poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Między wami facetami!

Na organizowanych regularnie '' ustawkach'' w ruch idą teraz wszelkiego rodzaju rzeczy. Nikt nie przejmuje się tym jakie beda konsekwencje, ze ktos moze ucierpieć fizycznie i psychicznie a nawet stracić zycie.. Liczy sie tylko to aby sprawic komus ból i go pokonac :/ Czy WY FACECI NIE UMIECIE ZWYCZAJNIE POGADAC? A jak pomysle za co można oberwac? Teraz za wszystko :/ Wystarczy '' krzywe '' spojrzenie! Jak ktoś z sąsiedniej ulicy cwaniaczy, to konflikt gotowy i dlaczego? Coraz wiecej tego a najgorsze jest to ze 14 letnie chłopaki zaczynają ! a może nawet jeszcze młodsi.. Jak przechodze gdzieś osiedlem to tylko slychac te teksty gowniarzy, wyzwiska, przeklenstwa na temat policji, tego jaki to świat jest zły. Słuchaja tego dennego HH ( tu zaznacze moze nie kazdy zespol spiewa zle ) ale w wiekszosci ta muzyka nie daje niczego dobrego ! Nasluchaja sie glupot i zaczynaja wprowadzac w zycie! Moze warto zastanowic sie jak te dzieciaki spedzaja czas? to juz raczej pytanie do rodziców.. a czemu tak naprawde sluza te bojki ? nie rozumiem tego.. napewno nie jest to potwierdzenie mestwa albo zaimponowania komus jak cierpi na tym osoba ktora została skrzywdzona..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

masz racje.. denny hh ,nie kaszdy umie rozruznic zeczywisctosci od dennyh sluf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

to nowe pokolenie JP, co zrobisz idioci byli sa i beda, gowniarze mysla teraz tylko o cpaniu i o alkoholu i komu to w leb nie przywalic, szkoda mi takich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Bardziej między wami gówniarzami ;) chlopak czy facet to jak ma jakiś problem z kimś to na solo i tylko pięści a takie dzieci i downy co biją w 4 jednego to tchórze i cipy. Sam swoje przyżyłem nie byłem święty ale jak idę ulicą to nie szukam problemu wypiję pare piw to nie robię się agresywny , najważniejsze to kontrolować się, nerwy nade mną nie panują to ja panuję nad nerwami i swoim zachowaniem.Wiadomo są sytuację ekstremalne że człowiek może oszaleć ale są to sytaucje nieliczne a nie codzienne z życia.
Śmieszą mnie tacy chłopacy co np idą ulicą i się bujają na boki a chude szczypiorki z nich, wzrokiem chcą się przestraszyć mam na takiego kogoś ******** i idę dalej, może te dzieci kiedyś zmądrzeją i się opanują. Ktoś kto siedzi w hiphopie to rozróżnia prawdziwy hiphop od porażki, taki OSTR , eldo, lona , malpa i paru innych to muzyka co uczy a nie taka np firma co ryje banie dzieciom, sluchają go bo myślą że są modni , hiphop nie jest denny tylko trzeba posłuchać tego prawdziwego i najlepszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

mowisz o gowniarzach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

pokolenie jana pawla :))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Jak ktoś się lubi bić to czemu ma tego nie robić? Oczywiście po uzgodnieniu zasad ze stroną przeciwną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

ewcia_ Myślsz, że to tylko faceci są tacy ? Nie które dziewczyyny czasami wydają się być lepsze od facetów.
Bójki były są i będą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

ajjj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

nie każdy równa w dół.

Kiedyś byli pankowcy i gówno po nich zostało
dzisiaj są hip hopowcy to też mają gówno w bani jak punki, ale i te hh tez kiedyś przeminie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Hip hop/Rap - poezja ulicy.A co mamy teraz?Hip hop o d*pie maryni, bez przerwy przewija się hwdp , jp ... dzieciak tego słucha i później powtarza jak papuga.Dla mnie to patologia - a obwiniałbym za to rodziców i nasze kochane miasto,że dopuszcza do tego by z dzieciaka robił się kryminalista ... taki za pare lat ogoli się na łyso,przypakuje na siłowni i będzie prał Bogu ducha winnych ludzi bo ma takie widzi mi się

