wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
partner na studniowke

pilnie potrzebuje partnera na studniowke 23 stycznia !!! Musi być wysoki i przystojny i musi miec czasny garnitur i biała koszule !! prosze o pomoc ! bardzo pilne!! dziekuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

dobrze trafilas, to wlasnie jaaaa hehe. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

hehehe a może ciasny garnitur? ;p Czyżbyś była z drzewnej?:> ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

***** czarny miał byc!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

A moze byc garnitur od komunii? Jest ciasny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

a ile płacisz????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

[B]COŚ CZUJĘ, ŻE TO BĘDZIE TEMAT STYCZNIA[/B]

:D :D :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

czarny nie ciasny !! I nie od komuni i z bierzmowania tez nie okej;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Powodzenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

fotka na maila i się pozastanawiamy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

daj linka do NK ! zobaczysz ilu sie zgłosi i sama bedziesz mogla wybierac

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

desperados :P Wszystko się zgadza ,ale jestem zajęty tego dnia.Przykro.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

no kurde;p heehe
nikt nie kupi kota w worku.. facet bedzie przystojny a poszukujaca bedzie bardziej przystojniejsza od niego ehehhehe meska uroda:D
dawaj linka do swoich galeri to pogadamy..
A byl jescze taki temat ze ktoras, typka z samochodem chciala:d hehe
tak wiec.. pisz bo co i jak:d

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

JA JESTEM CHĘTNY M 1,74 CM WZROSTU...........BLIŻSZE INFO NA EMIALA Platon50@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Witam Serdecznie

Jestem chętny, mam doswiadczenie w byciu partnerem na wszelakich imprezach.

Mam garnitur (w temacie : http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=208710&t=208710 mozecie zobaczyc dokładnie jaki;) )

Posiadam eleganckiego forda focusa ktory wrócił z warsztatu
Mój tatus jest maklerem giełdowym więc stac mnie na dwie róże dla Ciebie dla mamy a dla taty tez kupic kwiatek ? ( oczywiscie do zwrotu po 100dniówce )

Co do białej koszuli, miałem takową - lecz po weselu została orzygana. Poprosiłem taty o przywiezienie proszku do prania lecz on ( wybitny ekonomista) wybrał proszek który cechuje się największą uzytecznoscią całkowitą (czyt. z przeceny) był to niestety proszek Perwol black magic.

Jesli chodzi o mnie to:

-jestem zaje*isty
- matka się nie puszczała (ojciec tak twierdzi)
- felgi w focusie są 15 calowe




Jesli jestes zainteresowana proszę o kontakt!



Z porazaniem W.Warzysnki - przyszły współwłasciciel eleganckiego focusa ( kiedy po pijaku podsune ojcu dokument, wmówie mu ze to blankiet przelewu mojego kieszonkowego na konto)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Prosimy o zdjęcie. Jakbym nie miał na drugi dzień to bym może poszedł :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Kamila ja moge isc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

jakie szybkie odpowiedzi hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

sebo19 a co na to princessa ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

dziewczyno daj maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Młody sexowny ambitny

chyba sobie jaja robisz;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Ja mam czasne skarpetki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

3 garnitury mam i w żadnym nie idę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Ja chyba znam koleżankę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

ja też mogę iść ;)) ale tak jak pisali poprzednicy daj fotkę swoją ;P musimy zobaczyć jaka z Ciebie gwiazdeczka ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

chociaż napisz które liceum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

ja tez bym z checia poszala na studniowce hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

najlepiej jak wszyscy pojdziemy hahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

k2m hehe szukała 1 a znalazła 20+ :D ciekawa jaka by była reakcja ludzi hehe panna przychodzi z 20 typami ;D i wszyscy w czarnych garniakach :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

A co.!;p hehhe tak sie bawi Łomża hahahhaaha

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

haha zapewne na chat łomżyński też poszło ogloszenie? masz w czym wybierać tutaj każdy jest przystojny i bogaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

O ***** jaki żal :O Ciekawe jaka byłaby reakcja tych 20 panów kiedy okazałoby się,że autorka tematu urodą nie grzeszy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Ciekawe jaka byłaby reakcja tych 20 panów kiedy okazałoby się,że autorka tematu urodą nie grzeszy :D

