piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Musiałam dodać ten post;)
Jest sobie taki sklepik z angielskimi ciuchami 2 gatunku w "białostockim"na przeciwko Galerii.Są tam dwie Panie ekspedientki które po prostu "uwielbiam".
Mumy stoją sobie na środku sklepu i po wyjściu każdego klienta, klientki na głos, publicznie się o nim wypowiadają.....Panie ubaw mają po pachy, nagle robi się wesoło.Śmichy chihy...:"no nawet jej nie wystarczyło..nie wzięła ze sobą pieniędzy!....ale popatrz na tamtą....jakie włosy.....hehehehe".W rezultacie przychodząc do sklepu i przeglądając ciuszki klient słucha żartów i wyśmiewania osób które przed chwilą wyszły!
a klient tylko się zastanawia......co też miłe Panie Mumy powiedzą przy pozostałych jak opuście sklep;)))
ciekawa jestem czy właścicielka wie o tym zachowaniu?bo zakupów się tak odechciewa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

ochodzi o szmateks z używanymi ubraniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

KALAREPA a nie umiesz sie odgrysc?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Byłam, wierzę, oprócz tego są bardzo niemiłe, z wielką łaską odpowiadają na pytanie : ile to kosztuje ? Musiałam pytać po kilka razy, bo nie było cen na ciuchach . Drodzy sprzedawcy ! Naprawdę z chęcią się wraca do sklepu, gdzie obsługa jest sympatyczna . To nie dzisiaj odkryte tylko wiadome od zawsze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

ahh to naprawde mumy;)
tępić...
trzeba sie zebrać w kilka iść i jak bd komentować to zjechać i sie skończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Witam drogie Panie. Zakupy w lupexach to fajna spara i wszystkie dobrze o tym wiemy, przychodza tam różni ludzie, w tym również ludzie z kompleksami, a jeśli ktoś doszukuje sie usprawiedliwień dla siebie i w ten sposób leczy swoje kompleksy, to juz jest jego problem. Sklep na ul. Staffa uważam za najlepszy w Łomzy. Jeśli komuś nie pasuje, proponuję zakupy na ul . Długiej lub w Galerii Stokrotka. UDANYCH SAKUPÓWfionix napisał(a):

> ahh to naprawde mumy;)
> tępić...
> trzeba sie zebrać w kilka iść i jak bd komentować to
> zjechać i sie skończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Wiecie co Drogie panie, jeśli tak wygląda odpowiedz, jak się domyślam osoby związanej z tym sklepem, To BOJKOT i z 2 tygodnie bez klienta bardzo szybko zastanowi zarówno sprzedających, jak też i właściciela sklepu. W końcu podano adresy sklepów zastępczych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Popieram założycielkę postu>
Po wejściu do tego sklepu i spojrzeniu na panie ekspedientki od razu przechodzi mi ochota na zakupy.

Myślę, że więcej tam nie zajrzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Sklep na Staffa- najlepszy w Łomży ? Pod jakim względem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Az poszlam i sprawdzilam czy rzeczywiscie MUMY. No i wiecie co? MUMY cholera jasna MUMY ,stoja dwie. na środku sklepu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Tia....sklep nie jest lumpexem, są ciuchy 2 gatunku lub z outletów - więc jest różnica. Do sklepu nie przychodzą ludzie z kompleksami tylko z kasą, kompleksy mają te dwie Mumy, bo to chyba zazdrość , że są w Łomży dziewczyny i kobiety które mogą sobie pozwolić na takie zakupy.Sklep na Staffa nie jest najlepszy - i głównym powodem tutaj jest obsługa tych kobit.
przydałaby się tam jakaś pozytywna , serdeczna i nienarzucająca się młoda dziewczyna, która zna się na modzie i potrafiła by klientce doradzić;) a nie komentować i robić łache z odpowiedzi na pytanie : kiedy będzie nowa dostawa?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Ja również nie lubię tego sklepu.Ciuchy są tam kiepskie i drogie.Obsługa niemiła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

hehe musze isc to sprawdzic a jak cos tylko powiedza odrazu w z nimi pojade:P co to za dziewczyny jak malolaty sie zachowuja stoja obgaduja i sie smieja na poziomie gimnazjum a nie powaznych kobiet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

To są właśnie poważne kobiety, juz nie małolaty, ale z tej powagi to im poleciało w drugą stronę . Swoją wyniosłością tylko odstraszają klientki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MUMY W SKLEPIE Z CICHAMI;)

Nie mają co robić,obgadują...
He dobrze by było gdyby to przeczytała MUMRAKI....
Może by się ogarnęły jakieś życiowe porażki Maszkaryy he ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org