sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry i zły mechanik

Witam, poszukuję dobrego mechanika, któremu można zaufać i który zna się na swoim fachu i nie naciągał na wymianę wielu części które mogą być dobre.
Mam opla 1.7 dti. Zbiera się maź oleista w zbiorniczku wyrównawczym od chłodnicy, ubywa trochę płynu, a poziom oleju powyżej max. Podejrzewam uszczelkę pod głowicą. Może ktoś miał taki problem?
Proszę o namiary do polecanych mechaników oraz partaczy, których należy unikać. Dziękuję z góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

nie znajdziesz takiego, teraz kazdy chce zarobic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Mi także przydałby się jakiś kontakt do dobrego, zwykle robiłam w serwisie u Borawskiego, ale ceny tam są kosmiczne!!! I myśle, że nie są uczciwi do końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

jedz do Radka na polową, wjazd w brame naprzeciwko spożywczego. Według mnie taniej nikt ci nie zrobi i bardziej uczciwego mechanika nie widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Polecam niezależny serwis samochodów na ul Młynowej.Zdecydowanie nie polecam oszusta z Jarnut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Dobrzy fachowcy sa na Przykoszarowej za Piekarnia Okruszek. Sasiaduja z ASO Zawadzkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

tak. to dobry zaklad tylko ze zostal przeniesiony



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Bardzo dobry mechanik jest u Staniórskiego na Sikorskiego. Polecam!!
Odradzam Jarnuty!!

Uśmiech na twarzy Miód w sercu Ołów w pięściach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

oby własnie nie do tego radka jak ci kolega wyżej proponuje,grubas się na niczym nie zna a już na pewno nie na tym w czym Ty masz problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Ja tam od lat serwisuję w "Auto Borawskim" i nie narzekam a zarazem POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Najlepszy i tak jest ten od amerykancow na Poznanskiej. HEhehe oczywiscie zartuje wiekszego oszusta nie widzialem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Auto naprawda na Sikorskiego bodajże vis a vi wjazdu na ulice Wyszyńskiego

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

na bank uszczelka pod glowica koszt ok 300- 400 zl za same rozebranie + czesci najlepiej wes sobie wolne i stoj na glowa wiem ze mechanicy tego nie lubia ale masz pewnosc ze nie wymienia ci polowy silnika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Odradzam staniurskiego na sikorskiego - zwyczajnie oszukuje. Nie wiem jak się nazywa, ale taki młodszy, niski cwaniaczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

a z tym radkiem na polowej to tez bym nie polecal kant jakich malo dlugo sie czeka a najlepiej jak drugi silnik od razu przywieziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

SUPER MECHANIK NA SIKORSKIEGO, KRZYSTAŁEM Z JEGU USŁUG.
JEST KOMPETENTNY I RZETELNY. POLECAM TYLKO STANIÓRSKIEGO.

logan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

"Dobrzy fachowcy sa na Przykoszarowej za Piekarnia Okruszek. Sasiaduja z ASO Zawadzkich"- Kola

"tak. to dobry zaklad tylko ze zostal przeniesiony" - fuzzy-hair

TAK zgadzam się z tymi osobami to pożądny zakład i zawsze są u nich duże kolejki bo świadczą dobre usługi polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Za okruszkiem na przykoszarowej. p.Heniek i Krzysiek. Od jakichs 10 lat robię u nich wszystkie samochody jakie do tej pory posiadałem. Uczciwi. Nie zdzierają za usługę. Masz wgląd do faktury za części i możesz je zobaczyć po wymianie a nie tylko zapewnienie o wymianie.

życzę powodzenia
marcin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

bardzo dobry mechanik BORAWSKI jezeli znasz tam kogos:) to nikt cie nie oszuka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Była baza WZGS



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

jak chcesz tanio to wogule nie kupuj samochodu , jak nie masz na porządną naprawe tylko po kosztach chcesz jechac. Tanio i dobrze NIE MA !!!! jak sie ma na samochód to ma sie i na naprawy !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

U Staniórskiego przy wymianie uszczelki pod głowicą czasami pękają wały korbowe. Nie polecam. Borawski nie panuję nad stadem obiboków i cwaniaczków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Przez jakiś czas naprawiałem auta w serwisie MARGO ale po zaistniałych komplikacjach naprawiam auta w serwisie AUTO BORAWSKI I polecam wszystkim. Ja do dzisiejszego czasu nie narzekam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

nie polecam na Polowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cwaniak, oszust i legat, a towarzystwo jakie tam schodzi się pod wieczór to tragedia !!!!!!!!!!!!!!!!
Auto naprawiane: maska w górę i nic nie robimy , czekamy na części.
Tak niesłownego gościa nie widziałem dawno.
Polecił mi go kolega , ale już zrezygnował z usług.
Ja teraz naprawiam na Nowogrodzkiej ( w komisie ) Perfect Service i jestem zadowolony. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Osobiście polecam Auto Danielewscy na ulicy Spokojnej za PKS. Pracuje tam bardzo uczciwy i kompetentny mechanik Michał. Chłopak zna się na robocie jak mało kto. Można byc spokojnym że nie powymienia niepotrzebnych części. Cenowo też jest tam atrakcyjnie. Rzadko się zdaża spotkac teraz tak uczciwego człowieka. Na pewno nie będziesz żałowac. Wielu moich znajomych tam naprawia samochody i nikt jakoś jeszcze nie narzekał. Naprawdę polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Auto Borawski raczej odradzam znajomy pojechał golfem 3 na wymianę jakiś gum w tylnym zawieszeniu miało kosztować 200 a zrobiło się ponad 650 zł coś im zaświtało że trzeba jeszcze wymienić tarcze klocki i łożyska w kołach a te części były wymieniane na nowe nie ze szrot tydzień wcześniej co mogę polecić to KĘPISTEGO na ul. zawadzkiej i udać się do pana Zbyszka naprawdę znają się na rzeczy i jest wgląd do faktur co było wymienione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dobry i zły mechanik

Ja cenie solidną i profesjonalną robote... za taką zawsze zapłace u pana Heńka i pana Krzyśka co mają zakład za Okruszkiem...Wgląd do faktury za części, test po wymianie, tanio i solidnie... mam 2 samochody i wolę. oddać je w Ich ręce niż nawet w ASO!!! Szczególnie polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

W Pksie też są dobrzy mechanicy i elektrycy i też się znają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

green napisał(a):

> W Pksie też są dobrzy mechanicy i elektrycy i też się
> znają :)

Aleee jaja ajaja :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Autor: aikon1 (---.elomza.pl)
Data: 13-11-09 15:07

bardzo dobry mechanik BORAWSKI jezeli znasz tam kogos:) to nikt cie nie oszuka

A Jak nie znam kogoś, to co???

Aleee jaja ajaja :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Polecam nowogrodzką na końcu w komisie - szóstka z plusem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

A moze to nie uszczelka pod glowica tylko chlodniczka oleju?? Tez polecam Zbyszka od Kempistego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Po siedmiu latach to ten opelek pewnie w hucie...

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry i zły mechanik

Kazdy Mechanik wali w h..a oni poprostu chca zarobic.nie ktorzy to na czesciach przycinaja I to Tak slono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org