poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tani notariusz

witam serdecznie :) poszukuję notariusza do załatwienia spraw z aktem własności mieszkania, który załatwi sprawę jak należy i nie zedrze przy okazji ze mnie za dużo. czy możecie polecić jakiegoś?? jaką kwotę należy szykować za mieszkanie 46 m2? dziekuje z góry, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Wydaje mi się że powinnaś pójść do Poredy (na al.Legionów koło ABC). Zna się na rzeczy. U innego może i odrobinę taniej by było, ale takim dokumentem można se za przeproszeniem tyłek podetrzeć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Nie polecam Pana Reczka. Nie lubi pytań. Niejasne dla mnie reguły ustalania cen, brak możliwości ich negocjacji. Jedyne czego zaznałem to traktowanie z góry oraz brak szacunku ocierający się miejscami o chamstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Jednak ja wybrałbym mgr Pełny -Legionów 7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

oh Poredę odradzam, nie podam powodu bo złość już mi minęła . Karzdy ,ale nie Poreda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Byle nie notariusz Reczek, raczej się nie zna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

a p. Barbara Pełny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

http://www.codziennikprawny.pl/ tam zajrzyj _______jest to wydanie RZECZNI KA PRAW OBYWATELSKICH ale co najsmieszniejsze nie wydane z naszych podatkow ( chociaz to sie nam nalezy jak koniowi -siano ;))) ALE PRZEZ ORGANIZACJE POZARZADOWE. MASZ TAM SLOWNIK I WSZYSTKO ZNAJDZIESZ. pozdrowienia

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz


**********************************************************
Autor: green (---.lomza.mm.pl)
Data: 04-12-09 19:22

Wydaje mi się że powinnaś pójść do Poredy (na al.Legionów koło ABC). Zna się na rzeczy. U innego może i odrobinę taniej by było, ale takim dokumentem można se za przeproszeniem tyłek podetrzeć
***********************************************************


Moim właśnie aktem można sobie podetyrzeć dup'sko zrobionym u tego notariusza co polecasz..wyszł wiele nieścisłości..znalazł się spadkobierca brat zza granicy do zachowku po rodzicach...a w H*j z takim aktem notarialnym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Warto iść do notariusza na ul. Mickiewicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

polecam notariusz Wójcicką z ul. Dwornej obok Biedronki, wymagająca w skompletowaniu wszystkich dokumentow, wręcz drobiazgowa, ale za to jestem pewna, że moje mieszkanie jest tylko moje i nikt mi łapy na nim nie położy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

No u mnie to już po ptokach...też byłem pewnien do pewnych rzeczy a teraz się zmieniło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

jaki notariusz takie i ptoki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Tani notariusz? Czy oni wszyscy przypadkiem nie mają stawek urzędowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

200 zł więcej w tą czy we wtą nie stanowi różnicy ale niech taki notariusz zrobi porzadnie to co robi a nie na odwal bo później problemów kupa..!

Jak mąż siostry kupował mieszkanie to doradził jak zrobić żeby w razie rozwodu siostrze i dzieciom nic się nie dostało, ale mi przy darowaniu przez rodziców nieruchomości nie zapytał czy mam rodzeństwo i żeby jedno zdanie dopisać w razie późniejszych konfliktów...a teraz kredyt muszę brać bo muszę brata z zza granicy spłacić bo taki akt co mam przed tym mnie nie chroni niestety...

więc przestrzegam innych przed bezmyślnym korzystaniem z usług notariusz o którym wspomina wyżej green.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANIĄ BARBARĘ PEŁNY, NIESTETY CO DO PANI POREDY...... TO CO POPRZEDNIK NAPISAŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

W ciągu ostatniego tygodnia załatwiałam dwa akty,korzystam i z P.Poreda i z P.Pełny.Obie są konkretne ,rzeczowe.Co do cen każdy ma takie same stawki.Nie spotkałam się z sytuacją,że może gdzieś być 200 zł,300 zł taniej,bądź drożej;/
Duży plus dla p.Pełny--jeśli umawia się na daną godzinę,to nie czekasz-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Stawka zależy przede wszystkim od wartości nieruchomości a Pan Poreda doradzi jak napisać żeby było dobrze.



https://uinvest.com.ua/?amigosid=37126

Zobacz koniecznie a dostaniesz 300 USD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

również polecam P. Pełny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Tylko Pani Notariusz Barbara Pełny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Polecam Roberta Reczek który ma biuro koło orange.
Jeśli chodzi o Poredę to on jak i jego matka biorą najwięcej z Łomży chyba a robią tak samo jak inni notariusze.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

A jak mieliby robic inaczej...tak samo jak inni...też słyszałam ze ten pan przy orange ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Chodzi mi, że duża różnica w cenach jest Poredy biorą np. na początek 8 tys. potem zjadą na na 5 tys. a u innego zrobią za 3.5 tys. więc chodzi mi o to, że bardzo dużo narzucają.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Nie ma czegoś dobrego i taniego. Przy tak dużej inwestycji jaką jest zakup nieruchomości już 200-czy 300zł więcej nie gra jakieś dużej różnicy. Proponował bym wybrać dobrego notariusza, który dopilnuje dokumentacji i napisze tak akt, by nie trzeba było go 10 razy prostować. I moim zadaniem taką Notariusz jest Pani Wójcicka.

Co do opłat notarialnych to można sobie wyliczyć w zależności od wartości mieszkania- Kalkulator opłat notarialnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tani notariusz

Nie taniego tylko tańszego poza tym robią to samo, tak samo załatwiają tyle, że ceny mają mniejsze. Wiem bo korzystałam parę razy z usług Pana Poredy jak i Pana Reczki. Pewnie na ceny składa się to, że u Pana Poredy jest spółka z matka Pani Z.Poreda poza tym mają parę sekretarek jeśli chodzi to drugiego pana to pracuję sam i ma jedno sekretarkę dlatego ceny są mniejsze wysuwam taki wniosek.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org