poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakość paliwa

Właśnie ukazał się artykuł o kontroli wybranych stacji paliw. O złej jakośći paliwa znalazła się Pryma na Legionów. Nic dziwnego, że potem psują się auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

kolego pryma jak i schell sa goska a jak wiadomo kedys tez juz mial problemy z lewym paliwem, ostatnio nawet jak tankowalem ta nowa -40 to na drugi dzien przy -10 w nocy mialem problemy z odpaleniem ale ogolnie na stan paliwa nie nazekam u nich, kazdy kombinuje jak moze na tym sie bogaca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

Ja tankuje na schellu i jest ok.Polecam tez BP I Statoil. Orlen rozne rzeczy slyszalem ja osobiscie z niczym zlym sie nie spotkalem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

podaj linka do tego artykułu.

co do stacji to odradzam Statoil i Pryme.Do Orlenu nie mam przekonania bo kiedyś jak tam kosiarke zatankowałem to długo nie pochodziła. Tankuje na BP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

bp ultimate zawsze bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Gdzie-oskubia-Cie-na-paliwie,wid,11809709,wiadomosc.html o ten artykuł chodziło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

jesli o ten artykuł chodziło autorowi tematu to chyba go dokładnie nie przeczytał. z tabelki wyczytałem, że jako jedyna w Łomży została skontrolowana stacja paliw Pryma i dotyczyła ta kontrola gazu LPG, którego próbka pobrana spełniła wymagania rozporządzenia jakiegoś tam. ciekawy jestem co tym postem chciał wskurać autor tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

Dlaczego na tej liście nie ma Łomży ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

bo to jest lista skontrolowanych stacji więc w Łomży nie skontrolowano żadnej stacji. kpw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

pod wzgledem oczywiście paliw:PB i ON.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

schell v-power diesel:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

Nas nie da się oszukać.....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

stacja patronacka nie może sobie pozwolić na manipulowanie przy paliwie, grożą im ogromne kary. bp,shell,statoil i tak mają polskie paliwo z gdańska lub płocka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

ja osobiscie tankuje w PKS przy Pilsudskiego
Paliwa tam sprzedawane są z ORLENu
Autobusy wyjeżdżają,
ja też nie narzekam podczas zimy ani lata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

ja tankuje na BP , na autobusach to można tankować starego passata b3 , ale jak ktos ma coś nowszego to nie polecam :) wg. mnie BP najlepsza stacja i obsługa miła , ładne panie są hehe :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

Ja tankuje na stacji pryma od 4 lat i nie narzekam.nigdy nie miałam problemu z samochodem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakość paliwa

O SHELU nie można nic powiedzieć złego. Kiedyś mieli problemy ale teraz ktoś inny to przejął i ja tankuje tylko tam....

PŁATEK
PŁATKOWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org