wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezencik na krotkiej ...

jak w temacie .... co myslicie o tym sklepie? i sprzedawczyniach?:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

sklep ok, obsluga nie koniecznie, dziwna atmosfera tam panuje... nie wiem czy to tylko moje spostrzezenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

a co sądzicie o tym spożywczaku na rogu?? bo mi tak średnio :/ żal ru




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

duzo fajnych rzeczy, ale nistety ceny w tym sklepie sa o wiele zlotych wieksze niz w innym za to sama rzecz. sprzedawczynie ok

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

w prezenciku niektóre rzeczy są fajne i w niezłej cenie ale są też takie gdzie cena jest z kosmosu. Ale ogólnie sklep na +. Co do obsługi to tak sobie. Niektóre Panie są miłe a inne niekoniecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

A tu kolejny post typu......
co myslicie o mnie i o moim sklepie

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

Sklep fajny, fajne rzeczy ale sprzedawczynie do kitu. tylko lukaja kto wchodzi, jak wygląda co parzy a jak nic nie kupi to nawet dowidzenia nie powiedzą ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

zazwyczaj robię zakupy prezentowe w "Prezenciku" ale ostatnio zauważyłem, że Galeria Upominków w Storczyku przy starym dworcu jest lepiej zaopatrzona i ma lepszą obsługę, a i nie jest tak ciasno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

No dziwne te dziewczyny trochę tzn niby to normalne że chcą coś sprzedać ale tak się patrzą i myślą komu co można wcisnąć. kupiłam kartkę na 18-nastke a ona " tylko tyle" i chciały mnie naciągać na coś tak ale się wymigałam że prezent już mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

nic nie mysle



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

ceny w Storczyku są chyba z kosmosu, za małą żabkę figurkę 130PLN?? Łomża to nie Paryż, nie wiem z kąt oni takie ceny wytrzasneli i nic tam ciekawego niewidziałam.

kamilos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

Może to była zaczarowana żabka? Pocałuj ją a może okaże się,że to zaczarowany królewicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

wszystkie ceny na tym zadupiu sa nie na miejscu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

jak sie ma piataka w kieszeni to i wszystko drogie....

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

jak dla mnie nie mozna tam wejsc i sie tylko orzejrzec.. zaraz obcina i na 100% komentarz po wyjsciu... wiadomo ze od razu nie zawsze chcesz cos kupic!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

iloveHH; po co gdzies wchodzisz jezeli nie chcesz nic kupic?ludziom tylko d... zawracasz

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezencik na krotkiej ...

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org