrozenie.. jezeli jest chowany do obrony takie rzeczy sie zdarzaja.. one nie maja takiego rozumu jak my... a nauka i szkolenie psa kosztuje... i zajmuje duzo czasu..
wiec kazdy pies o wiekszej masie i sile stanowi potencjalne zagrozenie dla obcego czlowieka. Bo nigdy nie wiadomo kiedy poczuje sie zagrozony... ale trzeba umiec tez i walczyc z psem.. facet byl starszy, nie porusza sie zwinnie tak jak mlodzi

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org