wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W ktorej sieci abonament?

Hej mam pytanie, jak w temacie watku, w ktorej sieci wzielibyscie abonament, uwzgledniajac swiateczne oferty?

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

w era ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

W play'u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

abonament czego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

W tej , która nie obiecuje kokosów . One i tak szybko opadają ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

c.d. J ajednak wybrałbym orange . Wszędzie są bonusy , ale w tej sieci abonament chyba jest najkorzystniejszy , tak myślę .Navigare necesse est , vivere non est necesse .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

era

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

stac Cie na telefon to wez na karte:) ja po kilku latach placenia w koncu przestalem narzekac mam orange pop:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

tam gdzie za 50zl bedziesz mial najwiecej minut i smsow
na pewno nie bedzie to era, orange i plus

poza abonamentem bardziej oplacalne sa pre-paidy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

jasiu, no wlasnie nie bylbym do konca przekonany, ze to play najlepiej wyjdzie. ja raczej bym sie sklanial do anonima G. bo jak sie przyjrzalem, to tam jest faktycznie sporo tych pakietow do wybrania i mozna sobie te oferte skonfigurowac.

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

POLECAM PLUSA!!! FAJNE PROMOCJE I SUPER TELEFONY!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Prosze bardzo. Porównanie:

http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/porownanie/index1.html

Dodatkowo mają dobre telefony w niskich cenach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

No tak, ale to nie jest bezstronne porownanie, tylko zrobion przez ludzi zajmujacych sie marketingiem w playu. Pomiete sa tam promocje wewnatrzsieciowe i rozne pakiety. Jestem przekonany, ze jezeli ktos dzwoni wiecej do orange niz do innych sieci, to play wypadnie srednio albo slabo przy abonamencie 55 pomaranczowych.

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Nie wiem do kogo będziesz dzwonić i w jakiej sieci te osoby mają telefony. To już inna bajka. Play wypada najlepiej jeżeli dzwoni się do róznych osób a nie tylko np. do 3 tych samych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

mam abonament w orange 75, za te samo cene bylyby 2 telefony w play i w kazdym z nich tyle samo darmowych minut/smsow. jak podpisywalem umowe na smierc zapomnialem o istnieniu play. glupota

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

abonament - w ERZE. na karte - ORANGE;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Chłopie/Dziewczynko! Śmiało bierz Plusa i się nie zastanawiaj! Miałem już tel w każdej sieci i jak na razie Plus jest najlepszy dla mnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Drec Prawdę mówi!!!!! Drec na prezydenta!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Abonament - ERA, karta - ORANGE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

abonament - era ? wolne żarty, miałem 2 abonamenty w erze i to totalna porażka! era nie szanuje stałych klientów, przy przedłużaniu umowy otrzymujesz gorszą ofertę, niż gdybyś przyszedł z ulicy, zdecydowanie nie polecam;

natomiast co do orange i play to kwestia ile i do jakich sieci sie dzwoni



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Ojca Rydzyka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

100mph dlatego ja zawsze pisze podanie ze rezygnuje dzownia do mnie az do skutku i dostaje takie propozycje, ze mi sie w 100% oplaca, trzeba znac ich chwyty markietingowe i nie dac sie ot tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Cześć
A która sieć poza PLAY zaoferuje 29gr. za minutę do wszystkich w abonamencie? Póki co żaden z operatorów nie jest w stanie się zrównać z Play.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Porównywarka abonamentów i cen telefonów:
http://www.skrzydelko.pl/index.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

xxxANGELxxx, wyobraź sobie, że też tak robiłem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

odpisze nie na temat, bo nie o abonamencie, a o zwyklej karcie mowa. Najlepiej wychodzi pod tym wzgledem Mbank teraz, bo 19gr za minute do wszystkich sieci http://www.mbankmobile.pl/prl2.html
Na drugim miejsciu o ile sie nie myle jest Gadu Air - 22gr/minuta przy doładowaniu przez internet.

I mówią, że w Polsce są drogie ceny połączeń...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Ojca Rydzyka ;) w rodzinie ;D za free do radia Maryja masz.... a to plus;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

derylyn: masz tam 29 groszy za minute, z tym ze nie mozezs dobrac sobie zadnych pakietow. Udoskonalic jakos tej oferty. Do tego minuty niewykorzstane nie przechodza na kolejny miesiac. Dla mnie sa to kluczowe sprawy w abonamencie. Szczegolnie mozliwosc dopasowania taryfy do wlasnych potrzeb.

