niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybielanie zębów

Jakie są ceny wybielania zębów w łomżyńskich gabinetach stomatologicznych?

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Osama i tak Cię za-pi-er-do-li !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Podobne żółte ząbki są zdrowsze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Podobno*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

bez zenbów lepsze ssanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

z tego co wiem to ok 600 zł

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

interesuje cie tylko wybielanie u dentysty??bo ja np wybielam paskami firmy Crest jestem z nich bardzo zadowolona i osobiscie polecam sprowadzam je z usa jezeli bedziesz zainteresowana napisz na meila pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

A ja mogę śmiało ci polecić paski blend-a-med whitestrips do kupienia w rossmanie ok 60 zł. Czasem są przecenione na 45zł. Używałam ich 2 razy i efekt był niesamowity, niestety kawa, papierosy, winko i po 3 miesiącach już nie były takie śnieżnobiałe;) i uwaga jeśli masz nadwrażliwość zębów, mogą pobolewać. Zamierzam kupić je niedlugo przed świętami.
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Kup to i powiedz mi czy działa :)

http://www.allegro.pl/item817274627_hit_najnowsze_plazmowe_wybielanie_zebow_z_usa.html

Ogólnie na allegro jest sporo takich wynalazków jak ktoś już coś testował z tych tańszych wybielaczy z allegro to niech się wypowie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

wybielanie niszczy kły, pomaluj korektorem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Jejkaś, że znajdują się ludzie którzy kupują takie badziewie za 5zł i myślą, że to będzie działać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

abcd1234 napisał(a):

>Kup to i powiedz mi czy działa :)

>http://www.allegro.pl
>/item817274627_hit_najnowsze_plazmowe_wybielanie_zebow_z_usa.html

>Ogólnie na allegro jest sporo takich wynalazków jak ktoś już coś testował z >tych tańszych wybielaczy z allegro to niech się wypowie ;)

Tego to na pewno nie kupię, hahaha...
Wiem już, że mój dentysta wybiela za 400zł, za pomocą nakładek, ale wypróbuję paski blend-a-med i zobaczymy jaki będzie efekt.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

na 1000% działaja paski Whitestrip, wystarczy na 1 tydzien, z tego co pamietam kiedys w paczce bylo na 2 tygodnie, a teraz nie wiem czy na tydzien czy na 2. Sprawdzone - polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

chcesz mieć zęby jak kryształy?.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Przyznam, że raz kupiłam na allegro taki preparat do wybielania zębów hehe cena mnie skusiła 20 zł + przesyłka wyszło niecałe 35 zł, nazwa to White Light czy coś takiego, 2 żele, gumowa nakładka i dodatkowa wkładka z niby wybielającym światłem:/ takim niebieskim.

Mogłam równie dobrze wywalić kase w błoto, zero efektu, aż wstyd, że się człowiek nabiera na to;) więc nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Ja korzystam od jakiegoś czasu z preparatów Biała Perła już po kilkunastu dniach widzę efekty wybielania. Ząbki są bielsze :) i o to chodzi. dodatkowym czynnikiem jest niewygórowana cena.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

Też słyszałem, że Biała Perła jest skuteczna. Paski Blendamed natomiast używałem i efekty są naprawdę widoczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

A ja mam pytanie z innej beczki czy może orientujecie się kto w Łomży zakrywa szyjki zębów (nadwrażliwość zębów) na kasę chorych ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

wybielanie zebow we francji 600-700 euros- nie radze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie zębów

majorka, tego niestety nie wiem, ale musze napisac ze uwielbiam ten temat hahahahaosama i tak cie zapier**li wygrało hahaha




___________________________________________________________

Even when the road is hard, never give up - Keep Ya head Up ^^
___________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org