Poszliby razem pić ! :D

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Wlasnie he co 20 glow to nie jedna he dalibysmy sobie rade haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

nr.tel. 605621269

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Z skąd to takie idiotki się biorą ze albo na wesele albo na studniówki chłopaków szukają na 4lomza,przecież to kicha jak nie wiem.Nie umiesz sobie chłopaka znaleźć dziewczyno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

jeju a moze nie ma wrrod znajomych kolegi z ktorym mogła by pójść

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

to co to za dziewczyna co kolegi nawet nie ma hehe nieee no dobre to bylo, niedlugo to nie bedzie 4lomza.pl tylko szukacz.pl, szukam chlopaka z plazy, na 100-dniowke, dziewczyny z przystanku, partnera na wesele ciekawa jestem kogo jeszcze beda szukac, matki dla dzieci, meza, zony? Nie wiem moze kesiedza hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

mandrzejczuk założ temat szukam swojego rozumu;) może ktoś znalazł i ci odda :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

do latodurex :D (********* ksywa ) a my się skąd znamy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

nie znamy sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

ta to skąd znasz mój opis z n-k

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

przysnil mi sie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Przecież ona nie szuka męża ani nawet chłopaka, tylko partnera na jeden wieczór, który nie musi być bogaty . Ważne, żeby fajnie się prezentował, umiał tańczyć i odpowiednio się zachował . Moim zdaniem nie powinien za to dostać pieniędzy . Idzie za darmo na elegancką imprezę . Dziewczyna i tak sporo musi wybulić, bo przecież płaci też za osobę towarzyszącą i odpowiada za jej zachowanie . To jej ryzyko, bo często zdarza się, że taki osobnik natruka się, zrzyga i śpi pod stołami . Dziewczyna potem wstydzi sie przed nauczycielami i koleżankami za niego . A to, że w taki sposób szuka, to nic nienormalnego . W dużych miastach już od dawna tak jest . W szkołach działają nawet specjalne agencje, które kojarzą pary na taki wieczór . Nie każda musi przecież mieć chłopaka , a nawet o kolegów czasem ciężko, jeśli w klasie jest duża przewaga dziewczyn . Często też dziewczyny pochodzą z takich środowisk, że wśród ich znajomych nie ma chłopców . Poza tym chłopcy często gęsto też mają z tym problem . Nie wszyscy są śmiali wobec dziewczyn . Bardzo dużo takich siedzi w internecie i tutaj rżną bohaterów, a w rzeczywistości nigdy słowa by z dziewczyną nie zamienił . Podsumowując temat, nie próbujmy wyśmiewać nikogo, kto w tym momencie jest w desperacji i podejmuje różne próby, aby iść z kimś na jedyny taki bal w życiu . To jest tylko ich ryzyko . Ten , kto idzie jako osoba zaproszona nic nie traci . Bo co może stracić ? Wspaniały wieczór przed telewizorem czy komputerem ? Jeśli mimo wszystko stwierdzi, że nigdy więcej, to i tak żadna to strata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Zgłaszam się na ochotnika.

- potrafię tańczyć
- 182cm wzrostu
- wyjściowy wygląd (czyt. przystojny:)
- pełnoletni
- szarmancki
- z poczuciem humoru
- Warszawa (wwo mogę wyruszyć w Polskę:)

będziemy się dobrze bawić. Studniówka będzie uratowana;)

a.maks@wp.pl
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

September2008 zalozylam, ale znalezli tylko twoj ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

na allegro wystawcie swoje usługi :]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

studniówka elegancka impreza? hmm;) na marginesie ja mam 188 cm który da więcej:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Na studniówce traci się dziewictwo więc dziewczyna ma okazje wybrać z kim przeżyje ten pierwszy raz ;)

