wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Daewoo Leganza

Witam ma ktoś może daweoo leganze?? Chciałbym sie dowiedzieć jak się sprawuje i ogólnie jakies o niej informacje. Chciałbym kupić i nie wiem czy warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

osobiście nie polecam daweoo kup sobie lepiej fiata pozdro

gumibear

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

No to akurat fajne zestawienie. heh dwie najwspanialsze marki. Nic tylko kupować. he

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Miałem pare Daewoo i byłem z nich zadowolony wiec mysle teraz o Leganzie wiec dlatego pytam o rade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

drzewo leganza to w miare ałto...

a co do dełu to np lanos jest na silniku i plycioe podlogowej astry II .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

dziekuje jasiu za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

sasiedzi mieli ,pare lat jezdzili i raczej nie widzialem zeby mieli z nim problemy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

a zreszto to jak siem trafi bo jeden tikiem jezdzi 10 lat i sie cieszy a drugi mercedesa ma i non stop w niego inwestuje poniewasz sie egzamplasz trafil jaki sie trafil .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

zalerzy tesz w jakim stanie gop kópisz .. bo jak ktos go eksplodował normalnie io wymienial co tszeba na czss to ok,gorzej jak jakis dziadzia tam go rznol na spzengle i wzucal biegio bez spzengla i tylko sieadal i jezdzil az stanol . bo o słto tszeba dbac.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

;))))))) ide siku z/w



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

kurcze Jasiu w końcu od rzeczy mówisz SZACUN I DZIEKI ZA POMOC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

coss...niemieckiegoo tym Razem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

od zeczy to ja zafsze muwie :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Jak bym miał wybierać między deweoo a fiatem to bym wybrał to pierwsze. U nas w pracy swojego czasu były lanosy i nie było z nimi problemów. Co prawda tandetnie wykonane te autka ale jeżdżą, a o to przecież chodzi.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

NIEMCA NIE CHCE!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

auyto jest tez dobrze wyciszone i ladne KOREANIEC



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

a przy jezdzie po naszych drogach to kazdy ci sie wytlucze i wiadomo ze teamorki i wahacze i lozyska tszeba fkoncu zmienic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

RAZ KUPIĆ I POŻADNIE

POLECAM "MIETKA" c220 ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Merce za bardzo rdzewieją wiec również odpada jednak po zostane przy Leganzie. Muszę najpierw sie innego autka pozbyć chce ktoś kupic??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Leganza to dobre auto.
Tylko ma wadę w sumie niewiele ich było na nasszym rynku.
Mogą być kłopoty z niektórymi częściami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Spoko wybór... do daewoo przylgnął znaczek lanosa pogromcy wiejskich dróg, ale taka prawda, że na daewoo złego słowa powiedzieć za bardzo nie można.. To co proponują w niskiej cenie inna firma Ci nie da. Do tego koszt utrzymania auta jest niski i jakby nie było to najbliższy krewny opla, tyle, że nie rdzewieje :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Nawet jak coś się popsuje to są tanie części. Mam też nubirę i nie jest złym autkiem. I szukam teraz drugiego autka i chciałbym kupić Leganzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Nubirę II miałem okazję długi czas użytkować, tyle, że z marnym 1.6 (nie wiem kto produkuje takie silniki w takiej budzie). Super auto. Opinie o Leganzie najlepiej sprawdź w necie gdzie będą wypowiadać się ludzie, którzy maja taki samochód przez długi czas i coś wiedzą o nim np:
http://www.autocentrum.pl/daewoo/leganza/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Auto nawet spoko... ale ma taki spory minus...
to wciąż daewoo ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Lepsze takie daewoo niż Bolidy Młodzieży Wiejskiej lub golfy :P Później sobie zapracuje na auto wysokiej klasy to zmieni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Mam teraz Renault Scenica i chciałbym go sprzedać a kupic Limuzynkę i bardzo mi się podoba Leganza dlatego tam myśle nad nią. Może ktoś chce kupić scenica?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Golf to jakieś nie porozumienie. Totalna porażka. Nie polecam, chyba że ktoś lubi sporty ekstremalne.

Pawel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Golfa nigdy nie kupie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

http://www.autocentrum.pl/oceny/daewoo/leganza/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

a jaką masz kase na auto? Może się inna fajna limuzynka znajdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

jak bym sprzedał scenica za 10 tys to i taką kwotę bym przeznaczył na autko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Przyzwoite auto za niewielkie pieniądze.Faktem jest że daewoo nie ma wyrobionej marki - nie jest prestiżowym autem.Z drugiej strony może to się okazać plusem,niewiele młodych osób jeździ tymi autami,więc jest szansa kupienia auta niedojechanego ( większość kierowców daewoo to ludzie po 30stce,traktujący te auta jako samochody rodzinne).Części nie są drogie,mechanicznie też nie jest to auto skomplikowane.Jeśli uda się trafić na przyzwoity egzemplarz,powinieneś być zadowolony pod warunkiem że nie jesteś osobą kierującą się przy zakupie znaczkiem auta tylko zdrowym rozsądkiem :)

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

No to jeszcze ze 2tys trzeba do tego dołożyć, żeby kupić leganze w dobrym stanie i z dobrym wyposażeniem tj CDX.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Znaczek to znaczek! Chodzi o tanio eksploatacje tanie czesci i łatwa naprawa. Myśle że Daewoo nie jest skomplikowane wiec i samemu mozna większość naprawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

można juz za 10 ładną wyrwać a wyposażenie nie musi być full ważne żęby nie biła bita i miała względny przebieg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

skubi18 zauważ że duży odsetek aut spod znaku daewoo jest kupionych w polskich salonach,więc istnieje dość duża szansa zakupu auta z pewną przeszłością,jak każdy zakup niesie za sobą jakieś ryzyko,niemniej uważam że akurat to auto można trafić w przyzwoitym stanie.
Życzę udanego zakupu :)

Ty! Małgosiaaa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Daewoo Leganza

Wiem że większosc Daewoo to krajówki wiec mogą być trochę zjechane jednak poprzednie daewoo jakie miałem nie były taki złe wiec myśle że warto zaryzykować. Myśle że jak sprzedam Scenica to bedę szukał leganzy dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org