Prepaidy i mvno (mbank/ggair) maja nawet ciekawe oferty, ale jestem do nich sceptycznie nastawiony.

Sam nie wiem. Ciagle chyba najblizej mi do orange 55. Tyle dobrze, ze nie musze sie spieszyc, bo bedzie mozna promocyjnie przedluzyc umowe do konca roku.

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

TU BIEDRONKA!!!!!!!!!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Możesz przecież korzystać z innej promocji w Play, gdzie masz 39gr./min. poza abonamentem i możliwość dobierania różnych pakietów. Są także dodatkowe bonusy za przeniesienie numeru, które zresztą nic nie kosztuje. Wiem, bo sam przeniosłem tam numer i jestem bardzo zadowolony (duża oszczędność) i szczerze polecam. Ale najlepiej podejdź na Stary Rynek do Playa tam sprzedaje obeznany z tematem chłopak i wszystko Ci wytłumaczy i pomoże coś dobrać. Tak było w moim przypadku, pełen profesjonalizm obsługi, aż miło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Wiesz outlet muszę Cię zasmucić ale w Play masz w abonamencie dodatkowe pakiety tam gdzie jest po 29gr za min. Także w abonamencie ustalasz pod siebie, wiem ostatnio brałem drugi telefon na starym rynku dla dziewczyny i też sobie od razu wybrała sms i zbierać min. Odnośnie orange za 55 pln masz 150 minut do wszystkich i jeszcze jakieś dodatkowe na 4 m-ce a ceny telefonów np. za Avile prawie 200 pln, trochę za dużo. I weż się w tym orientuj ile minut masz gdzie? A tak wogóle co to jest sieć radio maryja i m bank, to już radio za mało dla nich.
Pozdro All

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

100mph - zalezy moze z kims sie dogadywales i co oni tam wymyślili, ja tam nie narzekam mam 170 min do wszystkich i 170 min na era, domowe, itp. za 45 zł :) plus 20 min co miesiac z jakiegos pakietu, wiec mi sie oplacalo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

oranza nie radze sporo znajomych ma tylko z tym badziewiem kłopoty, sporo obiecują, a potem nie wiesz co się dzieje i tylko motają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

a i jeszcze jedno dziennie będą Cię dręczyć po 10 smsow że coś wygrałeś tylko musisz wysłać smsa, zawracają fujarę i dręczą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Czesio: te smsy da sie przeciez wylaczyc. Ja nie jestem fanem playa. Orange juz znam dosc dlugo i jeszcze sie nie zawiodlem. Co do telefonow, to zalezy od dlugosci umowy oczywiscie. Bo z tego co widzialem, to jest i w595 dosc tanio. A to telefon z wyzszej polki moim zdaniem.

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Polecam play.mam od niedawna ale jestem zadowolona xD a dlaczego?
-mam 29 gr do wszystkich,
-sms też do wszystkich po 0,12 zl o ile sie nie mylę xP
-tzw zbieranie minut. tzn że za każde 2 minuty przychodzące otrzymujesz 1 za darmo do wszystkich
-*za każde doładowanie otrzymujesz pakiet sms'ow do wszystkich 5zl-100sms, 50zl-2000zl, itd
*w ofercie na kartę xP

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

era

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

50zl-2000sms *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

ona91, ale w play np. minuty, ktorych nie wykorzstasz nie przechodza na nastepny miesiac, a znikaja. Marnuja sie zwyczajnie. W orange za to minuty maja wartosc przez jeszcze 2 miesiace po danym okresie rozliczeniowym.

Dubito ergo cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

outlet ale to już jest Twoja decyzja ile masz min a ile smsów. możesz to sobie tak rozdzielić żeby nic się nie marnowało :) poza tym fajnie komuś głowę pozawracać pod koniec miesiąca :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Play lub era

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Według mnei T-mobile ma najlepszą ofertę. Sama mam u nich kilka abonamentów. Teraz zresztą od razu widać, że u nich się opłaca, bo tylko w T-mobile nie ma teraz doliczanych praktycznie żadnych zwyżek do abonamentu. U innych operatorów są zwyżki i to całkiem spore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W ktorej sieci abonament?

Po co odgrzewasz te stare kotlety? I na dodatek pieprzysz głupoty? Wypróbuj NJU, a szybko się przekonasz która sieć jest najlepsza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org