sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mam pytanie.

mam problem w sieci orange z karta. od jakiegos czasu nie moge wysylac sms bo mi pisze z enie ma takiego numeru (do mnie moga pisac, dzwonic, ja moge dzwonic, nie moge pisac, chciałem zobaczyc czy to bład karty czy jakas wada telefonu ale kiedy przełozyłem karte do innego telefonu tez nie chcialo wysyłac smsow ale do mnie mogli pisac dzwonic itp) poszedłem do orange zmienili mi karte bo tez uznali ze to bład karty karta została aktywowana lecz dalej mam ten sam problem, a wiec czy jak nie beda mogli z tym nic zrobic moge zerwac umowę za darmo, ze to z ich winy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Jasne, w przypadku gdy operator nie wywiązuję się z umowy możesz rozwiązac ją bez zadnych konsekwencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

moze grzebales w telefonie i przestawiles jakies opcje sieciowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

mam odpowiedz.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

właśnie o to chodzi że nie potem zmianeilem wzystkie opcje jakie były w telefonie i nic z tego przełożyłem do innego było to samo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam pytanie.

Autor: payounk (---.mobile.playmobile.pl)
Data: 15-12-09 11:30

http://www.prisonwars.pl/77652/


spieprzaj dziadu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org