niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Multimedia

Witam,
może ktoś się orientuje jak to jest w Multimedii, tzn. chodzi mi o to, że podpisując umowę na rok korzysta się z określonych zniżek zarówno na internet jak i na tv. Po roku można zerwać umowę, jeśli się tego nie zrobi, sami przedłużają podwyższając też znacznie rachunki.
Podobno sporo ludzi robi tak, że zrywa umowę po upływie roku, odczeka jakiś czas i idzie podpisać ponownie - mogąc tym samym ponownie skorzystać z promocji i niższych abonamentów na internet i tv.
Naprawdę tak jest, robił ktoś w ten sposób? Ile należy odczekać po zerwaniu umowy?
Z góry dzięki za wszystkie rady :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Ja jestem w Multimedii. Podpisałam umowę na rok ale jej nie zrywałam, bo uprzedzili mnie że jeśli gdzieś miesiąc przed końcem tej umowy przyjdę ją przedłużyć to dalej będzie obowiązywać mnie promocja, ale już trochę mniejsza.. O zrywaniu i ponownym podpisywaniu nawet nie pomyślałam.. może byłoby to korzystniejsze..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Na wstępie to odradzać tą firmę i radzę omijać szerokim łukiem. Ten ich internet się nadaje do... . Lepiej poszukać firmy innej niż multimedia, a mówi to wieloletni odbiorca internetu w mm. OSTATNI RAZ!!!!!!!!!!!

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Hej, miałam Multimedię 2 lata (nie w łomży, ale mała różnica). Jeśli kończy Ci się umowa musisz ją wypowiedzieć na piśmie lub przedłużyć na kolejny okres. Przedłużając umowę masz prawo skorzystać z obowiązujących promocji -dlatego nie ma sensu wypowiadać i wracać. Prawdą jest, że jeśli nie wypowiesz umowy -przedłuży się ona samoczynnie na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia, ale po cenie podstawowej, czyli jakieś 5 razy wyższej. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

co do papkarola to ja mam internet od poczatku jego załozenia przez multimedia i bardzo jestem zadowolony z jakosci i ceny bo gdzie w Łomzy za 1 mg zapłacisz 40 złotych pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

JERY47 MA ŚWIĘTO RACJĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Ja generalnie ani na Internet od nich, ani na kablówkę narzekać nie mogę. Chodzi mi tylko o tę umowę, ile należy odczekać po zerwaniu? Może ktoś postępował w ten sposób z naszego forum i podpowie coś :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Z jedna rzeczą ostro przegięli. Mam na myśli zdjęcie eurosportu. Jednak poszli po rozum do głowy i już mamy go znowu. W ramach rewanżu dorzucili jeszcze nsport <lol>.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

Dorzucili również Fox Life - bardzo fajny kanał. Ja go odbieram od 2 czy 3 dni jakoś. Zamiast telewizji białystok wskoczyło.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

A polsat sport nadal jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Multimedia

jest :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org