piątek, 14 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Myszka

Kupiłem se nowo klawiaturę i mysz bezprzewodowo i klawiatura działa ładnie a myszka ani drgnie.. poprostu nie działa.. co zrobić zeby działała?? Pomocy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

zamien na przewodowa najlepsze wyjscie albo zanies na gwarancje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

to jest nówka ma 3 dni i klawia działą a mysz nie.. co mam zrobic zeby działalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

podłącz mysz przewodową i zainstaluj bezprzewodową zmień w ustawieniach i powinna działać i powinien być taki przycisk connect na myszce wciśnij go żeby myszka sie włączyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

...lub po prostu naładuj baterie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

nowo bateria wsadziłem ... juz ze 100 razy wciskłaem przycisk connect i nic juz 3 dni mi niedziała a stewrownik juz z 10 razy instalowałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

Najlepiej przejdz sie tam gdzie kupiles wytlumacz i doradza. baterie naladowane przyciskasz connect i nic ?? zanies i po klopocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

chłopie kupiłem na allegro i nie mam sensu wysyłac.. to jest nowe .. i musi działac jak klawiatura działą to i mysz powinna tylko nei umiem jej dokłądnie podłaczyc i zainstalowac albo dobrze wszystko robie a tu nic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

Skoro potrzebujesz pomocy to nie powtarzaj w kółko że jest nowe i powinno.... tylko podaj jakieś konkretne dane. Zacznij od tego jaki to model itp...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

Idź do kolegi i sprawdź czy u niego działa - jak nie to na gwarancję ... ale skoro musi działać to nie wysyłaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

Model TRACER TRK - 10MRF jak klawiatura działa to i mysz powinna działąc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

A instrukcję czytałeś jak instalować tego typu urządzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

no ci muwie czytałem i zainstaloalem kalwiature ładnie sie instaluje klawiatura i działa i mysz sie instaluje i nie działą;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Myszka

ma ktos jakiś pomysł??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org