wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
reklama

gdzie najlepiej w łomży powiesić banner reklamowy firmy? a może wynająć bilbord?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama

Najlepiej jak samemu poszukasz odpowiadających ci lokalizacji w mieście i dogadasz się z właścicielem ściany budynku, czy płota będziesz miał taniej i w miejscu które odpowiada najbardziej profilowi twojej firmy, wszystko zależy też czy planujesz rozwiesić jeden banner czy zmasowaną kampanię na całe miasto. Ze swojej strony mogę ci zaproponować ścianę budynku pod reklamę na ulicy długiej. Szczegóły na patwad@wp.pl.
Billbordy oklejane papierem trochę kosztują (zwłaszcza te na dworcu) i są dobre dla marketów, które promują dany produkt w promocjach przez jakiś czas, zazwyczaj parę tygodni bo dłużej to i papier na billbordzie warunków atmosferycznych nie wytrzymuję.
Myślę, że najlepszym rozwiązanie dla wypromowania firmy jest znalezienie dobrego miejsca na budynku i zrobienie 1-2 bannerów o większej powierzchni i krzykliwej wyróżniającej się kolorystycznie grafice np.. z siatki reklamowej typu Mesh lub na plandece. Ponadto takie bandery można zamawiać przez Internet np. na allegro, cenny są niższe niż w Łomżyńskich firmach, pozostaje tylko kwestia dopracowania projektu, ale wszystko można załatwić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: reklama

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org