piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Komu przyświecają ogromne jupitery na boisku przy SP nr.7 (ul. Nowogrodzka ). Dochodzi godz. 23-cia a one świecą jakby tam był rozgrywany mecz I ligii
Tym trudniej to rozżutność zrozumieć że oświetlenie ulic i najbardziej ruchliwych skrzyżowań jest włączane co najmniej o pół godz. za późno. Po godz. 16-tej jest kompletna ciemność, nic nie widać a oświetlenie jeszcze nie działa. Przy braku śniegu w tej ciemności o wypadek bardzo łatwo, bo ani jeden pieszy przechodzący przez ulicę żadnych odblasków nie posiada.
Proszę więc odnośne władze o pomoc w tej sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Reguluje - Pawłowski kurdupel z UM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Prawda. Lampy na ulicach włączane są co najmniej pół godziny za późno. Około 16 jest największy ruch, samochody, piesi, a tu ciemno. Jak pada jescze deszcz to normalnie masakra - nic nie widać z samochodu. Nie wiem kto za to odpowiada ale nie ma on pojęcia co się dzieje na ulicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Po pierwsze to SP 7 jest na Mickiewicza, nie na Nowogrodzkiej, ale zgadzam się, że trzeba z tym oświetleniem coś zrobić. Mieszkam przy SP5, to tu na boisku też cały czas światło się pali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Bo koszt wypalonych kilowatogodzin jest niewielki w porównaniu do kosztu napraw boisk poniszczonych przez niereformowalnych gnojów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

O ile pamiętam , SP 7 znajduje się przy ul. Mickiewicza , a nie "na" , którą zazwyczaj jeżdżą samochody .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Sorki za mały błąd, oczywiście przy ul. Nowogrodzkiej jest SP nr. 8 i to przy niej zbudowano boisko z niegasnącym oświetleniem.
Szkoda że żaden radny nie chce się tu wypowiedzieć
Prosiłem Pana T.Z. o wypowiedź w sprawie SP nr.2 to może razem wypowie się w tych trzech kwestiach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Pan TZ ma swój elektorat, swoje sprawy i jakimiś bzdetami się nie będzie zajmował.)
Pan TZ, myśli nad stworzeniem informacji turystycznej.
Proszę bez prowokacji politycznej w stosunku do Pana TZ.
Pan TZ to łomżyński twardziel i nie pęka przed jakimiś zaczepkami na forum.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Pod SP 5 też są takie ogromne latarnie. Okoliczne dzieciaki chętnie pograłyby tam w piłkę - nie mogą bo codziennie boisko jest okupowane przez niesamowicie agresywnych pasożytów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

wiesz realisto teraz to juz troszke przegiales.nie dosc ze znowu pieprzysz o "pasozytach" kazdy wie o co ci chodzi to jeszcze znowu nawolujesz do nienawisci.opanuj sie i idz sie lecz.powaznie bo ty juz masz cos z glowa nie tak.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

martuchna - odpieprz się ode mnie! Masz jakąś obsesję? Seksu ci brak? To jest temat o oświetleniu i celowości świecenia do późnych godzin. A ty znów swoje - masz obsesję na moim punkcie czy po prostu jesteś tępa? Znajdź sobie inny obiekt uwielbienia!
Jak tępą babą trzeba być, żeby znal;eźć w moim poście nawoływanie do nienawiści?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

wiesz co debilu samo stwierdzenie pasozyty to juz cos znaczy poza tym to ty mi wyslales na "pw" ta wiadomosc osemo.wiec to ty sie odpieprz

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Nic ci dziwko na pw nie wysyłałem. Pasożyt - osobnik żyjący na koszt innych, podczas gdy sam nic nie daje w zamian.

Zaprzeczysz, że Czeczeny są pasożytami? Dostają wysokie zasiłki, sami nic nie robią dla Łomży - pracy nie szukają, nie starają się zintegrować. Są pasożytami jak nic.

Tylko po co w każdym poście zaczynasz swoje politpoprawne pierdoły? To jest temat o oświetleniu.

Napisałe, że z oświetlenie nie jest potrzebne, bo nie korzystją z niego Łomżanie a jedynie agresywne pasożyty. A ty już pierdolić zaczynasz. Są tematy o agresywnych pasożytach - i tam udowodnij, że jednak nie są pasożytami a nie tu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto reguluje oświetlenie ulic w Łomży?

Łomżyńskie forum najbardziej lubię za kulturę tu panującą..



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org