niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

Siema
Kolega z Białegostoku w innym temacie wspominał o szynobusie z Białegostoku do Łomży i z powrotem.
Więc my mamy do zaproponowania naszym łomżyniakom szynobus na trasie Łomża - Śniadowo - Łomża.

Oto link na allegro:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=651120


Zapraszamy też na naszą stronę internetową

www.wosp.lomza.pl

Pozdrawiam :)

peace & love :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

Dzis po g.14 jade do Wawy przez dworzec wschodni(stadion) chetnie zabiore 3 osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

To jedziesz w końcu przez Dw. Wschodni czy przez Dw. Satadion bo to różne miejsca i zasadnicza różnica dla kogoś kto ma duże walizki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

Ale masz zapłon ja o tym szynobusie wiem już od 2 tygodni!!! :heh)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

ale zauważ, ze to co innego, to przejazd na trasie Łomża Sniadowo-Łomża, a nie z Bialego do Łomzy;)


____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

Dzis po g.14 jade do Wawy przez dworzec stadion chetnie zabiore 3 osoby. tel 511550747. m-ca na duze walizki raczej nie mam w civicu hatchbacku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

chodzi tu głównie o bilety na trasie Łomża-Śniadowo-Łomża,pieniążki ze sprzedaży mają być przeznaczone na WOŚP,więc serdecznie zapraszamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

jak widac w temacie mowa jest o specjalnym pociagu ktorym bedzie mozliwosc przejechanai sie na trasie łomża śniadowo łomża a nie poczukje zadnego trransportu do warszawy...

Zapraszam kazdego chetnego do licytacji naszych bilecików na przejazd najnowszym w poslce szynobusem... taka okazja moze sie nigd w zyciu nie poturzyc... takze zaraszam na strone http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=651120 . i do licytowanai bilecikow. Przypominam ze bilet nr 1 18 i 100 to bilety VIPowsie... wiecej na stornach aukcji. SIEMA!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

komu komu bo ide do domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SPECJALNY Pociąg Łomża - Śniadowo -Łomża

(K

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org