poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
taxi

Ilr moge zaplacic za powrót w sylwestra taxowka z Łomży do Wizny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

zalezy w jakiej godzinie, licz ze moze byc..... oj pewnie ponad 5 dyszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

ile płacisz? Mogę zawieźć ewentualnie. Latozdurex myślę że w sylwka to w 100 ciężko się wyrobić....

Pik-Pok pozdrawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

około 25 kilometrow pomnożyć przez 4,5zl to wychodzi 125zl na licznik, jak z kimś porozmawiasz osobiście to przywiezie taniej, może ze mną hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

25 km x 2 (tam i powrót)x stawka = wyjdzie trochę więcej jak stówka.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

wracałam w sobotę ok. godz. 04:30 z Nowogrodu i zapłaciliśmy 110zł. Wizna jest chyba dalej... -tak jak już ktoś wspomniał, zależy czy trafisz na kierowcę, z którym się dogadasz. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

Jechałam do RAKOWA BOGINIE (to po drodze na Wizne) to płaciłam 25 zł, ale przed dogadałam się z kierowcą. I podkreśle była to I taryfa , w Sylwestra jest II lub III. Więc płaci się 1,5 x więcej.

Pozdrawiam.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

xxxBxxx a to ham a nie taksowkarz! dluższa trasa pojechal! blizej przez drozdowo

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

jak chcesz to zadzwon do goscia który mnie będzie wiozl w Sylwestra w obydwie strony. Na pewno sie dogadasz. tel. 602384933

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

min. 100zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

Przygotuj sobie 100 i nie jęcz na forum.
Faceci za kółkiem zarywają sobie jedyną taką noc w roku a Ty jęczysz o kilka zł.Zabawa albo ciułanie grosików,wybór należy do Ciebie.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

Kokosz czy widzisz aby ktos tu jeczal? Kazdy ma jakas prace i niestety musi ja wykonywac, jedni pracuja w wigilie inni w sylwestra i uwierz ze jest mi przykro ze panowie taxowkarze musza pracowac ale nic na to nikt nie poradzi. Nie spodziewalam sie ze wyniesie mnie to 20 zl dla Twojej informacji, bylam przygotowana ze tanio nie bedzie chcialam sie dowiedziec mniej wiecej ile...

Dzieki za info:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

ja za 80 zawieze,zemnom to albo szypko albo fcale :**



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

wiesz jesli bardzo chcesz wrócic i poznac ceny z pierwszej ręki to zrób tak jesli jesteś z Łomży podejdz do taxówkarza i sie zapytaj poprostu bo jak włączy licznik to juz nie dasz rady sie dogadac. najlepiej przed kursem sie "dogadywac"
a po tym co piszesz wnioskuje że nie jestes z Łomzy to zadzwon na taxi do korporacji która Cie interesuje i spytaj sie ile taki kurs wyniesie i pani Ci odpowie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: taxi

Witam, czy ktoś z forumowiczów bedzie jeździł za kółkiem w Sylwestra?? nie chodzi mi tu o taksówkarzy..a o osoby prywatne..

"Nic pożądańszego a nic trudniejszego na ziemi, jak prawdziwa rozmowa"

Adam Mickiewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org