wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rybno

Był ktoś dzisiaj na Rybnie jak tam warunki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

do niczego się nie nadaJE BILETY droższe niż w górach od tego miejsca trzymac się z daleka górka dla dzieci do lat 5

lepsza Gołgap i góra Królowej Bony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Właśnie przed chwi;ą wróciłem,super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Fajna sprawa ;)
Na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i poruszaniu się jak najbardziej odpowiednie miejsce -> Rybno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

W Rybnie bylo dzisiaj tyle ludzi ze ciezko samochod zaparkowac, co do warunkow to sniegu duzo ale po za tym zadnej rewelacji: 10 minut w kolejce, 3 minuty wjazdu, 30 sek zjazdu, ale poczatkujacym polecam.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Do wszystkich którzy piszą że super. Jeździe w góry bo tu nawet rozpędzić się nie można. Dla mnie lipa, mały kąt za krótkie trasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

szkułka dla dzieci ---- polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

ó

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Za Suwałkami ośrodek WOSIRu nad jeziorem Szelment - kilka orczyków ale w weekend w kite ludzi (80% litwini).
Ale górka wieksza, jedna trasa mocno nachylona - można przypalić nogi ;o),
szkoda, że nie bliżej bo w tygodniu można sobie nieźle pojeździć.

A był ktoś w tym roku w Gołdapii? Tam podobno jest kanapa nawet? Jak tam warunki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Sam bylęm w SZelmecie za Suwałkami w sylwestra , jest spoko, ceny niższe nawet niz w Rybnie a róznica wysokości wynosi 60m a w Rybnie 25m , ale dla poczakujacych rybno to dobre miejsce pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Wafel nie wiem jak teraz ale jak ja bylem kilka lat temu w Goldapii to byly same orczyki nie bylo krzesla i watpie zeby krzeslo tam zrobili. Za mala gorka, ale byc moze sie myle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Krzesła już tam są :) minimum od 2-3 lat jak nie więcej. Może nie widziałeś. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rybno

Podobno w Goldapi jest kanapa ale nieczynna,
Gorka nizsza niz w Suwalkach ale duzo dluzszy zjazd....
I w tym roku jest podobno czynne.
Ciekawi mnie czy ktos byl i moze potwierdzic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org