niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co o tym myślicie?

http://finanse.wp.pl/gid,11804547,galeria.html?T[page]=1

Krew człowieka zalewa,wkurwienie rośnie nasz Naród pewnego dnia się zbuntuje i uwolni swoją złość.Bo jak tu żyć normalnie w tak popierdolonym państwie?!Z roku na rok wszystko drożeje a zarobki w miejscu.Ceny kursów na prawo jazdy o 22 %,OPŁATA ZA WODĘ I ŚCIEKI 10-30% to chore!"Władza" siedzi na dupie w luksusowej limuzynie za pieniądze podatników a Ty szary człowieku pracuj dla niego na to!Nie rozumiem,dlaczego ja-normalnie legalnie pracujący człowiek mam oddawać pieniądze takim PASOŻYTOM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co o tym myślicie?

Zenit prawda jak tu żyć w tym niewiele wartym państwie.Chcą nas wykonczyć :/

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co o tym myślicie?

Przecież widziały gały co brały, ale za to obrzydłej komuny już nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co o tym myślicie?

I co z tego że nie ma? Płace stoją w miejscu

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co o tym myślicie?

Widziały gały co brały?Nie rozumiem Cię dziewczyno.Kocham ten kraj kocham miejsce w którym mieszkam,nie narzekam na swoją pracę cieszę się,że ją mam ale gdzie tu sprawiedliwość?Popatrz na tych grubasów w garniturach i w luksusowych limuzynach,on nie wie co to jest życie przeciętnego Polaka,nie wspomnę o biednych ludziach lub tych starszych,którym rzucono 700zł emerytury za tyle lat pracy,rzucono im to jak psu ochłapy ze stołu.Takim ludziom nie starcza nawet na leki,których ceny także są kosmiczne!W wakacje byłem w Niemczech,zarabiałem tam na siebie,na mieszkanie i mimo ciężkiej pracy były to najlepsze wakacje w moim życiu!Mówię poważnie,także dużo obserwowałem.Wieczorem szedłem do sklepu i jaki obraz widziałem?Babcia siedzi sobie przed pięknym domem na ławce,czyta sobie książkę,dziadek jeździ kosiarką kosi piękny trawnik wokół swojego domu,i od razu w głowie zrobiłem porównanie starszych ludzi w Niemczech i u nas..w Polsce.Wnioski nasuwają się same..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co o tym myślicie?

w kraju rządzi Wojewódzki, TVN i inni antypolscy przedstawiciele żydowskiej racji.
propagatorzy starych układów i układzików, gdzie byli SBcy piastują najwyższe stanowiska w Państwie (np. Boni), a osobami edcyzyjnymi są PR-owcy rządu i cisi sponsorzy kampanii wyborczych. Gdzie wystarczy tylko wysłać uśmiechniętego frontmana Tuska z obietnicami i sztywny luzactwem, który maskuje krzywą gębę przekrętom, a 50% ludzi w Polsce daje się nabrać.

do póki społeczeństwo nie zmądrzeje (a nie zanosi sie na to), do póty będziemy mieli syf i paranoje na każdym kroku.

jedyny czas, kiedy możemy coś zmienić, to wybory.
tych ostatnich życzę rozważnych i udanych w nowym roku 2010.

peace

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org