sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zakaz prezesa

A co z wrakami na parkingach, które stoją niejeżdżone od kilku lat?
Włodarze spółdzielni winni raz w roku przeprowadzać inwentaryzację naszych osiedli pod tym kątem. Takie auta od razu rzucają się w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

zwróccie uwagę ile jest jeszcze wolnego miejsca na terenie parkingu szpitalnego tzn zieleni która mogła by być przerobiona na parking , zeby tak wykorzystać cały plac to było by 2 razy tyle miejsca na parkowanie , wydaje mi sie ze 2 zł za parking bez względu na czas postoju to i tak mało tylko sęk jest w tym ze czasami zapłacisz i niemasz gdzie zaparkować.

p.s. dużą czesc pacjętów szpitala stanowia takzwani mieszkańcy terenów uprzywilejowanych unijnie czyli rolników , dla których 2 zł to majątek bo jak on bedzie za parkowanie płacił toć to skandal i dla tego okupują przyboczne parkingi , ale spokojnie drodzy rolnicy może nie długo wymyśla wam dopłaty do parkingów i bez stresowo bedziecie mogli uzyskać zwrot tych " wielkich" kosztów ...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

blondi masz racje:)))))))))))))) od 2 m-cy nie moge sie doprosic aby sprzatneki grata!!!!!!!!!!!!!!!!!

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

Już ten temat poruszałem na forum 4lomza

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=224312&t=224312

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

A ja uważam, że dobrze by było wprowadzić nie zakaz, ale objąć strefą płatnego parkowania całą Łomżę , a dla samochodów zarejestrowanych w Łomży wydawać bezpłatne karty parkingowe przypisane do rejestracji.

Po pierwsze firmy zastanowiłyby się czy samochody rejestrować w Warszawie lub Białymstoku (a od tego chyba jest naliczana subwencja drogowa czy jak to się tam nazywa)

Po drugie łomżyniacy podłomżyńscy, którzy tak nie chcą połączenia z miastem dostaną argument że warto nie tylko korzystać z pobliskiego miasta ale równiez do niego się włączyć.

Po trzecie parkingi sa budowane za nasze pieniądze, więc chcę mieć przywilej w ich wykorzystaniu

Po czwarte i najważniejsze - pod moim blokiem 70% rejestracji to samochody "obce" a ja nie mam gdzie zaparkować I TO MNIE DOPROWADZA DO PASJI.

ZAKAZAĆ, WYRZUCIĆ ODGRODZIĆ obojętne aby działało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

Moim zdaniem problemem są też mieszkańcy którzy parkują się na dwóch miejscach parkingowych. No cóż jak inaczej nie umieją, gdzie w tym momencie jest Straż Miejska.

Władza dla ludu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

fruzia a co ty wiesz o rolnikach? ty przecież bladego pojęcia o tym nie masz! nasłuchałaś się jakiś kacopołów od niedoinformowanych głąbów i piepszysz jakieś głupoty o dopłatach!a jak już jesteś taka bystra w temacie to powiedz za co jest te 2 zyle?odkąd w biały dzień obrobili mi pod szpitalem moje autko jakieś dwa wypierdki od tamtej pory ani mi się śni płacić ani grosza!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zakaz prezesa

@robzet kup sobie dom i wybuduj ogrodzenie i nikt nie będzie ci parkował i po problemie, twoje argumenty są z d...y pisząc delikatnie sam mam samochód na "blachach" z woj. zachodniopomorskiego i tylko dlatego mialbym ustepowac jakiemuś pajacowi na bl, czy blm bo on mieszka w bloku przy którym akurat jest urząd czy sklep do którego potrzebuje się udać - litości jesteś tak samo "rezolutny" jak prezes perspektywy który wymyślił ten znak

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org