wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Weterynarz dla małych zwierząt

Chciałbym się zapytać, kogo polecacie z weterynarzy łomżyńskich do małego zwierzaczka? Chodzi mi konkretnie o chomika.

Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi ;)



____
^_^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Szczerze z takimi zwierzakami jak chomiki, szczury itp jest ciężko, bo po prostu ich leczenie jest hmm bez sensu... Jeśli już poleciłbym Oazę na wojska polskiego.
Wcześniej dobrze jest zapoznać się z informacjami z internetu na temat chorób tego typu zwierząt, bo najczęściej można je wyleczyć w domu, a i opieka nad takim zwierzakiem nie wymaga konsultacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

kup sobie nowego za 10zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Ja kolego leczę swoją świnkę u pani Izy Grudzińskiej , dobry weterynarz, jak chcesz tel do niej daj znać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

spusc go w kiblu,mysze cholerna

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Ja z domowymi zwierzakami chodże do lecznicy przy ul. Hipokratesa (bliżej Sz. Zambrowskiej). MIły lekarz, kompetentny i zdziera.

Kaligulik, zapewne miało to być dowcipne, a wyszła z ciebie głupota. A ta nie zna ani granic, ani wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

nie mialo byc smieszne tylko prawdziwe.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Jeśli nawet zwierze padnie, to wypadałoby zakopać jego gdzieś, a nie do kibla i z głowy. Zwierzakom też należy się odrobina szacunku, nawet gryzoniom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

wy chyba jestescie dziwni jacys?jak przejedziesz mysz to tez jej pogrzeb robisz?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

na wojska polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Ja polecam weterynarza na krótkiej. Z chomikami często chodziłam będąc brzdącem. :) Nawet guza wycięli, narkoza, wszystko bardzo dobrze. I bardzo mało zapłaciłam. A chomik żył. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Polecam Leończaka na Hipokratesa - ale czy aż tak małe zwierzęta to nie wiem, króliki na pewno.
Co do lecznicy, która jest obok, też ta część ulicy się chyba Hipokratesa nazywa (słabo się orientuję tam) to nie polecam. Omijaj tamto miejsce. Uśmiercili mi chomika właśnie. Zdechł po dużej części z ich winy.


I fakt, robienie jaj swoją drogą na forum łomżyńskim, ale szacunek się zwierzakom należy, nawet tym najmniejszym. Mój chomik spoczął w pudełeczku w ziemi - żaden tam "pogrzeb", by ktoś tu sobie nie myślał - po prostu zakopanie. Ale na pewno nie wyrzucenie ciała zwierzaka na śmietnik czy w kibel - to już trzeba mieć chorą psychikę by takie rzeczy robić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

a jak jest zima i mroz to jak? zakopać w zaspie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

moja psychika jest ok.dobrze mi z nia

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Polecam www.myszolep.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

bob budowniczy zafsze pomorze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

Autor: Donald (---.elomza.pl)
Data: 19-12-09 13:02

a jak jest zima i mroz to jak? zakopać w zaspie?
---


Ależ ja Tobie przecież nic nie nakazuję. Ja ze swoim martwym chomikiem zrobię co chcę i Ty również możesz uczynić co Ci się żywnie podoba, nawet upiec i zjeść ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Weterynarz dla małych zwierząt

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org