wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczen w Mc Donalds

Wczoraj kiedy bylem wieczorem w Mc Donald spod siedzenia wyszedł CZECZEN. Trochę się zdziwiłem ale to naprawdę był on. Ostatecznie gryzonia wygoniono na zewnątrz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Buahaha, dobre.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

hahaha a to skubaniec;-DDD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Haha dobre!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Tak samo naśmiewali się z nas gdy byliśmy na emigracji za czasów komunistycznych, tylko że my zapracowaliśmy i zarabialiśmy uczciwie, a nie szukaliśmy życia za friko, więc gonić dziadów, popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Jak takie dobre to idzcie opowiedzcie ten świetny kawał jakimś Czeczenom.

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

hahaha wymiękkam xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

gondoljerzy, pytanko z innej bajki: czy byłeś/jesteś członkiem SF?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

modrzew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Art. 257 kk. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

to tak dla informacji dla założyciela postu. Jak mu przywalą w sądzie też się pośmieję z dowcipu. Ha ha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Popieram Konsul2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Mogę się założyć, ze KGB założyła ten temat, a IQ<od normy rozwija wątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

zawsze znajdzie się jakiś sprzedawczyk co nie ziomex?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

ziomex ale z ciebie pajac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

jesteście nie normalni ciekawe jak wy byście się czuli jak was by to spotkało ja do nich nic nie mam i ziomex ma racje z tym Art.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Kto publicznie znieważa gru


wiec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

a ciekawe co by bylo jak byscie zobaczyli szczura w mc donaldzie... tez byscie tematy na forum zakladali? zalosne...

Nie wypowiadam sie na tematy o ktorych nie mam pojecia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Wiecie jak mówią o Łomży w Polsce? Małe "Salt Lake City", bo ma największy odsetek czynnych katolików w kraju... i to mnie fascynuje- katolicyzm, przepełnione kościoły i ta radosna ksenofobia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Ziomex ma rację, a prokuratura winna po tej publikacji wszcząć postępowanie z urzędu, nawet nie trzeba jej zawiadamiać, chyba że nie czytają tam 4 lomża. A to łakomy kąsek.., jest sprawca, jest IP, jest treść, jest umyślność pewnie też dobrowolnie podda się karze, więc statystyka in plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Wcale bym sie takiej akcji nie zdziwil. Bo przeciez trudniej jest patrolowac "zapalne" rejony miasta i jeszcze sie narazic na krytyke przesladowania uchodzcow. Lepeij w duchu politycznej poprawnosci ukrecic nosa krzykaczowi czy dwom. Statystyka na plus. Tak jest na calym swiecie.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

hahaha

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

http://ofu.pl/xxustawka

El cóndor pasa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Hehe. Pozwą go bo nazwał gryzonia czeczen? A jak nazwie psa francuz to tez go pozwą? Gdzie tu obraza? To nadanie imienia!haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

brudne czeczeny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

shu dit t'yah khosh hir du!

nohchish shu ishor du!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

shu dit t'yah khosh hir du!

nohchish shu ishor du!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

aha... smieszne...ale beka.... pękam.....

?

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

wykrakałeś/łaś :/.... kolege właśnie szukaja...

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

bylo to do przewidzenia. prokurator na glowce, majtki pelne. Czas na pokute

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

powinien podniesc rece w kajdankach jak lepper swojego czasu przy kamerach niech ludzie zobacza wolnosc slowa za tuska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Opowiem Wam pewna historie.
Jest włamanie na pewne konto pocztowe oraz jeszcze inne konto - nieistotne jakie. Bez problemu ustalony komputer sprawcy - jest IP, jest adres karty. Komputer zarekwirowany i sprawdzony. Są ślady, iż włamanie było z tego komputera. Bez problemu ustalony właściciel. Mieszka razem z drugą osobą w mieszkaniu z którego pochodzi dany komputer.
Finał: sprawa umorzona z powodu braku możliwości postawienia zarzutów, gdyż nikt nic nie wie.
Morał: dla każdego inny ;).
Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Ziomek smaruj co??

Dziad

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Poprawność polityczna idzie za daleko w tym kraju, to absurd ściganie kogoś za te słowa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Jesteśmy z Tobą Janek!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

A co jest obraźliwego w słowie "gryzoń"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Ach i jeszcze jedno, na jakiej podstawie wywnioskowano że chodzi o szczura przeciez jest napisane gryzon, a zgodnie ze słownikowym tłumaczeniem [Gryzonie (Rodentia) – najliczniejszy rząd ssaków, obejmujący ok. 1850 gatunków. Cechą charakterystyczną wszystkich gryzoni jest obecność stale rosnących siekaczy – dwóch (jedna para) w górnej i dwóch w dolnej szczęce oraz brak kłów. Większość gryzoni to zwierzęta roślinożerne, niektóre jednak nie stronią od pokarmu zwierzęcego. Zwierzęta te cechuje znaczna rozrodczość. ] Równie dobrze mogła to byc mysz, bóbr, chomik czy wiewiórka. Wiec tak głęboko idęce wnioski są bezsęsowne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

"Autor: Dr Still Hummer (---.elomza.pl)
Data: 21-12-09 19:03

A co jest obraźliwego w słowie "gryzoń"?"


To podpucha, pismaki napisały, że padło słowo "szczur" i coś o "nienawistnym porównaniu" ... chyba to było we współczesnej.

Leszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

tak dokładnie to opisano:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091129/REG20/446977169

Jak widać w obu "sprawach" redakcja nie zadała sobie ELEMENTARNEGO trudu by sprawdzić choćby pobieżnie fakty.

"Sprawa dotyczy wpisu w którym jeden z forumowiczów nazwał zauważonego na terenie jednej z restauracji szczura "Czeczenem”."

albo tu:

"uchodźcę narodowości czeczeńskiej, który ukrywając się pod pseudonimem "Pan Tyson do Polaków”"

Tyson do Polaków to nie nick tylko tytuł postu i to jeszcze na dodatek nie założonego przez samego Tysona tylko przez innego użytkownika który ten cytat na swój sposób przetłumaczył. Z rosyjskiego...

I co Wy na to ?
Jak oceniacie teraz wiarygodność tej redakcji. W konfrontacji z oczywistymi faktami :-) które macie przed nosem

Leszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

Od dwudziestu lat nie miałem Białostockiej tzn Współczesnej w "ręcach",
to co ja mogę powiedzieć???

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczen w Mc Donalds

pismaki szukaja taniej sensacji,i to takiej zeby sie nikomu za bardzo nie narazic.niedlugo strach bedzie spojrzec na "uchodzce" narodowosci czeczenskiej bo spojrzenie moze sie komus wydac zbyt malo przyjacielskie....chory kraj

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org