sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki router do radiowki?

Internet jest z netstera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki router do radiowki?

To tak nie napisałeś jaki przedział cenowy.
Z tańszych możesz wziąć:

Tp-Link TL-WR340G- ok70zł

Z droższych modeli:

Linksys WKUSB54GC-EU- 180-220zł

Tp-Link TL-WR941N- 170zł

Linksys ma dobre wsparcie techniczne czego nier ma Tp-link, nie wiem jak teraz z routerami D-linka ale wiem, że niektóre modele mają awaryjne zasilacze, które często się palą i konieczna jest wymiana na nowy (lepszy zamiennik) który kosztuje ok 40 zł.

Ja polecam te 2 ostatnie modele przy czym Tp-link działa już w standardzie N.

Mam nadzieje, że pomogłem

Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki router do radiowki?

To sie nie nazywa Acess Point z routerem , ale kazdy mówi router ogólnie,


Jesli chodzi o standard N, te urzadenie są droższe , i musisz miec też N w np laptopie. Prędkości przesyłania po sieci ethernet są wieksze najprościej mówiąc., bo na szybkość internetu to nie wpływa więc jesli nie zależy Ci na szybkiej sieci wewnętrznej ( po drugiej stronie też ludzie muszą mieć ten standard ) to olej "N"

do netstera starczy ci cos w przedziale cenowym od 70 do 120 zł. Polecam Tp-link, lub D-link, Linksys sa droższe i kiepsko sie je konfiguruje

z najtańszych to Edimax,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki router do radiowki?

Ja przystaje :) na nazwie Router z Acess Point'em :) a router i acess Point to 2 różne urządzenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki router do radiowki?

podziekowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org