Pozdro 600

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke



El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

ilu singli się znalazło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

trzeba otworzyć w Łomży klub na singli ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

druga Agness??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Z reguły są to eleganckie bale, ale oczywiście nie wszędzie potrafią . Dużo zależy od szkoły . W porządnych szkołach stawiane są wymogi ucniom i rodzicom, według których organizuje się ten bal ( chodzi o samą formę balu studniówkowego, gdzie ważna jest tradycja, obowiązujący strój, pewien schemat zachowań, odpowiednia do okazji i na pewnym poziomie oprawa muzyczna i dekoracje ). Nie może to przecież być jak wesele w Budach czy dyskoteka w Milano ( nie obrażając żadnego z tych miejsc, bo jak widać na nie jest zapotrzebowanie, ale chciałam zwrócić tu uwagę na pewną różnicę stylu organizowanych imprez ) . Wszystkie te imprezy różnią się od siebie ogromnie . I bardzo dobrze, powinny się różnić . Studniówka to studniówka, a raczej bal studniówkowy, który powinien być balem . I jeszcze rada dla dziewczyn . Nie róbcie z siebie starych bab . Bądźcie bardziej dziewczyńskie niż babskie, bo to Wam doda właśnie urody . Mowa m.i. o misternych fryzurach, które normalnie są wam jak najbardziej obce . Poza tym wiele z nich tańcząc Poloneza na niebotycznie wysokich szpilkach, które kupiły na tę okazję kuśtykają, śmiesznie podskakują lub w ogóle idą na sztywnych nogach . W połowie imprezy tańczą boso . Trudno to więc nazwać elegancją .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

nie kazdy ma takich kolegow ktorzy sie nadaja do wyjscia he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

23 stycznia Studniówka nie odbywa się tylko w Ekonomiku, np i w Wecie, zapewne i w innych szkołach. Słabe Twoje te WNIOSKOWANIE :D A tak na marginesie nie założyłaś, że mogła iść do szkoły rok wcześniej lub "kiblować". A imię rzecz nabyta dzisiaj Zdzisia jutro Krysia.

Ma jedno zdjęcie osoba podana przez Ciebie, więc nie widzę tego "księcia" i zablokowanej galerii. Mogłaś bez powodu "obsmarować" biedną dziewczynę. hmm... bezsensowne te Twoje założenia :D

Ale kombinuj :D

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Kamila D ma ukryta liste szkol na naszej klasie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Hej :) dzieki ze tak odpisujecie na moj temat ale ja naprawde szukam partnera, zostało niewiele czasu wiec szukam kogos na powaznie a nie robie sobie zarty!! A co do imienia to podałam inne jak kolega zauwazył :p mam na imię Monika i jestem z Ekonoma:p a moj e-mail to monique.91@o2.pl Jesli ktos jest naprawde zainteresowany spedzic miło wieczor to prosze przeslij mi link do konta na nasza-klasa.pl :p Napewno nie jestem taka jak tu wiele osob piszee;p i kolegow tez mam ale zaden sie nie nadaje :) To jest moj wyjatkowy bal i chciałbym go spedzic z kims fajnym :p pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Do Lukanumber1 : czy wszyscy faceci są przystojni ? poziom Twojego rozumowania jest ,,wybitny '' i świadczyć może jedynie o tym, że oprócz Twojej rzekomo powalającej atrakcyjności nie jesteś w stanie niczego zaprezentować ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Nie wiem czemu czepiacie się biednej dziewczyny. A TY wyślij w końcu nam swoje zdjęcie to wtedy będzie łatwiej zdecydować i ludzie przestaną Cie obgadywać,że jestes brzydka.

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

bardzo ładny uśmiech na głównym zdjęciu gwiazdeczko i te blond włosy ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

"To jest moj wyjatkowy bal i chciałbym go spedzic z kims fajnym :p pozdrawiam:)"

to chłop!!!! hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

Wobec tego Gwiazdeczka zrobił sobie jaja, a największe tej Monice ( może nie chciała z nim iść )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

przeczytaj to jeszcze pare razy moze zamiast "ś" wpisałam "s" to tez bardzo wazny bład !! Podałam e-maila wiec tych naprawde zainteresowanych zapraszam tam :) Wyslij mi swoje zdjecie i napisz cos o sobie :) a ja sie odezwe :)

P.S "dzieki ze tak odpisujecie na moj temat ale ja naprawde szukam PARTNERA" - nie szukałabym partnera gdybym była facetem! Czytaj uwaznie a nie zwracasz uwage na małe pomylki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

przepraszam ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: partner na studniowke

mnie sie wydaje, ze to facet, i zbiera zdjecia ;)

z ta pomylka sie wydalo haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org