wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zgubiono portfel w piątnicy

Przy ośrodku zdrowia w Piątnicy wypadł mi portfel z pieniędzmi które pobierałem dla swojej mamy a wraz z nim i dokumenty ! jeśli są jeszcze uczciwi ludzie proszę serdecznie o kontakt

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

ile bylo pieniędzy w portwelu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

sporo....najgorsze jest to ze pieniądze były przeznaczone dla mojej mamy która ucierpiała w w wypadku wraz z moim ojcem (który zginął na miejscu) do tego wszystkie moje dokumenty ! cóż mam jeszcze cichą nadzieje że osoba która znalazła ten portfel ma jeszcze sumienie....

gumibear

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

Byc moze odzyskasz portfel ale bez pieniedzy taka Polska rzeczywistość

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

dobre i to by było ...ja sam wiele razy oddawałem i to nie takie pieniądze jak były u mnie ! więc może ja tez trafie na ,,człowieka,, który zda sobie sprawę ze jego szczęście jest czyjąś tragedią

gumibear

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

Teraz to już popij wodą, na 100 polaków którzy znaleźli portwel wypchany papugo może 1 by oddał. heh. Takich rzeczy to trzeba pilnować. Za nieuwagę, roztropność musisz teraz słono zapłacić wtedy się nauczysz kolo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zgubiono portfel w piątnicy

Pij więcej, to się nauczysz pieniędzy pilnować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org