poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fryzjerka bez manier

Polecili mi wiec poszłam do fryzjerki.było dobrze dopuki nie usiadłam i usłyszałam jak odzywa sie ta kobieta ,zaczełam nażekać na wszystko ,wydawało mi sie że z przymusu to robi ,trwało to 2 godz i ona tak nażekała na wszystko ,nawet współpracownicy bali sie do niej odezwać,takie słowa słyszałam z jej ust że juz nigdy do tej kobiety paniA nie pójde ,Ja chce sie zrelaksowac u fryzjera za to płace a nie wysłuchiwac tego, ze ona musi łby robić.Nie polecam ul.dmowskiego,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Po pierwsze na Dmowskiego sa dwa salony, po drugie napisz jak miala na imie.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

a ja myslalem ze do fryzjera chodzi sie zeby sciał lub ulozyl wlosy a nie zeby sie zrelaksowac i jeszcze za to placic heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Dokładnie nie płacisz jej, żeby się zrelaksować od tego są salony urody itp.
Płacisz jej za ścięcie, wymodelowanie itp itd.
Babka miała może okres ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

fryzjerka Anna tAK pamietam, to salon fryzjerski musi być spokojnym salonem równiez urody .Polecam ci : Biernaczento to sam zobaczysz,miło napewno nie było ,słuchac nazekań na swoje włosy na jej zycie i prace ,nikogo na pewno nie interesuje to.. nie tylko ja nie polecam,znajoma mówiła ze jest nie miła ,bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

wiem o czym piszesz byłam tam kilka razy ,jest nie miła dla wszystkich ,ale niesłucham jej gadania robi mi włosy za to jej płace,jedyno osobo miło jest tam p.K,no cóz zrobimy my kobiety.A do niego chetnie bym chodziła ,pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

A wiec panie przychodzcie jak jej nie ma hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Fryzjer pyta klienta:
- Pan już chyba u nas był?
- Nie, ucho straciłem na wojnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

- Płaci pan osiem złotych - zwraca się fryzjerka do swego klienta.
- Przed goleniem mówiła pani, że zapłacę pięć złotych.
- Tak, ale trzeba jeszcze dopłacić za opatrunki, które panu założyłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

dopóki, narzekać, zaczęła, czy narzekała na poziom ortografii?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

a ja mysle ze sympatyczniej jest isc gdzies gdzie jest miła obsługa.. a nie wysłuchiwanie jakis bzdur i wcale mnie nie dziwi ze poszla do fryzjera sie zrelaksowac.. jak ktos lubi taki rodzaj odpoczynku to ja nie widze problemu.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

zmień fryzjerkę i po problemie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Fryzjer ,to też ponoć człowiek.Prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

wracam do swojej starej fryzjerki w piatnicy,pozdrawiam i żegnam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

ciekawe czy ty zawsze jesteś w rewelacyjnym nastroju :)
Ja do pani Ani chodzę odkąd tylko pamiętam i nie chodzę tam tylko po to żeby ściąć włosy ale także dla relaksu bo takich salonów ja A&K jest w Łomży bardzo mało
i narzekać na obsługę nie mogę
Nigdy mi się nie zdarzyło żeby pani Ania odnosiła się do mnie czy innych osób w salonie niemiło czy coś w tym stylu

dlaczego wcześniej nie napisałaś jaka wspaniała jest Twoja fryzjerka w pątnicy a obsmarowujesz fryzjerkę u której byłaś raz ?!
o efektach jej pracy też nic nie napisałaś, a to liczy się przede wszystkim


nie żebym uważała że to antyreklama dla pani Ani, ale Twoja wypowiedz mówi sama za siebie

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

nie ma to jak golenie się w domu przed lustrem polecam;) a tamta banka może przechodzi menopauze i jest nie w sosie , trzeba być wyrozumiałym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

na nowogrodzkiej jest salon, na przeciwko dawnej szkoly nr. 8 DATURA- jest bardzo milo i o relaks nie trudno, jest tez na Glogera EDENA- tam tez mozna sie zrelaksowac... POLECAM!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

dobry fryzjer to skarb! nie latwo zalezc kogos z umiejetosciami i manierami,szczegolnie w Lomzy,polecam studio fryzur Ula w Polonezie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

polecam polecam polecam a w tym poście chodzi o to kogo nie polecam chyba . Skarb to rozum on w przeciwieństwie do włosów nie odrasta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Właśnie że odrasta, bo po błędach zawsze jesteśmy mądrzejsi ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

helena przypadkiem kosmici Cię nie porwali ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fryzjerka bez manier

Chciałabym, chciała ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org