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Biernaczento zgadza sie a to juz przechodzi ludzkie pojecie.. Kobiety chca dorownac facetom ? szkoda tylko ze w taki sposob.. zycie.. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Zeby o czyms pisac trzeba miec o tym pojecie. odpowiedzcie tylko dlaczego tak sie dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Ty nam powiedz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

nie bede ci tłumaczył bo w d... byłaś i g... widziałas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Widocznie to Ty jestes z tych blokersowych chłopaczkow.. i Ci to imponuje najwyrazniej skoro Ci to nie przeszkadza i sie na to godzisz.. kolesi ktorzy zamiast zajac sie konkretna praca, stoja pod blokami i szukaja problemow, bez sensu.. bez ambicji wiekszych.. TY WIDZIALES NAPEWNO WIECEJ.. HEH..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Są ludzie tacy własnie jak ty, którzy nie akceptują takiego stylu życia, uważając ich za margines społeczny. Krytykują ich ubiór, zachowanie. Czy jednak to oni sami zdecydowali się na takie życie? A może zmusiła ich sytuacja, w której się znaleźli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Po prostu debile...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

lukasik82 sytuacje zyciowe sa rozne i zwroc uwage ze nie czepiam sie o ich stroj i wyglad zewnetrzny bo to akurat kazdego indywidualna sprawa i nic mi do tego! chodzi mi o zachowanie.. chcesz powiedziec ze sytuacja rodzinna, zyciowa badz jaka kolwiek zmusza do tego aby stac sie huliganem? krasc, narkotyzowac sie, bic aby zabic? itd itp. Ludzie z roznych rodzin, patologicznych rowniez jesli sa wporzadku wychodza na porzadnych ludzi.. co moze zmusisc do takiego postepowania? nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Ewcia masz rację w 1000 % a co do łukasika bez (urazy ) co ma sytuacja materialna do HIP HOPU ?? Można zrozumiec źle życie się powiodło 9Stracił bliską osobę )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Ja mam na to ********,na takie osoby i z autorką tematu się zgadzam.Trzeba się z takimi rzeczami pogodzić,trudno,nie takie cyrki dzieją się na świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

A komu się chce i ma siłę to może temu jedynie przeciwdziałać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

widać że większość ma tu zrytą banie..
nie muszę mówić od czego.Ten kto ją ma sam się zastanowi.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

hamstwa nie wytępisz :/ ciemnogród,w takim społeczeństwie przyszło nam żyć

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Na organizowanych regularnie '' ustawkach'' w ruch idą teraz wszelkiego rodzaju rzeczy.

Ewo, masz jakieś niesprawdzone info w tym wypadku. Akurat na ustawkach polskich chuliganów panuje zasada walki na gołe pięści, bez różnego rodzaju "przedłużaczy". To tak w kwestii wyjaśnienia, coby nie powielać stereotypów...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

byc moze.. nie wiem jak to wyglada troche generalizuje ale jesli nawet tak jest nie zmienia to niczego.. nie jest dobrze :-/ pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Zgadzam się co do tego że ten "Rap" który się teraz ukazuje (Oczywiście nie wszystkie płyty) to jedno gówno.Jeżeli chcecie zobaczyć różnicę między prawdziwym rapem (tym który ma sensowne przesłanie) a tym czego słuchają teraz 15-sto latkowie,proponuję przesłuchać kilka kawałków O.S.T.R-ego,Fisz-a,Tymona.... I porównać to z tym co wydaje np:Firma

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

ANTY_BLM to raczej Ty masz niesprawdzone informacje. Polscy "chuligani" nie mają żadnych zasad. chyba, że mówisz o kibicach, to zmienia postać rzeczy. Chociaż i tak Twoje informacje okazałyby się błędne, bo kibice mogą używać bandaży :) więc nie ma zasady "na gołe pięści".

pozdrawiam.


AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

lambada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

lokalny patriota Twoja wypowiedźto niesamowity paradoks wyśmiewasz swoje "kochane" miasto a podpisujesz się lokalny patriota i mówisz że niezmienił byś go na żadne inne... wygląda na to że sam się nasłuchasz i bezmyślnie powtarzasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Nie lubie takich wypowiedzi: "ogoli sie na lyso, zalozy dres, przypakuje na silowni". Ja osobiscie nie nosze dresow, nie chodze na silownie, ale gole sie na lyso, gdyz taki styl mi odpowiada i dobrze sie z tym czuje i nie uwazam ze KAŻDY kto goli sie na lyso jest bandyta, gowniarzem czy chuliganem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Denne HH.
dziewczyno sama jestes denna
ci co na ustwki jezdza sluchaja nazistowkiej muzyki.. jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. a jak cie interesuje to normalnie zapytaj!
i jak kolega wyzej zgadzam sie z nim.. ja np nie gole sie na lyso ale chetnie zakladam dresik.. nie sztumski a taki na miare mody. czyli jakies stroprocent.
a silownia wlypwa na glowe. ale nie takim ktorzy cwicza z zamilowania....

nie raz blizny!
ale nigdy pęknięcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Między wami facetami!

Tobie HH moze sie podobac mi nie musi ! i mam takie zdanie i go nie zmienie! nie obchodzi mnie co Ty o tym myslisz tak naprawde! JEST DENNE, DLA MNIE JEST.. i nie musisz mnie obrazac :))) bez komentarza to zostawie.. he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org